Sportscore.sk | Aktuálne výsledky, tabuľky, štatistiky slovenských športových súťaží

AKTUÁLNE ZÁPASY (-/+ 24 h)

FUTBAL - Liga majstrov 2014/2015 - 3. kvalifikačné kolo
29.07. 20:15 Slovan 2:1 Sheriff Tiraspoľ

29.07. 17:30 Kolárovo 3:1 Komárno

29.07. 18:30 Šenkvice 4:3 Tomášov

30.07. 17:30 ŠKP Dúbravka -:- Rača

30.07. 17:30 Dubová -:- Svätý Jur

30.07. 17:30 Viničné -:- Rovinka



Kalendár - futbal

<< < Júl 2014 > >>
Po Ut St Š Pi So Ne
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 31 01 02 03
128 záp. v mesiaci Júl 2014 128 záp. v mesiaci Júl 2014
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
15:00 Ruch Chorzów 2:4 AS Trenčín
17:00 ŠK Slovan Bratislava 3:1 1.FC Slovácko
17:30 SV Mattersburg 1:4 MFK Košice
17:30 FC ŠTK 1914 Šamorín 0:5 Spartak Myjava
4 záp. 01. Júl 2014
17:00 MFK Karviná 0:3 FK Senica
17:00 MŠK Žilina 1:2 FC Karpaty Ľvov
17:00 Wisla Krakow 1:0 FK DAC 1904 Dunajská Streda
17:00 MFK Zemplín Michalovce 1:0 1.FC Tatran Prešov
4 záp. 02. Júl 2014
FUTBAL - Európska liga 2014/2015-1. kvalifikačné kolo
20:00 Hibernians FC Paola 2:4 Spartak Trnava
1 záp. 03. Júl 2014
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
15:00 Ruch Chorzów 2:2 Dukla Banská Bystrica
15:30 FC Zbrojovka Brno 1:0 Spartak Myjava
2 záp. 04. Júl 2014
10:00 MFK Zemplín Michalovce 2:1 FC Lokomotíva Košice
10:00 FC ŠTK 1914 Šamorín 0:1 FC Neded
10:00 ŠK LR Crystal Lednické Rovne 1:1 AFC Nové Mesto nad Váhom
11:00 SFC Opava 3:1 MŠK Žilina B
11:00 FC Nitra 1:3 TJ Baník Ružiná
11:00 FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 Lombard FC Pápa
11:00 Diósgyőri VTK 1:1 1.FC Tatran Prešov
15:00 AS Trenčín 3:0 1.FC Slovácko
FUTBAL - Superpohár 2014-(Pasienky)
15:00 ŠK Slovan Bratislava 1:0 MFK Košice
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
17:00 ŠK SFM Senec 1:2 FK DAC 1904 Dunajská Streda
17:00 Wisla Krakow 1:1 MŠK Žilina
18:00 FK Senica 1:1 SK Slavia Praha
12 záp. 05. Júl 2014
16:00 MFK Ružomberok 1:0 Ruch Chorzów
1 záp. 06. Júl 2014
15:00 1.FC Tatran Prešov 1:3 FC Otelul Galati
1 záp. 07. Júl 2014
16:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:0 TJ Baník Ružiná
17:00 AS Trenčín 1:0 SK Slavia Praha
17:00 MFK Frýdek-Místek 0:2 MŠK Žilina B
3 záp. 08. Júl 2014
15:00 1.FC Tatran Prešov 0:0 Ruch Chorzów
17:00 FK Fotbal Třinec 3:1 Spartak Trnava
18:00 ŠKF Sereď 5:2 FKM Nové Zámky
3 záp. 09. Júl 2014
16:00 FK Poprad 0:0 FC Otelul Galati
FUTBAL - Európska liga 2014/2015-1. kvalifikačné kolo
19:30 Spartak Trnava 5:0 Hibernians FC Paola
2 záp. 10. Júl 2014
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-1. kolo
18:30 ŠK Slovan Bratislava 2:1 ŽP Šport Podbrezová
1 záp. 11. Júl 2014
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
10:00 SK Sigma Olomouc 0:2 MFK Skalica
10:30 FC Lokomotíva Košice 2:0 ŠK Odeva Lipany
17:00 FC Nitra 0:3 FK Fotbal Třinec
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-1. kolo
17:30 AS Trenčín 2:1 FK DAC 1904 Dunajská Streda
17:30 MFK Košice 1:2 Dukla Banská Bystrica
18:30 MFK Ružomberok 0:1 MŠK Žilina
19:30 FK Senica 1:0 Spartak Myjava
7 záp. 12. Júl 2014
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
11:00 Spartak Myjava 0:1 OFK Dunajská Lužná
16:30 SFC Opava 1:0 FC Nitra
17:00 MFK Zemplín Michalovce 0:0 FK Bodva Moldava nad Bodvou
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-1. kolo
17:30 Spartak Trnava 3:0 FC ViOn Zlaté Moravce
4 záp. 13. Júl 2014
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
17:00 1.FC Tatran Prešov 1:0 Sandecja Nowy Sacz
FUTBAL - Liga majstrov 2014/2015-2. kvalifikačné kolo
18:45 ŠK Slovan Bratislava 1:0 The New Saints
2 záp. 15. Júl 2014
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
17:00 SFC Opava 1:0 MFK Skalica
1 záp. 16. Júl 2014
FUTBAL - Európska liga 2014/2015-2. kvalifikačné kolo
17:00 MFK Košice 0:1 FC Slovan Liberec
17:30 AS Trenčín 4:0 FK Vojvodina Novi Sad
18:00 FC Zestafoni 0:0 Spartak Trnava
3 záp. 17. Júl 2014
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-2. kolo
00:00 ŠK Slovan Bratislava -:- AS Trenčín
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
17:00 Sandecja Nowy Sacz 1:1 MFK Zemplín Michalovce
17:00 1.FC Tatran Prešov 5:0 ŠK Futura Humenné
17:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:1 MFK Frýdek-Místek
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-2. kolo
17:30 ŽP Šport Podbrezová 1:2 Spartak Myjava
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-1. kolo
17:30 FC Družstevník Budmerice 0:7 OŠK Slovenský Grob
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-2. kolo
19:00 Dukla Banská Bystrica 2:2 FK Senica
19:30 FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 MFK Ružomberok
8 záp. 19. Júl 2014
FUTBAL - Prípravné zápasy 2014/2015-muži
11:00 AFC Nové Mesto nad Váhom 3:0 Spartak Myjava
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-2. kolo
19:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda 0:0 Spartak Trnava
19:30 MŠK Žilina 4:1 MFK Košice
3 záp. 20. Júl 2014
FUTBAL - Liga majstrov 2014/2015-2. kvalifikačné kolo
19:45 The New Saints 0:2 ŠK Slovan Bratislava
1 záp. 22. Júl 2014
FUTBAL - Európska liga 2014/2015-2. kvalifikačné kolo
19:00 FC Slovan Liberec 3:0 MFK Košice
19:30 Spartak Trnava 3:0 FC Zestafoni
20:00 FK Vojvodina Novi Sad 3:0 AS Trenčín
3 záp. 24. Júl 2014
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-3. kolo
19:30 FK Senica 1:1 MŠK Žilina
1 záp. 25. Júl 2014
00:00 Spartak Trnava -:- ŠK Slovan Bratislava
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-1. kolo
10:00 ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava 0:3 FK Inter Bratislava
15:30 FC Slovan Divín 0:3 Jupie Podlavice Badín
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-1. kolo
17:00 MŠK Žilina B 3:0 Slovan Duslo Šaľa
17:30 MFK Skalica 4:3 Spartak Trnava B
17:30 AFC Nové Mesto nad Váhom 0:1 ŠK Slovan Bratislava B
17:30 FC ŠTK 1914 Šamorín 2:0 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-1. kolo
17:30 1.FC Tatran Prešov 5:1 FK Poprad
17:30 Partizán Bardejov 3:0 FK Bodva Moldava nad Bodvou
17:30 MŠK Rimavská Sobota 2:1 FC Lokomotíva Košice
17:30 MFK Lokomotíva Zvolen 5:0 Slavoj Trebišov
17:30 MFK Košice B 4:2 MFK Dolný Kubín
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-1. kolo
17:30 TJ Veľké Lovce 1:10 OTJ Palárikovo
17:30 OK Častkovce 1:0 OŠK Trenčianske Stankovce
17:30 FK Junior Kanianka 0:1 FC Baník Horná Nitra
17:30 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 1:5 ŠK Šurany
17:30 FC Slovan Galanta 0:2 OFC Russel Gabčíkovo
17:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 3:0 FK Spartak Bánovce nad Bebravou
17:30 MFK Nová Dubnica 1:0 TJ Iskra Borčice
17:30 FK Močenok 3:0 FC Neded
17:30 TJ Partizán Domaniža 3:0 FK Púchov
17:30 ŠK Tvrdošovce 1:4 ČFK Nitra
17:30 MŠO Štúrovo 0:6 FKM Nové Zámky
17:30 MŠK Želiezovce 2:4 TJ Družstevník Veľké Ludince
17:30 TJ Slavoj Boleráz 3:0 TJ Iskra Holíč
17:30 FO ŠK Modranka 3:0 PFK Piešťany
17:30 FK Vlčany 0:2 MŠK Thermal Veľký Meder
17:30 ŠK Blava Jaslovské Bohunice 1:2 MFK Vrbové
17:30 KFC Kalná nad Hronom 3:1 FK Slovan Levice
17:30 TJ Slovan Čeľadice 4:1 OTJ Horné Obdokovce
17:30 FK Tempo Partizánske 2:3 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske
17:30 TJ Malinovo 2:4 FK Slovan Ivanka pri Dunaji
17:30 FK Karpaty Limbach 7:0 FK Dúbravka
17:30 TJ Veľké Leváre 0:1 FK Slovan Most pri Bratislave
17:30 SDM Domino Bratislava 0:1 ŠK Báhoň
17:30 ŠK Plavecký Štvrtok / OFK Vysoká 0:3 ŠK Vrakuňa
17:45 Jednota Sokol Chocholná-Velčice 2:0 TJ KOVO Beluša
18:00 FC Zohor 0:2 ŠK Lozorno
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-3. kolo
18:30 MFK Ružomberok 1:1 FK DAC 1904 Dunajská Streda
19:00 Dukla Banská Bystrica 0:0 Spartak Myjava
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-1. kolo
19:30 FC Nitra 2:0 MFK Dubnica
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-1. kolo
19:30 MFK Zemplín Michalovce 1:0 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
42 záp. 26. Júl 2014
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-3. kolo
17:30 AS Trenčín 2:0 ŽP Šport Podbrezová
17:30 MFK Košice 1:3 FC ViOn Zlaté Moravce
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-1. kolo
17:30 ŠKF Sereď 4:0 ŠK SFM Senec
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-1. kolo
17:30 FK Jablonové 0:3 FC Ružinov Bratislava
17:30 TJ Záhoran Kostolište 1:3 FK Stupava
17:30 FC Malacky 1:1 FK ŠK Danubia Bratislava
17:30 TJ Čunovo 0:4 FC Rohožník
17:30 PŠC Pezinok 1:0 MFK Rusovce
17:30 FK Vajnory 5:0 TJ Družstevník Závod
17:30 FK Lokomotíva Devínska Nová Ves 2:2 TJ Záhoran Jakubov
17:30 SFC Kalinkovo 1:2 ŠK Bernolákovo
11 záp. 27. Júl 2014
17:30 FK Kolárovo 3:1 KFC Komárno
18:30 ŠK Šenkvice 4:3 ŠK Tomášov
FUTBAL - Liga majstrov 2014/2015-3. kvalifikačné kolo
20:15 ŠK Slovan Bratislava 2:1 Sheriff Tiraspoľ
3 záp. 29. Júl 2014
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-1. kolo
17:30 ŠKP Inter Dúbravka Bratislava -:- FK Rača Bratislava
17:30 TJ Dubová -:- ŠK Svätý Jur
17:30 TJ Slovan Viničné -:- TJ Rovinka
3 záp. dnes 30. Júl 2014
FUTBAL - Európska liga 2014/2015-3. kvalifikačné kolo
19:00 AS Trenčín -:- Hull City AFC
20:45 Saint Johnstone FC -:- Spartak Trnava
2 záp. 31. Júl 2014

Pridajte sa k nám aj na Facebooku