Sportscore.sk | Aktuálne výsledky, tabuľky, štatistiky slovenských športových súťaží

AKTUÁLNE ZÁPASY A VÝSLEDKY

26.04. 19:00 Trnava -:- Podbrezová

26.04. 10:30 Slovan B -:- Trnava B

26.04. 16:00 Pohronie -:- Šamorín

26.04. 16:00 Trebišov -:- Moldava

26.04. 16:00 Rim. Sobota -:- MFK Košice B

26.04. 16:00 Lok. Košice -:- Dolný Kubín

26.04. 10:30 Rača -:- Rovinka

26.04. 16:30 Most pri B. -:- Inter

26.04. 16:30 Dun. Lužná -:- Rohožník

26.04. 16:30 Slovenský Grob -:- Ivanka pri D.

26.04. 16:30 Stupava -:- Bernolákovo

26.04. 16:30 Lozorno -:- Kráľová pri S.

26.04. 16:30 Rusovce -:- Nepočujúci

26.04. 16:30 Čunovo -:- Vrakuňa

26.04. 16:30 Vajnory -:- Lamač

26.04. 16:30 Malinovo -:- Domino

26.04. 16:30 Devínska N. Ves -:- Danubia

26.04. 16:30 Limbach -:- Pl. Štvrtok/Vysoká

26.04. 16:30 PŠC Pezinok -:- Závod

26.04. 16:30 Jablonec -:- Veľké Leváre

26.04. 16:30 Jablonové -:- Zohor

26.04. 16:30 Dubová -:- Kostolište

26.04. 16:30 Jakubov -:- Budmerice

26.04. 16:30 FC Malacky -:- Šenkvice

26.04. 16:00 Neded -:- Dun. Streda B

26.04. 16:00 Borčice -:- Nemšová

26.04. 16:00 Gabčíkovo -:- Palárikovo

26.04. 16:00 Veľký Meder -:- Led. Rovne

26.04. 16:00 Levice -:- Púchov

26.04. 16:00 Nové Zámky -:- Vrbové

26.04. 16:00 Vráble -:- Komárno

26.04. 16:00 Trnava C -:- Topoľčany

26.04. 16:00 Nová Dubnica -:- Bánovce

26.04. 16:00 J. Bohunice -:- Partizánske

26.04. 16:00 Modranka -:- Horná Nitra

26.04. 16:00 Častkovce -:- Chocholná-Velčice

26.04. 16:00 Beluša -:- Tr. Teplice

26.04. 16:00 Holíč -:- Domaniža

26.04. 16:00 Kanianka -:- Boleráz

26.04. 16:00 Tr. Stankovce -:- Šimonovany

26.04. 16:00 Zlaté Moravce B -:- Nitra B

26.04. 16:00 H. Obdokovce -:- Vlčany

26.04. 16:00 Veľké Lovce -:- Kolárovo

26.04. 16:00 Štúrovo -:- Kalná n/Hr.

26.04. 16:00 Želiezovce -:- ČFK Nitra

26.04. 16:00 Čeľadice -:- Galanta

26.04. 16:00 Tvrdošovce -:- Dvory n/Ž.

26.04. 16:00 Močenok -:- Šurany

26.04. 16:00 Bošany -:- D. Vestenice

26.04. 16:00 Horovce -:- Zem. Kostoľany

26.04. 16:00 Myjava B -:- Streženice

26.04. 16:00 Prečín -:- Uhrovec

26.04. 16:00 Tr. Turná -:- Malá Čausa

26.04. 16:00 Podolie -:- Stará Turá

26.04. 16:00 Veľké Uherce -:- Ladce

26.04. 16:00 Cigeľ -:- Lehota p/Vt.

26.04. 16:00 Zlaté Klasy -:- Ohrady

26.04. 16:00 Dolné Saliby -:- Trstice

26.04. 16:00 Dun. Streda C -:- Pusté Úľany

26.04. 16:00 Šoporňa -:- Jelka

26.04. 16:00 Janíky -:- Veľké Úľany

26.04. 16:00 Nový Život -:- Or. Potôň

26.04. 16:00 Váhovce -:- Vydrany

26.04. 16:00 Topoľníky -:- Lehnice

26.04. 16:00 Tešedíkovo -:- Tovarníky

26.04. 16:00 Hrušovany -:- Chrenová

26.04. 16:00 Veľký Lapáš -:- Krušovce

26.04. 16:00 Preseľany -:- Radošina

26.04. 16:00 Solčany -:- Horná Kráľová

26.04. 16:00 Jacovce -:- Ludanice

26.04. 16:00 Beladice -:- Alekšince

26.04. 16:00 Zbehy -:- Veľké Zálužie

26.04. 16:00 Hor. Orešany -:- Sl. Šaštín-Stráže

26.04. 16:00 Malženice -:- Moravský Sv. Ján

26.04. 16:00 Bor. Mikuláš -:- Krakovany

26.04. 16:00 Zvončín -:- Gbely

26.04. 16:00 Sp. Šaštín-Stráže -:- Veľ. Kostoľany

26.04. 16:00 Križovany n/D. -:- Hlohovec

26.04. 16:00 Oreské -:- Trebatice

26.04. 16:00 Imeľ -:- Tek. Lužany

26.04. 16:00 Veľký Kýr -:- Dolný Ohaj

26.04. 16:00 Hont. Vrbica -:- Pribeta

26.04. 16:00 Bánov -:- Bešeňov

26.04. 16:00 Nesvady -:- Komjatice

26.04. 16:00 Okoličná na O. -:- Podhájska

26.04. 16:00 Hurbanovo -:- Kozárovce

26.04. 16:00 Marcelová -:- Svätý Peter

26.04. 16:00 Bytča -:- Rakytovce

26.04. 16:00 Pohronie B -:- Námestovo

26.04. 16:00 Lučenec -:- Teplička n/V.

26.04. 16:00 Martin -:- Čadca

26.04. 16:00 Krásno n/Kys. -:- Lipt. Hrádok

26.04. 16:00 Žarnovica -:- Nová Baňa

26.04. 16:00 Kalinovo -:- Makov

26.04. 16:00 Záv. Poruba -:- Kys. N. Mesto

26.04. 16:00 Kys. Lieskovec -:- Černová

26.04. 16:00 Stráňavy -:- Rosina

26.04. 16:00 Vrútky -:- Belá - Dulice

26.04. 16:00 Trstená -:- L. Štiavnica

26.04. 16:00 Stráža -:- Or. Veselé

26.04. 16:00 Tvrdošín -:- Bytčica

26.04. 16:00 Vinica -:- Podbrezová B

26.04. 16:00 Hriňová -:- Kováčová

26.04. 16:00 Detva -:- Slov. Ďarmoty

26.04. 16:00 Fiľakovo -:- Zvolen B

26.04. 16:00 Podlavice Badín -:- Poltár

26.04. 16:00 Málinec -:- Revúca

26.04. 16:00 Divín -:- Tisovec

26.04. 16:00 Rudina -:- Raková

26.04. 16:00 Lietavská Lúčka -:- Skalité

26.04. 16:00 Rajec -:- Belá

26.04. 16:00 Staškov -:- Štiavnik

26.04. 16:00 Čierne -:- Terchová

26.04. 16:00 Kotešová -:- Predmier

26.04. 16:00 Strečno -:- Bánová

26.04. 16:00 Or. Jasenica -:- Lipovec

26.04. 16:00 Demänová -:- Diviaky

26.04. 16:00 Švošov -:- Nižná

26.04. 16:00 Tur. Štiavnička -:- Kláštor p/Z.

26.04. 16:00 Martin B -:- Palúdzka

26.04. 16:00 Likavka -:- Bobrov

26.04. 16:00 Bešeňová -:- Dúbrava

26.04. 16:00 Slovenská Ľupča -:- Podlavice Badín B

26.04. 16:00 Lieskovec -:- Šalková

26.04. 16:00 Čierny Balog -:- Voznica

26.04. 16:00 Bacúch -:- Priechod

26.04. 16:00 Sásová -:- Š. Bane

26.04. 16:00 Pliešovce -:- Repište

26.04. 16:00 Medzibrod -:- Hrochoť

26.04. 16:00 Dolná Strehová -:- Cinobaňa

26.04. 16:00 Čebovce -:- Lesenice

26.04. 16:00 Mýtna -:- Hnúšťa

26.04. 16:00 Radzovce -:- Sklabiná

26.04. 16:00 Olováry -:- Buzitka

26.04. 16:00 Jesenské -:- Tornaľa

26.04. 16:00 Veľký Krtíš -:- Hajnáčka

26.04. 10:30 Michalovce B -:- Sabinov

26.04. 16:00 Giraltovce -:- Lipany

26.04. 16:00 Vyšné Opátske -:- Spišská N. Ves

26.04. 16:00 Stropkov -:- Humenné

26.04. 16:00 Prešov B -:- Vranov

26.04. 16:00 Veľké Revištia -:- Snina

26.04. 16:00 Bard. N. Ves -:- Vysoké Tatry

26.04. 16:00 Haniska -:- Plavnica

26.04. 16:00 Svit -:- Pušovce

26.04. 16:00 Radvaň n/L. -:- Pakostov

26.04. 16:00 Kračúnovce -:- Ľubotice

26.04. 16:00 Zámutov -:- Dlhé Klčovo

26.04. 16:00 Medzilaborce -:- Štrba

26.04. 16:00 Sp. Podhradie -:- Raslavice

26.04. 16:00 St. Ľubovňa -:- Kendice

26.04. 16:00 Fintice -:- Svidník

26.04. 16:00 Krompachy -:- Sobrance

26.04. 16:00 V. Kapušany -:- Kalša

26.04. 16:00 Veľký Horeš -:- Spišské Vlachy

26.04. 16:00 Strážske -:- Medzev

26.04. 16:00 Čaňa -:- Veľký Folkmar

26.04. 16:00 Šaca -:- Poproč

26.04. 16:00 Kr. Chlmec -:- Michaľany

26.04. 10:45 Geča -:- Ťahanovce

26.04. 16:00 Betliar -:- Turňa n/B.

26.04. 16:00 Dobšiná -:- Kr. Podhradie

26.04. 16:00 Sokoľany -:- Čečejovce

26.04. 16:00 Kokšov-Bakša -:- Gem. Poloma

26.04. 16:00 Malá Ida -:- Košická N. Ves

26.04. 10:30 Hrabušice -:- Toporec

26.04. 10:30 Poprad B -:- Kežmarok

26.04. 16:00 Nálepkovo -:- Spišská Belá

26.04. 16:00 Levoča -:- Spišské Bystré

26.04. 16:00 Prakovce -:- Teplička

26.04. 16:00 Helcmanovce -:- Kravany

26.04. 16:00 Záhradné -:- Dlhá Lúka

26.04. 16:00 Malcov -:- Veľký Šariš

26.04. 16:00 Šar. Michaľany -:- Malý Šariš

26.04. 16:00 Demjata -:- Chmiňany

26.04. 16:00 Kľušov -:- Uzovce

26.04. 16:00 Stakčín -:- Čierne n/T.

26.04. 16:00 FK Humenné -:- Kamenica n/C.

26.04. 16:00 Sedliská -:- Vyšný Mirošov

26.04. 16:00 Sačurov -:- Breznica

26.04. 16:00 Nižný Hrušov -:- Bystré

26.04. 16:00 Hanušovce n/T. -:- Kochanovce

26.04. 16:00 Parchovany -:- Cejkov

26.04. 16:00 Trakany -:- Petrovce n/L.

26.04. 16:00 Kr. Liesková -:- Budkovce

26.04. 16:00 Zalužice -:- Úpor

26.04. 16:00 Vinné -:- Borša

26.04. 16:00 Palín -:- Čičarovce

26.04. 16:00 Lastomír -:- Nacina Ves

26.04. 11:00 Podbrezová -:- Senica

26.04. 14:00 Žilina -:- Košice


Futbal - mládež 2014/15


Stejně jako na hřišti vám může být i v jiném prostředí - např. v casino online a nemusíte chodit ani nikam daleko.

Pridajte sa k nám aj na Facebooku