Sportscore.sk | Aktuálne výsledky, tabuľky, štatistiky slovenských športových súťaží

AKTUÁLNE ZÁPASY (-/+ 24 h)

23.08. 18:30 Ružomberok 2:0 Podbrezová

23.08. 19:00 B. Bystrica -:- Dun. Streda

23.08. 19:30 Myjava -:- Slovan

23.08. 19:30 Žilina -:- Zlaté Moravce

23.08. 16:00 Skalica 3:1 Sereď

23.08. 16:00 Nové Mesto n/V. 0:1 Nitra

23.08. 16:00 Šamorín 0:1 Senec

23.08. 16:00 Prešov 0:3 L. Mikuláš

23.08. 16:00 Bardejov 2:1 MFK Košice B

23.08. 16:00 Rim. Sobota 2:1 Michalovce

23.08. 16:00 Zvolen 1:0 Dolný Kubín

23.08. 17:00 Svätý Jur -:- Rohožník

23.08. 10:00 Ružinov 1:0 Rusovce

23.08. 17:00 Lamač -:- FK Dúbravka

23.08. 17:00 Piešťany 0:0 Borčice

23.08. 17:00 Púchov 0:0 Topoľčany

23.08. 17:00 Vrbové -:- Komárno

23.08. 17:00 Bánovce 4:0 Modranka

23.08. 17:00 J. Bohunice 0:1 Častkovce

23.08. 17:00 Partizánske 1:1 Holíč

23.08. 17:00 Horná Nitra 1:0 Kanianka

23.08. 17:00 Vlčany 3:0 Kolárovo

23.08. 17:00 D. Vestenice 0:7 Prečín

23.08. 17:00 Bošany 3:0 Tr. Turná

23.08. 17:00 Dun. Streda C 4:0 Janíky

23.08. 17:00 Hrušovany 0:1 Solčany

23.08. 17:00 Tovarníky 3:1 Zbehy

23.08. 17:00 Sl. Šaštín-Stráže -:- Križovany n/D.

23.08. 16:00 Rakytovce 1:2 Žarnovica

23.08. 16:00 Námestovo 1:0 Martin

23.08. 16:00 Teplička n/V. 1:0 Kalinovo

23.08. 16:00 Čadca 0:1 Krásno n/Kys.

23.08. 16:00 Lipt. Hrádok 4:3 Brusno-Ondrej

23.08. 16:00 Kys. N. Mesto 0:2 Stráža

23.08. 16:00 Lipovec 1:1 Bešeňová

23.08. 16:00 Podlavice Badín B 1:2 Čierny Balog

23.08. 19:00 Šalková -:- Pliešovce

23.08. 16:00 Humenné 0:1 Lipany

23.08. 16:00 Vranov 0:0 Plavnica

23.08. 16:00 Kr. Podhradie -:- Košická N. Ves

23.08. 16:00 Gem. Hôrka 1:1 Sokoľany

23.08. 17:00 Spišská Belá 2:1 Kravany

23.08. 11:00 B. Bystrica 1:0 Senec

23.08. 11:00 Ružomberok 3:0 Bardejov

23.08. 15:00 Trnava 3:1 Trenčín

24.08. 16:00 Košice -:- Trnava

24.08. 10:30 Žilina B -:- Dubnica

24.08. 10:30 Slovan B -:- Trnava B

24.08. 16:00 Pohronie -:- Šaľa

24.08. 16:00 Trebišov -:- Poprad

24.08. 16:00 Lok. Košice -:- Moldava

24.08. 10:30 Inter -:- Bernolákovo

24.08. 10:30 Rača -:- Tomášov

24.08. 17:00 Slovenský Grob -:- Báhoň

24.08. 17:00 Dun. Lužná -:- Kráľová pri S.

24.08. 17:00 Most pri B. -:- Rovinka

24.08. 17:00 Lozorno -:- Viničné

24.08. 17:00 Stupava -:- Ivanka pri D.

24.08. 17:00 Čunovo -:- ŠKP Dúbravka

24.08. 17:00 Malinovo -:- Danubia

24.08. 17:00 Vajnory -:- Vrakuňa

24.08. 17:00 Kalinkovo -:- Devínska N. Ves

24.08. 17:00 PŠC Pezinok -:- Kostolište

24.08. 17:00 Budmerice -:- Závod

24.08. 17:00 Šenkvice -:- Veľké Leváre

24.08. 17:00 FC Malacky -:- Pl. Štvrtok/Vysoká

24.08. 17:00 Jakubov -:- Závod

24.08. 17:00 Dubová -:- Limbach

24.08. 17:00 Jablonové -:- Jablonec

24.08. 17:00 Neded -:- Gabčíkovo

24.08. 17:00 V. Ludince -:- Veľký Meder

24.08. 17:00 Dun. Streda B -:- Levice

24.08. 17:00 Nemšová -:- Nové Zámky

24.08. 17:00 Palárikovo -:- Vráble

24.08. 17:00 Led. Rovne -:- Trnava C

24.08. 11:00 Chocholná-Velčice -:- Tr. Stankovce

24.08. 17:00 Nová Dubnica -:- Beluša

24.08. 17:00 Tr. Teplice -:- Šimonovany

24.08. 17:00 Domaniža -:- Boleráz

24.08. 10:30 ČFK Nitra -:- Veľké Lovce

24.08. 17:00 Galanta -:- Želiezovce

24.08. 17:00 Tvrdošovce -:- Močenok

24.08. 17:00 Čeľadice -:- Zlaté Moravce B

24.08. 17:00 Dvory n/Ž. -:- H. Obdokovce

24.08. 17:00 Šurany -:- Štúrovo

24.08. 17:00 Nitra B -:- Kalná n/Hr.

24.08. 17:00 Myjava B -:- Horovce

24.08. 17:00 Streženice -:- Podolie

24.08. 17:00 Uhrovec -:- Veľké Uherce

24.08. 17:00 Zem. Kostoľany -:- Cigeľ

24.08. 17:00 Malá Čausa -:- Lehota p/Vt.

24.08. 17:00 Stará Turá -:- Ladce

24.08. 17:00 Trstice -:- Šoporňa

24.08. 17:00 Dolné Saliby -:- Nový Život

24.08. 17:00 Pusté Úľany -:- Váhovce

24.08. 17:00 Jelka -:- Zlaté Klasy

24.08. 17:00 Veľké Úľany -:- Topoľníky

24.08. 17:00 Or. Potôň -:- Lehnice

24.08. 17:00 Vydrany -:- Ohrady

24.08. 17:00 Chrenová -:- Preseľany

24.08. 17:00 Veľký Lapáš -:- Tešedíkovo

24.08. 17:00 Krušovce -:- Jacovce

24.08. 17:00 Radošina -:- Beladice

24.08. 17:00 Horná Kráľová -:- Veľké Zálužie

24.08. 17:00 Ludanice -:- Alekšince

24.08. 17:00 Malženice -:- Bor. Mikuláš

24.08. 17:00 Mokrý Háj -:- Zvončín

24.08. 17:00 Moravský Sv. Ján -:- Sp. Šaštín-Stráže

24.08. 17:00 Krakovany -:- Oreské

24.08. 17:00 Gbely -:- Trebatice

24.08. 17:00 Veľ. Kostoľany -:- Hlohovec

24.08. 17:00 Tek. Lužany -:- Hont. Vrbica

24.08. 17:00 Veľký Kýr -:- Bánov

24.08. 17:00 Imeľ -:- Nesvady

24.08. 17:00 Dolný Ohaj -:- Okoličná na O.

24.08. 17:00 Pribeta -:- Hurbanovo

24.08. 17:00 Bešeňov -:- Marcelová

24.08. 17:00 Komjatice -:- Svätý Peter

24.08. 17:00 Podhájska -:- Kozárovce

24.08. 10:30 Bytča -:- Pohronie B

24.08. 16:00 Nová Baňa -:- Lučenec

24.08. 16:00 Makov -:- Kremnička

24.08. 16:00 Belá - Dulice -:- Trstená

24.08. 16:00 L. Štiavnica -:- Tvrdošín

24.08. 16:00 Or. Veselé -:- Bytčica

24.08. 16:00 Černová -:- Stráňavy

24.08. 16:00 Kys. Lieskovec -:- Vrútky

24.08. 16:00 Rosina -:- Záv. Poruba

24.08. 10:30 Podbrezová B -:- Málinec

24.08. 16:00 Kováčová -:- Detva

24.08. 16:00 Hriňová -:- Fiľakovo

24.08. 16:00 Slov. Ďarmoty -:- Vinica

24.08. 16:00 Zvolen B -:- Podlavice Badín

24.08. 16:00 Poltár -:- Divín

24.08. 16:00 Revúca -:- Tisovec

24.08. 16:00 Raková -:- Lietavská Lúčka

24.08. 16:00 Rudina -:- Rajec

24.08. 16:00 Skalité -:- Staškov

24.08. 16:00 Belá -:- Čierne

24.08. 16:00 Štiavnik -:- Kotešová

24.08. 16:00 Terchová -:- Strečno

24.08. 16:00 Predmier -:- Bánová

24.08. 10:30 Demänová -:- Tur. Štiavnička

24.08. 16:00 Diviaky -:- Švošov

24.08. 16:00 Kláštor p/Z. -:- Or. Jasenica

24.08. 16:00 Palúdzka -:- Likavka

24.08. 16:00 Bobrov -:- Dúbrava

24.08. 16:00 Slovenská Ľupča -:- Bacúch

24.08. 16:00 Voznica -:- Lieskovec

24.08. 16:00 Priechod -:- Sásová

24.08. 16:00 Š. Bane -:- Medzibrod

24.08. 16:00 Repište -:- Hrochoť

24.08. 16:00 Cinobaňa -:- Čebovce

24.08. 16:00 Dolná Strehová -:- Mýtna

24.08. 16:00 Lesenice -:- Radzovce

24.08. 16:00 Hnúšťa -:- Olováry

24.08. 16:00 Sklabiná -:- Jesenské

24.08. 16:00 Buzitka -:- Veľký Krtíš

24.08. 16:00 Tornaľa -:- Hajnáčka

24.08. 10:30 Michalovce B -:- Giraltovce

24.08. 16:00 Prešov B -:- Vysoké Tatry

24.08. 16:00 Stropkov -:- Sabinov

24.08. 16:00 Haniska -:- Snina

24.08. 16:00 Bard. N. Ves -:- Spišská N. Ves

24.08. 16:00 Veľké Revištia -:- Vyšné Opátske

24.08. 16:00 Kendice -:- Pušovce

24.08. 16:00 Svidník -:- Raslavice

24.08. 16:00 Fintice -:- Štrba

24.08. 16:00 St. Ľubovňa -:- Dlhé Klčovo

24.08. 16:00 Sp. Podhradie -:- Ľubotice

24.08. 16:00 Medzilaborce -:- Pakostov

24.08. 16:00 Zámutov -:- Svit

24.08. 16:00 Kračúnovce -:- Radvaň n/L.

24.08. 16:00 Poproč -:- Rudňany

24.08. 16:00 Michaľany -:- Veľký Folkmar

24.08. 16:00 Kr. Chlmec -:- Medzev

24.08. 16:00 Šaca -:- Spišské Vlachy

24.08. 16:00 Čaňa -:- Sobrance

24.08. 16:00 Strážske -:- Kalša

24.08. 16:00 Veľký Horeš -:- Rožňava

24.08. 16:00 Krompachy -:- V. Kapušany

24.08. 10:45 Geča -:- Ďurkov

24.08. 16:00 Ťahanovce -:- Turňa n/B.

24.08. 16:00 Dobšiná -:- Gem. Poloma

24.08. 16:00 Malá Ida -:- Čečejovce

24.08. 16:00 Kokšov-Bakša -:- Betliar

24.08. 10:30 Poprad B -:- Levoča

24.08. 10:30 Hrabušice -:- Kežmarok

24.08. 13:00 Toporec -:- Smižany

24.08. 16:00 Teplička -:- Gelnica

24.08. 16:00 Nálepkovo -:- Prakovce

24.08. 16:00 Helcmanovce -:- Spišské Bystré

24.08. 16:00 Chmiňany -:- Dlhá Lúka

24.08. 16:00 Uzovce -:- Šiba

24.08. 16:00 Kľušov -:- Malý Šariš

24.08. 16:00 Demjata -:- Veľký Šariš

24.08. 16:00 Šar. Michaľany -:- Záhradné

24.08. 16:00 Malcov -:- Gerlachov

24.08. 16:00 Čierne n/T. -:- Bystré

24.08. 16:00 Soľ -:- Kochanovce

24.08. 16:00 Udavské -:- Kochanovce

24.08. 16:00 Stakčín -:- Vyšný Mirošov

24.08. 16:00 FK Humenné -:- Breznica

24.08. 16:00 Hanušovce n/T. -:- Nižný Hrušov

24.08. 16:00 Sedliská -:- Sačurov

24.08. 16:00 Čičarovce -:- Cejkov

24.08. 16:00 Lastomír -:- Úpor

24.08. 16:00 Palín -:- Budkovce

24.08. 16:00 Vinné -:- Petrovce n/L.

24.08. 16:00 Zalužice -:- Parchovany

24.08. 16:00 Kr. Liesková -:- Trakany

24.08. 16:00 Nacina Ves -:- Borša

24.08. 11:00 Senica -:- Prešov


Futbal - ženy 2014/15

Futbal - mládež 2014/15


Kalendár - futbal

<< < August 2014 > >>
Po Ut St Š Pi So Ne
28 29 30 31 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 24
25 26 27 28 29 30 31
1137 záp. v mesiaci August 2014 1137 záp. v mesiaci August 2014
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ Beloveža -:- TJ Busov Gaboltov
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-2. kolo
17:30 ŠK Senec 3:0 MŠK Žilina B
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-1. kolo
17:30 MŠK Tesla Stropkov 2:1 TJ FK Vyšné Opátske
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-4. kolo
18:30 ŠK Slovan Bratislava 2:1 MFK Ružomberok
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-2. kolo
19:30 FK Bodva Moldava nad Bodvou 1:0 MŠK Rimavská Sobota
5 záp. 01. August 2014
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-1. kolo
16:00 MŠK Thermal Veľký Meder 3:2 OFC Russel Gabčíkovo
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-2. kolo
16:30 MFK Dubnica 1:3 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
16:30 Slovan Duslo Šaľa 0:0 MFK Skalica
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-2. kolo
16:30 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:2 Slavoj Trebišov
16:30 MFK Dolný Kubín 0:3 1.FC Tatran Prešov
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-1. kolo
16:30 LAFC Lučenec 4:0 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B
16:30 MŠK Fomat Martin 6:0 MFK Žarnovica
16:30 ŠKM Liptovský Hrádok 3:1 FK Čadca
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ IDOP Lipovec 1:1 ŠK Dynamo Diviaky
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ Tatran VLM Pliešovce 4:0 OFK Slovenská Ľupča
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-1. kolo
16:30 FC Baník Veľký Krtíš 2:0 FK Lesenice
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-1. kolo
16:30 ŠK Futura Humenné 1:1 MFK Snina
16:30 MFK Vranov nad Topľou 2:1 FK Spišská Nová Ves
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-4. kolo
17:00 ŽP Šport Podbrezová 3:0 Dukla Banská Bystrica
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-1. kolo
17:00 ŠK Svätý Jur 0:1 OFK Dunajská Lužná
17:00 ŠK Báhoň 0:2 FK Stupava
17:00 FC Rohožník 1:0 ŠK Lozorno
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-1. kolo
17:00 FK Púchov 0:1 PFK Piešťany
17:00 MFK Vrbové 4:1 ŠK LR Crystal Lednické Rovne
17:00 KFC Komárno 1:1 OTJ Palárikovo
17:00 MFK Topvar Topoľčany 2:0 FK Slovan Nemšová
17:00 FKM Nové Zámky 1:2 FC Neded
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-1. kolo
17:00 FK Vlčany 3:1 ŠK Šurany
17:00 FK Kolárovo 2:1 ČFK Nitra
17:00 KFC Kalná nad Hronom 1:0 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-1. kolo
17:00 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 3:1 FK Streženice
17:00 TJ Nový Život Veľké Uherce 1:0 Spartak Myjava B
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-1. kolo
17:00 FK Zlaté Klasy 2:1 FK DAC 1904 Dunajská Streda C
17:00 OFK Rapid Ohrady 5:1 FC Jelka
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-1. kolo
17:00 OFK Solčany 1:2 ŠK Tešedíkovo
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-1. kolo
17:00 TJ Slovan Šaštín-Stráže 1:1 FC Slovan Hlohovec
17:00 OFK Trebatice 4:0 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
17:00 TJ Družstevník Zvončín 2:1 TJ Sokol Borský Mikuláš
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-1. kolo
17:00 FK Marcelová 0:3 TJ Imeľ
17:00 MŠK Hurbanovo 4:2 FC Veľký Kýr
17:00 FC Okoličná na Ostrove 3:1 TJ Družstevník Hontianska Vrbica
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-4. kolo
19:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:1 MFK Košice
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-2. kolo
19:00 FK Poprad 2:0 Partizán Bardejov
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-4. kolo
19:30 FC ViOn Zlaté Moravce 0:0 FK Senica
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-2. kolo
19:30 FC Nitra 0:2 ŠKF Sereď
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-2. kolo
19:30 MFK Zemplín Michalovce 2:1 MFK Košice B
41 záp. 02. August 2014
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-1. kolo
10:00 TJ Spartak Šaštín-Stráže 5:2 TJ ISKRA Horné Orešany
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-2. kolo
10:30 ŠK Slovan Bratislava B 2:1 FC ŠTK 1914 Šamorín
10:30 Spartak Trnava B 3:0 AFC Nové Mesto nad Váhom
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-1. kolo
10:30 TJ ŠK Kremnička 1:4 MŠK Námestovo
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-1. kolo
10:30 OŠK Bešeňová -:- FK Nižná
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-2. kolo
16:30 FC Lokomotíva Košice 0:2 MFK Lokomotíva Zvolen
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ Baník Kalinovo 3:0 FO Kinex Bytča
16:30 TJ Tatran Krásno nad Kysucou 1:2 MFK Nová Baňa
16:30 ŠK Javorník Makov 5:0 FK Rakytovce
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 4:0 TJ Máj Černová
16:30 TJ Tatran Oravské Veselé 3:1 MŠK Kysucké Nové Mesto
16:30 TJ Tatran Bytčica 1:2 TJ Družstevník Belá - Dulice
16:30 ŠK Tvrdošín 1:0 OŠK Rosina
16:30 TJ Stráža 4:1 FK REaMOS Kysucký Lieskovec
16:30 FK Slovan Trstená 0:2 OŠK Baník Stráňavy
16:30 ŠK Závažná Poruba 2:0 ATTACK Vrútky
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ Sklotatran Poltár 6:0 TJ Prameň Kováčová
16:30 MFK Revúca 0:0 ŽP Šport Podbrezová B
16:30 FK CSM Tisovec 1:1 MFK Lokomotíva Zvolen B
16:30 FC Slovan Divín 0:6 FK Slovenské Ďarmoty
16:30 TJ Jednota Málinec 4:1 MFK Spartak Hriňová
16:30 Jupie Podlavice Badín 2:2 MFK Detva
16:30 ŠK Vinica 1:0 FTC Fiľakovo
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-1. kolo
16:30 FK Terchová 3:0 FK Polom Raková
16:30 FK Predmier 2:1 ŠK Štiavnik
16:30 TJ Jednota Bánová 1:1 ŠK Belá
16:30 FK Strečno 3:2 TJ Slovan Skalité
16:30 OFK Kotešová 1:1 OŠK Rudina
16:30 ŠK Čierne 7:0 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
16:30 FK Slávia Staškov 3:2 FK Rajec
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-1. kolo
16:30 ŠK Olympia Bobrov 1:2 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
16:30 ŠK Agro Baník Dúbrava 1:2 FC Tatran Kláštor pod Znievom
16:30 OŠK Likavka 0:3 ŠK Demänová
16:30 Oravan Oravská Jasenica 3:1 OŠK Švošov
16:30 MŠK Fomat Martin B 3:0 ŠK Turčianska Štiavnička
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ Baník Štiavnické Bane 2:1 Jupie Podlavice Badín B
16:30 TJ Sokol Repište 1:7 FK Šalková
16:30 ŠK Hrochoť 1:0 OFK 1950 Priechod
16:30 TJ Sokol Medzibrod 6:0 ŠK Voznica
16:30 ŠK Sásová 1:1 ŠK Partizán Čierny Balog
16:30 OŠK Lieskovec 3:0 FK 09 Bacúch
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-1. kolo
16:30 1. FK Buzitka 2:4 CŠK Cinobaňa
16:30 FKM Tornaľa 1:0 TJ Družstevník Sklabiná
16:30 FC 98 Hajnáčka 3:0 FK Iskra Hnúšťa
16:30 FK Jesenské 3:1 TJ Prameň Dolná Strehová
16:30 OFK Olováry 2:0 TJ Vinohrad Čebovce
16:30 OŠK Radzovce 0:2 TJ Družstevník Mýtna
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-1. kolo
16:30 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry 0:0 ŠK Odeva Lipany
16:30 FK Družstevník Plavnica 1:0 MFK Slovan Sabinov
16:30 1.FC Tatran Prešov B 0:1 MFK Slovan Giraltovce
16:30 FK Haniska 4:0 TJ Veľké Revištia
16:30 ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves 0:2 MFK Zemplín Michalovce B
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-1. kolo
16:30 ŠK Štrba 1:2 TJ Rozvoj Pušovce
16:30 OFK Sim Raslavice 1:2 OFK Dlhé Klčovo
16:30 FK Slovan Kendice 0:0 TJ Sokol Ľubotice
16:30 FK Drustav Svidník 2:0 FO Ajax Pakostov
16:30 OŠK Fintice 2:2 FK Svit
16:30 MFK Stará Ľubovňa 4:2 TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom
16:30 MŠK Spišské Podhradie 1:2 OFK Tatran Kračúnovce
16:30 MŠK Spartak Medzilaborce 3:1 FK Tatran Zámutov
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-1. kolo
16:30 MFK Spartak Medzev 1:0 OŠK Rudňany
16:30 FK Slovan Veľký Folkmar 2:2 MŠK Tatran Spišské Vlachy
16:30 OFK Slovan Poproč 1:1 MFK Sobrance
16:30 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 1:0 TJ Mladosť Kalša
16:30 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 2:2 SP MFK Rožňava
16:30 FK Šaca 1:0 MFK Veľké Kapušany
16:30 FK Čaňa 0:3 FK Pokrok SEZ Krompachy
16:30 ŠK Strážske 0:1 Družstevník Veľký Horeš
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-1. kolo
17:00 OŠK Slovenský Grob 1:1 FK Rača Bratislava
17:00 ŠK Tomášov 2:2 FK Slovan Most pri Bratislave
17:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1:1 FK Inter Bratislava
17:00 TJ Slovan Viničné 1:2 MŠK Kráľová pri Senci
17:00 TJ Rovinka 1:2 ŠK Bernolákovo
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-1. kolo
17:00 Spartak Trnava C 1:2 FK DAC 1904 Dunajská Streda B
17:00 Spartak Vráble 0:3 TJ Družstevník Veľké Ludince
17:00 FK Slovan Levice 1:3 TJ Iskra Borčice
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-1. kolo
17:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 0:1 FK Spartak Bánovce nad Bebravou
17:00 TJ Partizán Domaniža 2:0 Jednota Sokol Chocholná-Velčice
17:00 TJ Slavoj Boleráz 1:1 FC Baník Horná Nitra
17:00 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske 0:2 FK Tempo Partizánske
17:00 OŠK Trenčianske Stankovce 2:2 MFK Nová Dubnica
17:00 FK Junior Kanianka 2:0 ŠK Blava Jaslovské Bohunice
17:00 TJ Iskra Holíč 1:3 FO ŠK Modranka
17:00 TJ KOVO Beluša 2:3 OK Častkovce
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-1. kolo
17:00 FC Nitra B 0:1 FC Slovan Galanta
17:00 MŠO Štúrovo 2:3 TJ Slovan Čeľadice
17:00 TJ Veľké Lovce 4:4 ŠK Tvrdošovce
17:00 OTJ Horné Obdokovce 1:1 MŠK Želiezovce
17:00 FC ViOn Zlaté Moravce B 3:0 FK Močenok
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-1. kolo
17:00 TJ Družstevník Malá Čausa 6:1 ŠK Vegum Dolné Vestenice
17:00 MFK Stará Turá 2:0 TJ Slovan Zemianske Kostoľany
17:00 TJ Tatran Cementáreň Ladce 1:0 TJ Tatran Uhrovec
17:00 TJ Partizán Cigeľ 4:0 OFK Bošany
17:00 OŠK Podolie 0:2 FK Partizán Prečín
17:00 TJ Slovan Trenčianska Turná 3:0 TJ Tatran Horovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-1. kolo
17:00 ŠK Váhovce 0:0 ŠK Šoporňa
17:00 FC Nový Život 1:0 TJ ŠM Janíky
17:00 DSC Orechová Potôň 1:0 TJ Družstevník Trstice
17:00 ŠK FC Vydrany 2:0 ŠK Veľké Uľany
17:00 TJ Lehnice 1:0 ŠK TOP Pusté Úľany
17:00 TJ Družstevník Topoľníky 2:2 TJ Družstevník Dolné Saliby
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-1. kolo
17:00 FK KFC Tibi Horná Kráľová 5:2 TJ Slovan Nitra-Chrenová
17:00 OFK Metacolor Ludanice 2:1 OFK Tovarníky
17:00 MFK Alekšince 3:0 TJ ŠK Radošina
17:00 ŠK Veľké Zálužie 2:1 TJ Slovan Krušovce
17:00 TJ Slovan Zbehy 2:0 OFK Hrušovany
17:00 OŠK Beladice 1:1 OFK 1948 Veľký Lapáš
17:00 TJ Družstevník Jacovce 1:0 TJ Slovan Preseľany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-1. kolo
17:00 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 2:1 FK Krakovany
17:00 FK Oreské 1:0 OFK Mokrý Háj
17:00 OŠK Križovany nad Dudváhom 1:4 OFK Malženice
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-1. kolo
17:00 FC Komjatice 0:2 TJ Družstevník Tekovské Lužany
17:00 ŠK Termál Podhájska 2:1 TJ Družstevník Bešeňov
17:00 FK TJ Lokomotíva Kozárovce 7:1 TJ Družstevník Pribeta
17:00 OŠK Svätý Peter 3:1 OŠK Dolný Ohaj
17:00 ŠK Nesvady 2:3 TJ Lokomotíva Bánov
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-4. kolo
17:30 AS Trenčín 2:0 Spartak Trnava
19:30 MŠK Žilina 2:1 Spartak Myjava
118 záp. 03. August 2014
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-2. kolo
16:30 ŠK Odeva Lipany 2:1 MFK Zemplín Michalovce B
16:30 TJ Veľké Revištia 1:0 ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves
16:30 TJ FK Vyšné Opátske 2:2 FK Haniska
16:30 MFK Slovan Giraltovce 1:0 MŠK Tesla Stropkov
16:30 FK Spišská Nová Ves 1:0 1.FC Tatran Prešov B
16:30 MFK Snina 0:1 MFK Vranov nad Topľou
16:30 MFK Slovan Sabinov 0:1 ŠK Futura Humenné
16:30 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry 1:1 FK Družstevník Plavnica
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-2. kolo
16:30 TJ Rozvoj Pušovce 2:1 FK Tatran Zámutov
16:30 OFK Tatran Kračúnovce 2:1 MŠK Spartak Medzilaborce
16:30 TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom 1:1 MŠK Spišské Podhradie
16:30 FK Svit 0:1 MFK Stará Ľubovňa
16:30 FO Ajax Pakostov 2:1 OŠK Fintice
16:30 TJ Sokol Ľubotice 2:2 FK Drustav Svidník
16:30 ŠK Štrba 4:0 OFK Sim Raslavice
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-2. kolo
16:30 OŠK Rudňany 0:0 Družstevník Veľký Horeš
16:30 FK Pokrok SEZ Krompachy 2:0 ŠK Strážske
16:30 MFK Veľké Kapušany 1:0 FK Čaňa
16:30 SP MFK Rožňava 3:1 FK Šaca
16:30 TJ Mladosť Kalša 5:1 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
16:30 MFK Sobrance 4:1 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
16:30 MŠK Tatran Spišské Vlachy 6:0 OFK Slovan Poproč
16:30 MFK Spartak Medzev 0:0 FK Slovan Veľký Folkmar
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-1. kolo
16:30 FK REaMOS Kysucký Lieskovec 1:2 OŠK Baník Stráňavy
16:30 FK Slovenské Ďarmoty 5:0 TJ Prameň Kováčová
16:30 TJ Máj Černová 4:2 TJ Družstevník Belá - Dulice
16:30 TJ Stráža 4:0 OŠK Rosina
16:30 MFK Spartak Hriňová 2:0 ŠK Vinica
16:30 MFK Revúca 2:3 MFK Detva
16:30 TJ Jednota Málinec 1:0 TJ Sklotatran Poltár
16:30 FK Slovan Trstená 1:3 TJ Tatran Oravské Veselé
16:45 ATTACK Vrútky 1:2 TJ Tatran Bytčica
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-2. kolo
17:30 OFK Dlhé Klčovo 6:0 FK Slovan Kendice
FUTBAL - Liga majstrov 2014/2015-3. kvalifikačné kolo
19:00 Sheriff Tiraspoľ 0:0 ŠK Slovan Bratislava
34 záp. 06. August 2014
FUTBAL - Európska liga 2014/2015-3. kvalifikačné kolo
19:30 Spartak Trnava 1:1 Saint Johnstone FC
20:30 Hull City AFC 2:1 AS Trenčín
2 záp. 07. August 2014
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-1. kolo
11:00 1.FC Tatran Prešov 3:1 ŠK Senec
11:00 Dukla Banská Bystrica 4:1 MFK Košice
11:00 ŽP Šport Podbrezová 1:5 MŠK Žilina
11:00 MFK Ružomberok 0:2 ŠK Slovan Bratislava
15:00 Spartak Trnava 1:1 Partizán Bardejov
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-3. kolo
16:30 MFK Skalica 1:0 ŠK Senec
16:30 AFC Nové Mesto nad Váhom 1:1 Slovan Duslo Šaľa
16:30 FC ŠTK 1914 Šamorín 0:0 Spartak Trnava B
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-3. kolo
16:30 1.FC Tatran Prešov 2:4 MFK Zemplín Michalovce
16:30 Partizán Bardejov 4:1 MFK Dolný Kubín
16:30 MŠK Rimavská Sobota 1:1 FK Poprad
16:30 MFK Lokomotíva Zvolen 2:0 FK Bodva Moldava nad Bodvou
16:30 MFK Košice B 0:2 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-2. kolo
16:30 FK Čadca 1:1 FK 34 Brusno - Ondrej
16:30 OFK Teplička nad Váhom 3:0 TJ ŠK Kremnička
16:30 MŠK Námestovo 1:1 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
16:30 FK Rakytovce 0:2 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-2. kolo
16:30 MŠK Kysucké Nové Mesto 3:1 TJ Tatran Bytčica
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-2. kolo
16:30 TJ IDOP Lipovec 3:2 ŠK Olympia Bobrov
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-2. kolo
16:30 Jupie Podlavice Badín B 3:1 FK 09 Bacúch
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-3. kolo
16:30 ŠK Futura Humenné 1:3 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry
16:30 MFK Vranov nad Topľou 0:0 MFK Slovan Sabinov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-1. kolo
16:30 FK Krásnohorské Podhradie 3:0 MŠK Ďurkov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ Busov Gaboltov 2:1 FK Gerlachov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-1. kolo
17:00 MŠK Slavoj Spišská Belá 2:0 1. MFK Kežmarok
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-2. kolo
17:00 FK Stupava 0:1 FC Rohožník
17:00 ŠK Svätý Jur 3:0 OŠK Slovenský Grob
17:00 MŠK Kráľová pri Senci 2:0 TJ Rovinka
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-2. kolo
17:00 PFK Piešťany 0:3 OFC Russel Gabčíkovo
17:00 FK Púchov 1:0 MFK Vrbové
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-2. kolo
17:00 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 3:1 OK Častkovce
17:00 ŠK Blava Jaslovské Bohunice 0:3 TJ Iskra Holíč
17:00 FK Tempo Partizánske 1:1 OŠK Trenčianske Stankovce
17:00 FC Baník Horná Nitra 2:0 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-2. kolo
17:00 MŠK Želiezovce 1:3 FC ViOn Zlaté Moravce B
17:00 FC Nitra B 2:2 FK Vlčany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-2. kolo
17:00 ŠK Vegum Dolné Vestenice 0:0 TJ Tatran Horovce
17:00 OFK Bošany 2:0 TJ Nový Život Veľké Uherce
17:00 TJ Slovan Zemianske Kostoľany 1:0 TJ Tatran Cementáreň Ladce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-2. kolo
17:00 OFK Hrušovany 0:4 OŠK Beladice
17:00 OFK Tovarníky 2:1 MFK Alekšince
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-2. kolo
17:00 TJ Slovan Šaštín-Stráže 2:2 OFK Trebatice
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-5. kolo
19:00 Dukla Banská Bystrica 0:0 MŠK Žilina
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-2. kolo
19:00 FK Šalková 4:0 ŠK Hrochoť
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-5. kolo
19:30 FK Senica 2:1 FK DAC 1904 Dunajská Streda
19:30 FC ViOn Zlaté Moravce 1:0 Spartak Myjava
46 záp. 09. August 2014
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-3. kolo
10:30 MŠK Žilina B 3:1 FC Nitra
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-2. kolo
10:30 FO Kinex Bytča 2:1 MŠK Fomat Martin
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-2. kolo
10:30 ŽP Šport Podbrezová B 1:2 FK CSM Tisovec
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-2. kolo
10:30 ŠK Demänová 0:0 Oravan Oravská Jasenica
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-2. kolo
10:30 FK Inter Bratislava 2:1 TJ Slovan Viničné
10:30 FK Rača Bratislava 1:0 ŠK Báhoň
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-2. kolo
10:30 ČFK Nitra 2:0 KFC Kalná nad Hronom
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-1. kolo
10:45 FK Geča 73 4:0 TJ Tatran Betliar
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-2. kolo
11:00 Jednota Sokol Chocholná-Velčice 3:5 TJ Slavoj Boleráz
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-1. kolo
13:30 TJ Toporec 3:0 FK Prakovce
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-5. kolo
16:30 Spartak Trnava 0:1 ŽP Šport Podbrezová
16:30 MFK Košice 1:2 ŠK Slovan Bratislava
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-3. kolo
16:30 ŠKF Sereď 4:4 MFK Dubnica
16:30 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:2 ŠK Slovan Bratislava B
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-3. kolo
16:30 Slavoj Trebišov 0:1 FC Lokomotíva Košice
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-2. kolo
16:30 ŠK Javorník Makov 4:1 ŠKM Liptovský Hrádok
16:30 MFK Nová Baňa 0:0 TJ Baník Kalinovo
16:30 MFK Žarnovica 0:2 LAFC Lučenec
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-2. kolo
16:30 TJ Máj Černová 3:0 ATTACK Vrútky
16:30 OŠK Baník Stráňavy 0:2 ŠK Závažná Poruba
16:30 FK REaMOS Kysucký Lieskovec 4:2 FK Slovan Trstená
16:30 OŠK Rosina 1:2 TJ Stráža
16:30 TJ Družstevník Belá - Dulice 2:2 ŠK Tvrdošín
16:30 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 4:1 TJ Tatran Oravské Veselé
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-2. kolo
16:30 TJ Prameň Kováčová 2:0 FTC Fiľakovo
16:30 MFK Detva 4:0 ŠK Vinica
16:30 MFK Spartak Hriňová 1:1 Jupie Podlavice Badín
16:30 FK Slovenské Ďarmoty 3:3 TJ Jednota Málinec
16:30 MFK Lokomotíva Zvolen B 1:1 FC Slovan Divín
16:30 TJ Sklotatran Poltár 1:0 MFK Revúca
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-2. kolo
16:30 FK Polom Raková 2:1 FK Rajec
16:30 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 1:3 FK Slávia Staškov
16:30 OŠK Rudina 1:1 ŠK Čierne
16:30 TJ Slovan Skalité 3:0 OFK Kotešová
16:30 ŠK Belá 2:0 FK Strečno
16:30 ŠK Štiavnik 1:4 TJ Jednota Bánová
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-2. kolo
16:30 ŠK Dynamo Diviaky 1:0 ŠK Turčianska Štiavnička
16:30 OŠK Švošov 2:4 MŠK Fomat Martin B
16:30 FK Nižná 1:5 OŠK Likavka
16:30 FC Tatran Kláštor pod Znievom 3:1 OŠK Bešeňová
16:30 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 1:1 ŠK Agro Baník Dúbrava
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-2. kolo
16:30 ŠK Partizán Čierny Balog 0:1 OŠK Lieskovec
16:30 OFK Slovenská Ľupča 0:1 ŠK Sásová
16:30 ŠK Voznica 1:4 TJ Tatran VLM Pliešovce
16:30 OFK 1950 Priechod 1:6 TJ Sokol Medzibrod
16:30 TJ Baník Štiavnické Bane 2:2 TJ Sokol Repište
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-2. kolo
16:30 CŠK Cinobaňa 1:2 TJ Družstevník Mýtna
16:30 TJ Vinohrad Čebovce 2:2 OŠK Radzovce
16:30 TJ Prameň Dolná Strehová 2:0 OFK Olováry
16:30 FK Lesenice 2:4 FK Jesenské
16:30 FK Iskra Hnúšťa 3:1 FC Baník Veľký Krtíš
16:30 TJ Družstevník Sklabiná 3:2 FC 98 Hajnáčka
16:30 1. FK Buzitka 0:1 FKM Tornaľa
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-3. kolo
16:30 FK Družstevník Plavnica 1:0 ŠK Odeva Lipany
16:30 1.FC Tatran Prešov B 4:0 MFK Snina
16:30 MŠK Tesla Stropkov 3:0 FK Spišská Nová Ves
16:30 FK Haniska 1:0 MFK Slovan Giraltovce
16:30 ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves 1:3 TJ FK Vyšné Opátske
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-3. kolo
16:30 OFK Sim Raslavice 0:1 TJ Rozvoj Pušovce
16:30 FK Slovan Kendice 3:2 ŠK Štrba
16:30 FK Drustav Svidník 2:2 OFK Dlhé Klčovo
16:30 OŠK Fintice 2:0 TJ Sokol Ľubotice
16:30 MFK Stará Ľubovňa 1:5 FO Ajax Pakostov
16:30 MŠK Spišské Podhradie 0:2 FK Svit
16:30 MŠK Spartak Medzilaborce 2:0 TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-3. kolo
16:30 FK Slovan Veľký Folkmar 1:1 OŠK Rudňany
16:30 OFK Slovan Poproč 1:1 MFK Spartak Medzev
16:30 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 2:1 MŠK Tatran Spišské Vlachy
16:30 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 1:5 MFK Sobrance
16:30 FK Šaca 2:0 TJ Mladosť Kalša
16:30 FK Čaňa 1:1 SP MFK Rožňava
16:30 ŠK Strážske 1:3 MFK Veľké Kapušany
16:30 Družstevník Veľký Horeš 3:0 FK Pokrok SEZ Krompachy
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-1. kolo
16:30 MFK Ťahanovce 3:3 TJ Gemerská Poloma
16:30 MFK Dobšiná 2:1 TJ Družstevník Čečejovce
16:30 TJ Družstevník Malá Ida 1:1 FK Tatra Sokoľany
16:30 TJ Kokšov-Bakša 2:1 FK Gemerská Hôrka
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-1. kolo
16:30 OFK Kravany 2:1 TJ Slovan Smižany
16:30 TJ Slovan Nálepkovo 3:0 TJ Družstevník Spišské Bystré
16:30 TJ Štart Hrabušice 2:0 AŠK Maria Huta Gelnica
16:30 FK Slovan Helcmanovce 2:1 FK 05 Levoča
16:30 OŠK Teplička 0:2 FK Poprad B
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ Poľana Šiba 3:0 TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
16:30 TJ OK Chmiňany 2:1 TJ Šľachtiteľ Malý Šariš
16:30 OFK Uzovce 3:0 FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
16:30 OŠK Kľušov 1:0 TJ Beloveža
16:30 FK Demjata 1:2 TJ Družstevník Záhradné
16:30 OŠFK Šarišské Michaľany 0:2 TJ Javorina Malcov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-1. kolo
16:30 FK Kamenica nad Cirochou 2:0 OFK Tatran Bystré
16:30 TJ Šimonka Čierne nad Topľou 2:1 FK obce Kochanovce
16:30 FK Soľ 2:2 TJ Družstevník Vyšný Mirošov
16:30 OŠK Udavské 1:0 TJ Družstevník Breznica
16:30 OFK Agrifop Stakčín 3:2 TJ Družstevník Nižný Hrušov
16:30 FK Humenné 2:0 ŠK Sačurov
16:30 MsFK Hanušovce nad Topľou 3:0 FK Sedliská
FUTBAL - VsFZ - V. liga Zemplínska 2014/2015-1. kolo
16:30 TJ Olympia Borša 1:3 TJ Družstevník Cejkov
16:30 TJ Družstevník Čičarovce 3:0 FK Tatran Úpor
16:30 ŠK Nacina Ves 0:1 OŠK Budkovce
16:30 OFK Lastomír 1:0 TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
16:30 ŠK Agro Palín 3:1 TJ Družstevník Parchovany
16:30 OŠK Vinné 3:1 TJ Tisa Trakany
16:30 OŠK Zalužice 6:0 OŠK Krišovská Liesková
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-2. kolo
17:00 OFK Dunajská Lužná 3:0 ŠK Bernolákovo
17:00 FK Slovan Most pri Bratislave 2:1 FK Slovan Ivanka pri Dunaji
17:00 ŠK Lozorno 3:0 ŠK Tomášov
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-2. kolo
17:00 TJ Iskra Borčice 1:1 MŠK Thermal Veľký Meder
17:00 FC Neded 2:0 FK Slovan Levice
17:00 TJ Družstevník Veľké Ludince 5:0 FKM Nové Zámky
17:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 2:1 Spartak Vráble
17:00 FK Slovan Nemšová 2:3 Spartak Trnava C
17:00 OTJ Palárikovo 0:1 MFK Topvar Topoľčany
17:00 ŠK LR Crystal Lednické Rovne 0:3 KFC Komárno
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-2. kolo
17:00 FO ŠK Modranka 1:2 TJ KOVO Beluša
17:00 MFK Nová Dubnica 2:1 FK Junior Kanianka
17:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 3:1 TJ Partizán Domaniža
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-2. kolo
17:00 FC Slovan Galanta 7:1 FK Močenok
17:00 ŠK Tvrdošovce 0:1 OTJ Horné Obdokovce
17:00 TJ Slovan Čeľadice 1:2 TJ Veľké Lovce
17:00 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 2:1 MŠO Štúrovo
17:00 ŠK Šurany 0:0 FK Kolárovo
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-2. kolo
17:00 FK Partizán Prečín 6:0 TJ Slovan Trenčianska Turná
17:00 Spartak Myjava B 2:2 OŠK Podolie
17:00 FK Streženice 1:1 TJ Partizán Cigeľ
17:00 TJ Tatran Uhrovec 1:1 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
17:00 TJ Družstevník Malá Čausa 3:0 MFK Stará Turá
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-2. kolo
17:00 TJ Družstevník Trstice 1:2 TJ ŠM Janíky
17:00 ŠK Šoporňa 3:0 FC Nový Život
17:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda C 1:1 ŠK Váhovce
17:00 TJ Družstevník Dolné Saliby 7:1 FK Zlaté Klasy
17:00 ŠK TOP Pusté Úľany 3:1 TJ Družstevník Topoľníky
17:00 FC Jelka 1:3 TJ Lehnice
17:00 ŠK Veľké Uľany 0:2 OFK Rapid Ohrady
17:00 DSC Orechová Potôň 2:1 ŠK FC Vydrany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-2. kolo
17:00 TJ Slovan Nitra-Chrenová 1:0 ŠK Tešedíkovo
17:00 TJ Slovan Preseľany 2:1 OFK Solčany
17:00 OFK 1948 Veľký Lapáš 3:1 TJ Družstevník Jacovce
17:00 TJ Slovan Krušovce 1:7 TJ Slovan Zbehy
17:00 TJ ŠK Radošina 1:3 ŠK Veľké Zálužie
17:00 FK KFC Tibi Horná Kráľová 2:1 OFK Metacolor Ludanice
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-2. kolo
17:00 FK Krakovany 0:2 FC Slovan Hlohovec
17:00 TJ Nafta Gbely 1:0 TJ Družstevník Veľké Kostoľany
17:00 TJ ISKRA Horné Orešany 0:0 TJ Družstevník Zvončín
17:00 OFK Malženice 4:0 TJ Spartak Šaštín-Stráže
17:00 OFK Mokrý Háj 0:1 OŠK Križovany nad Dudváhom
17:00 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 1:0 FK Oreské
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-2. kolo
17:00 TJ Družstevník Tekovské Lužany 4:2 TJ Lokomotíva Bánov
17:00 TJ Družstevník Hontianska Vrbica 0:1 ŠK Nesvady
17:00 FC Veľký Kýr 1:0 FC Okoličná na Ostrove
17:00 TJ Imeľ 3:2 MŠK Hurbanovo
17:00 OŠK Dolný Ohaj 0:1 FK Marcelová
17:00 TJ Družstevník Pribeta 1:3 OŠK Svätý Peter
17:00 TJ Družstevník Bešeňov 2:2 FK TJ Lokomotíva Kozárovce
17:00 FC Komjatice 2:0 ŠK Termál Podhájska
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-5. kolo
19:00 MFK Ružomberok 1:1 AS Trenčín
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-3. kolo
19:30 MFK Zemplín Michalovce B 1:2 TJ Veľké Revištia
155 záp. 10. August 2014
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-2. kolo
00:00 FO ŠK Modranka -:- ŠK Slovan Bratislava
16:00 FK CSM Tisovec 0:5 Partizán Bardejov
16:30 TJ Tatran Bytčica 0:6 Dukla Banská Bystrica
16:30 FO Kinex Bytča 3:2 MFK Dolný Kubín
16:30 ŠK Futura Humenné 0:3 MFK Lokomotíva Zvolen
16:30 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske 0:3 FC ViOn Zlaté Moravce
17:00 FK Karpaty Limbach 1:2 MFK Skalica
17:00 FK Stupava 0:4 ŠK Senec
17:00 TJ Rovinka 2:1 AFC Nové Mesto nad Váhom
17:00 OFK Slovan Poproč 1:0 Slavoj Trebišov
17:00 ČFK Nitra 1:6 FKM Nové Zámky
17:30 FK Lamač 0:6 Slovan Duslo Šaľa
19:00 OFC Russel Gabčíkovo 1:4 FK Senica
13 záp. 12. August 2014
16:30 FK Slovenské Ďarmoty 0:2 MŠK Fomat Martin
16:30 TJ Máj Černová 2:1 TJ Stráža
16:30 MFK Spartak Hriňová 1:3 MFK Nová Baňa
16:30 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1:3 FK Rakytovce
16:30 MFK Detva 0:4 OFK Teplička nad Váhom
16:30 FK 34 Brusno - Ondrej 1:2 Spartak Trnava
16:30 ŠK Závažná Poruba 1:3 FK Čadca
16:30 TJ Jednota Málinec 2:4 TJ Tatran Oravské Veselé
16:30 MŠK Kysucké Nové Mesto 1:5 ŠK Tvrdošín
16:30 MŠK Námestovo 0:4 MFK Košice
16:30 MFK Žarnovica 2:1 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
16:30 TJ ŠK Kremnička 1:0 MFK Ružomberok
16:30 FK Pokrok SEZ Krompachy 2:3 FK Poprad
16:30 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 2:10 1.FC Tatran Prešov
16:30 MFK Spartak Medzev 2:1 FK Spišská Nová Ves
16:30 Družstevník Veľký Horeš 1:5 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
16:30 FK Čaňa 1:3 FC Lokomotíva Košice
16:30 ŠK Strážske 0:4 AS Trenčín
16:30 OFK Sim Raslavice 0:1 MŠK Tatran Spišské Vlachy
16:30 TJ FK Vyšné Opátske 0:1 ŽP Šport Podbrezová
16:30 SP MFK Rožňava 3:1 FTC Fiľakovo
16:30 LAFC Lučenec 2:0 ŠKM Liptovský Hrádok
16:30 FK Tatran Zámutov 5:0 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
16:30 Jednota Sokol Chocholná-Velčice 0:6 FK Slovan Nemšová
16:30 OK Častkovce 3:1 OTJ Palárikovo
16:30 MFK Nová Dubnica 5:1 FK Kolárovo
16:30 FK Močenok 1:0 ŠK LR Crystal Lednické Rovne
16:30 TJ Družstevník Veľké Ludince 3:0 Spartak Vráble
16:30 TJ Slavoj Boleráz 0:4 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
16:30 MFK Topvar Topoľčany 2:0 MŠK Thermal Veľký Meder
16:30 KFC Kalná nad Hronom 2:1 TJ Slovan Čeľadice
17:00 ŠK Šenkvice 1:3 FK Rača Bratislava
17:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1:6 FC ŠTK 1914 Šamorín
17:00 ŠFK Prenaks Jablonec 0:3 OFK Dunajská Lužná
17:00 ŠK Svätý Jur 1:2 FC Rohožník
17:00 PŠC Pezinok 1:3 MFK Dubnica
17:00 ŠK Vrakuňa 2:9 Spartak Myjava
17:00 OŠK Slovenský Grob 0:1 FK Inter Bratislava
17:00 FK Lokomotíva Devínska Nová Ves 1:3 FK Slovan Most pri Bratislave
17:00 ŠK Báhoň 2:0 ŠK Bernolákovo
17:00 MŠK Kráľová pri Senci 0:1 MŠK Žilina
17:00 FC Baník Horná Nitra 2:0 ŠK Šurany
17:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 3:0 FC Ružinov Bratislava
17:00 MFK Vrbové 0:3 FC Nitra
17:30 FK Vajnory 1:12 ŠKF Sereď
17:30 TJ Partizán Domaniža 0:3 FK DAC 1904 Dunajská Streda
18:00 FK ŠK Danubia Bratislava 1:4 ŠK Lozorno
47 záp. 13. August 2014
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-2. kolo
17:00 MFK Zemplín Michalovce 1:5 Spartak Trnava
1 záp. 14. August 2014
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-4. kolo
17:30 ŠK Senec 4:0 AFC Nové Mesto nad Váhom
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-6. kolo
18:30 FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 Dukla Banská Bystrica
18:30 ŠK Slovan Bratislava 4:1 FK Senica
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-4. kolo
19:30 FK Bodva Moldava nad Bodvou 0:1 Slavoj Trebišov
4 záp. 15. August 2014
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-1. kolo
10:00 FC Ružinov Bratislava 0:1 TJ Čunovo
10:00 ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava 0:0 FK Lamač
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-2. kolo
11:00 ŠK Senec 0:4 ŠK Slovan Bratislava
11:00 MŠK Žilina 4:0 MFK Ružomberok
11:00 Partizán Bardejov 3:1 ŽP Šport Podbrezová
11:00 AS Trenčín 1:1 FC Nitra
11:00 MFK Košice 1:2 FK Senica
11:00 1.FC Tatran Prešov 1:0 Dukla Banská Bystrica
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-6. kolo
16:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:0 Spartak Myjava
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-4. kolo
16:00 MFK Dubnica 0:1 ŠK Slovan Bratislava B
16:00 Slovan Duslo Šaľa 5:0 FC ŠTK 1914 Šamorín
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-4. kolo
16:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:0 FC Lokomotíva Košice
16:00 MFK Dolný Kubín 1:0 MŠK Rimavská Sobota
16:00 MFK Košice B 1:1 1.FC Tatran Prešov
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-3. kolo
16:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B 0:2 MFK Žarnovica
16:00 LAFC Lučenec 1:1 FO Kinex Bytča
16:00 MŠK Fomat Martin 4:1 MFK Nová Baňa
16:00 ŠKM Liptovský Hrádok 4:1 FK Rakytovce
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-3. kolo
16:00 ATTACK Vrútky 1:0 OŠK Baník Stráňavy
16:00 TJ Tatran Oravské Veselé 3:0 TJ Máj Černová
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ Tatran VLM Pliešovce 5:1 OFK 1950 Priechod
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-3. kolo
16:00 FC Baník Veľký Krtíš 4:0 TJ Družstevník Sklabiná
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-4. kolo
16:00 ŠK Odeva Lipany 0:1 TJ Veľké Revištia
16:00 FK Spišská Nová Ves 0:3 FK Haniska
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-4. kolo
16:00 OŠK Rudňany 0:2 FK Pokrok SEZ Krompachy
16:00 SP MFK Rožňava 3:0 ŠK Strážske
16:00 MFK Sobrance 1:3 FK Šaca
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-2. kolo
16:00 AŠK Maria Huta Gelnica 3:0 FK Slovan Helcmanovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ Tatran Horovce 0:3 FK Partizán Prečín
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-6. kolo
16:30 ŽP Šport Podbrezová 1:0 MŠK Žilina
17:00 Spartak Trnava 2:0 MFK Ružomberok
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-3. kolo
17:00 ŠK Báhoň 2:1 ŠK Svätý Jur
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-3. kolo
17:00 MFK Vrbové 2:1 PFK Piešťany
17:00 KFC Komárno 2:0 FK Púchov
17:00 MFK Topvar Topoľčany 2:1 ŠK LR Crystal Lednické Rovne
17:00 FKM Nové Zámky 2:2 FK DAC 1904 Dunajská Streda B
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-3. kolo
17:00 FK Vlčany 2:3 FC Slovan Galanta
17:00 FK Kolárovo 5:0 FC Nitra B
17:00 KFC Kalná nad Hronom 2:2 ŠK Šurany
17:00 MŠO Štúrovo 4:0 ČFK Nitra
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-3. kolo
17:00 OFK Rapid Ohrady 4:0 DSC Orechová Potôň
17:00 FK Zlaté Klasy 1:2 ŠK TOP Pusté Úľany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-3. kolo
17:00 OFK Solčany 1:5 OFK 1948 Veľký Lapáš
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-3. kolo
17:00 FK Marcelová 1:0 TJ Družstevník Pribeta
17:00 MŠK Hurbanovo 2:0 OŠK Dolný Ohaj
17:00 FC Okoličná na Ostrove 0:0 TJ Imeľ
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-1. kolo
17:00 ŠK Vrakuňa 2:3 TJ Malinovo
17:00 SDM Domino Bratislava 4:0 FK ŠK Danubia Bratislava
17:00 FK Dúbravka 4:0 ŠKP Inter Dúbravka Bratislava
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-1. kolo
17:00 ŠK Plavecký Štvrtok / OFK Vysoká 1:3 ŠK Šenkvice
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-4. kolo
19:00 FK Poprad 3:1 MFK Lokomotíva Zvolen
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-3. kolo
19:00 OFC Russel Gabčíkovo 1:2 TJ Iskra Borčice
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-4. kolo
19:30 FC Nitra 2:3 MFK Skalica
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-4. kolo
19:30 MFK Zemplín Michalovce 1:0 Partizán Bardejov
54 záp. 16. August 2014
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-3. kolo
10:00 TJ Spartak Šaštín-Stráže 5:3 OFK Mokrý Háj
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-4. kolo
10:30 Spartak Trnava B 0:1 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-3. kolo
10:30 TJ ŠK Kremnička 1:0 FK Čadca
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-3. kolo
10:30 OŠK Bešeňová 1:3 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-2. kolo
10:30 FK obce Kochanovce 2:1 FK Soľ
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-4. kolo
16:00 ŠKF Sereď 0:3 MŠK Žilina B
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ Baník Kalinovo 1:1 MŠK Námestovo
16:00 TJ Tatran Krásno nad Kysucou 0:2 OFK Teplička nad Váhom
16:00 FK 34 Brusno - Ondrej 0:0 ŠK Javorník Makov
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ Tatran Bytčica 0:2 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
16:00 ŠK Tvrdošín 3:0 MŠK Kysucké Nové Mesto
16:00 TJ Stráža 1:3 TJ Družstevník Belá - Dulice
16:00 FK Slovan Trstená 1:0 OŠK Rosina
16:00 ŠK Závažná Poruba 3:2 FK REaMOS Kysucký Lieskovec
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-3. kolo
16:00 MFK Revúca 3:1 TJ Prameň Kováčová
16:00 FK CSM Tisovec 1:1 TJ Sklotatran Poltár
16:00 FC Slovan Divín 2:4 ŽP Šport Podbrezová B
16:00 TJ Jednota Málinec 4:2 MFK Lokomotíva Zvolen B
16:00 Jupie Podlavice Badín 2:2 FK Slovenské Ďarmoty
16:00 ŠK Vinica 5:1 MFK Spartak Hriňová
16:00 FTC Fiľakovo 3:3 MFK Detva
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-3. kolo
16:00 FK Predmier 5:0 FK Polom Raková
16:00 TJ Jednota Bánová 5:0 FK Terchová
16:00 FK Strečno 4:3 ŠK Štiavnik
16:00 OFK Kotešová 2:1 ŠK Belá
16:00 ŠK Čierne 5:1 TJ Slovan Skalité
16:00 FK Slávia Staškov 4:0 OŠK Rudina
16:00 FK Rajec 3:1 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-3. kolo
16:00 ŠK Olympia Bobrov 1:3 ŠK Dynamo Diviaky
16:00 ŠK Agro Baník Dúbrava 1:0 TJ IDOP Lipovec
16:00 OŠK Likavka 1:3 FC Tatran Kláštor pod Znievom
16:00 Oravan Oravská Jasenica 1:0 FK Nižná
16:00 MŠK Fomat Martin B 0:2 ŠK Demänová
16:00 ŠK Turčianska Štiavnička 2:4 OŠK Švošov
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ Sokol Repište 1:1 Jupie Podlavice Badín B
16:00 ŠK Hrochoť 3:1 TJ Baník Štiavnické Bane
16:00 TJ Sokol Medzibrod 1:0 FK Šalková
16:00 ŠK Sásová 4:1 ŠK Voznica
16:00 OŠK Lieskovec 1:1 OFK Slovenská Ľupča
16:00 FK 09 Bacúch 0:3 ŠK Partizán Čierny Balog
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-3. kolo
16:00 FKM Tornaľa 4:1 CŠK Cinobaňa
16:00 FC 98 Hajnáčka 4:1 1. FK Buzitka
16:00 FK Jesenské 2:0 FK Iskra Hnúšťa
16:00 OFK Olováry 7:1 FK Lesenice
16:00 OŠK Radzovce 1:3 TJ Prameň Dolná Strehová
16:00 TJ Družstevník Mýtna 3:0 TJ Vinohrad Čebovce
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ FK Vyšné Opátske 1:0 MFK Zemplín Michalovce B
16:00 MFK Slovan Giraltovce 2:1 ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves
16:00 MFK Snina 3:1 MŠK Tesla Stropkov
16:00 MFK Slovan Sabinov 2:3 1.FC Tatran Prešov B
16:00 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry 2:0 MFK Vranov nad Topľou
16:00 FK Družstevník Plavnica 1:2 ŠK Futura Humenné
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ Rozvoj Pušovce 1:0 OFK Tatran Kračúnovce
16:00 TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom 5:0 FK Tatran Zámutov
16:00 FK Svit 3:1 MŠK Spartak Medzilaborce
16:00 FO Ajax Pakostov 2:1 MŠK Spišské Podhradie
16:00 TJ Sokol Ľubotice 3:0 MFK Stará Ľubovňa
16:00 OFK Dlhé Klčovo 4:0 OŠK Fintice
16:00 ŠK Štrba 0:1 FK Drustav Svidník
16:00 OFK Sim Raslavice 1:1 FK Slovan Kendice
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-4. kolo
16:00 MFK Veľké Kapušany 0:1 Družstevník Veľký Horeš
16:00 TJ Mladosť Kalša 1:0 FK Čaňa
16:00 MŠK Tatran Spišské Vlachy 3:0 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
16:00 MFK Spartak Medzev 1:0 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
16:00 FK Slovan Veľký Folkmar 3:0 OFK Slovan Poproč
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-2. kolo
16:00 TJ Cementár Turňa nad Bodvou 1:2 FK Gemerská Hôrka
16:00 FK Tatra Sokoľany 1:0 TJ Kokšov-Bakša
16:00 TJ Tatran Betliar 0:1 TJ Družstevník Malá Ida
16:00 TJ Družstevník Čečejovce 1:1 FK Geča 73
16:00 MŠK Ďurkov 7:1 MFK Dobšiná
16:00 TJ Gemerská Poloma 3:1 FK Krásnohorské Podhradie
16:00 FK Košická Nová Ves 2:1 MFK Ťahanovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-2. kolo
16:00 TJ Slovan Smižany 2:0 FK Poprad B
16:00 FK 05 Levoča 0:0 OŠK Teplička
16:00 TJ Družstevník Spišské Bystré 2:0 TJ Štart Hrabušice
16:00 1. MFK Kežmarok 0:3 TJ Slovan Nálepkovo
16:00 FK Prakovce 1:0 MŠK Slavoj Spišská Belá
16:00 OFK Kravany 4:1 TJ Toporec
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-2. kolo
16:00 TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka 0:0 TJ Javorina Malcov
16:00 FK Gerlachov 0:2 OŠFK Šarišské Michaľany
16:00 TJ Družstevník Záhradné 5:1 TJ Busov Gaboltov
16:00 TJ Beloveža 3:0 FK Demjata
16:00 FC Pivovar Šariš Veľký Šariš 0:1 OŠK Kľušov
16:00 TJ Šľachtiteľ Malý Šariš 4:3 OFK Uzovce
16:00 TJ Poľana Šiba 3:2 TJ OK Chmiňany
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-2. kolo
16:00 OFK Tatran Bystré 2:0 FK Sedliská
16:00 ŠK Sačurov 0:1 MsFK Hanušovce nad Topľou
16:00 TJ Družstevník Nižný Hrušov 3:0 FK Humenné
16:00 TJ Družstevník Breznica 3:0 OFK Agrifop Stakčín
16:00 TJ Družstevník Vyšný Mirošov 4:0 OŠK Udavské
16:00 FK Kamenica nad Cirochou 2:1 TJ Šimonka Čierne nad Topľou
FUTBAL - VsFZ - V. liga Zemplínska 2014/2015-2. kolo
16:00 TJ Družstevník Cejkov 4:0 OŠK Krišovská Liesková
16:00 TJ Tisa Trakany 3:0 OŠK Zalužice
16:00 TJ Družstevník Parchovany 0:2 OŠK Vinné
16:00 TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom 2:1 ŠK Agro Palín
16:00 OŠK Budkovce 0:3 OFK Lastomír
16:00 FK Tatran Úpor 2:2 ŠK Nacina Ves
16:00 TJ Olympia Borša 4:1 TJ Družstevník Čičarovce
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-3. kolo
17:00 OŠK Slovenský Grob 1:7 OFK Dunajská Lužná
17:00 FC Rohožník 1:0 FK Rača Bratislava
17:00 ŠK Tomášov 2:1 FK Stupava
17:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji 0:2 ŠK Lozorno
17:00 TJ Slovan Viničné 1:2 FK Slovan Most pri Bratislave
17:00 TJ Rovinka 1:1 FK Inter Bratislava
17:00 ŠK Bernolákovo 3:1 MŠK Kráľová pri Senci
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-3. kolo
17:00 Spartak Trnava C 2:2 OTJ Palárikovo
17:00 Spartak Vráble 1:1 FK Slovan Nemšová
17:00 FK Slovan Levice 0:1 TJ Družstevník Veľké Ludince
17:00 MŠK Thermal Veľký Meder 2:0 FC Neded
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-3. kolo
17:00 TJ Partizán Domaniža 2:1 FK Spartak Bánovce nad Bebravou
17:00 TJ Slavoj Boleráz 2:5 MŠK Slovan Trenčianske Teplice
17:00 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske 3:1 Jednota Sokol Chocholná-Velčice
17:00 OŠK Trenčianske Stankovce 1:2 FC Baník Horná Nitra
17:00 FK Junior Kanianka 1:2 FK Tempo Partizánske
17:00 TJ Iskra Holíč 3:0 MFK Nová Dubnica
17:00 TJ KOVO Beluša 5:1 ŠK Blava Jaslovské Bohunice
17:00 OK Častkovce 2:0 FO ŠK Modranka
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-3. kolo
17:00 TJ Veľké Lovce 2:0 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
17:00 OTJ Horné Obdokovce 2:1 TJ Slovan Čeľadice
17:00 FC ViOn Zlaté Moravce B 3:1 ŠK Tvrdošovce
17:00 FK Močenok 1:0 MŠK Želiezovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-3. kolo
17:00 MFK Stará Turá 4:0 ŠK Vegum Dolné Vestenice
17:00 TJ Tatran Cementáreň Ladce 0:0 TJ Družstevník Malá Čausa
17:00 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 1:1 TJ Slovan Zemianske Kostoľany
17:00 TJ Partizán Cigeľ 1:0 TJ Tatran Uhrovec
17:00 TJ Nový Život Veľké Uherce 4:0 FK Streženice
17:00 OŠK Podolie 2:2 OFK Bošany
17:00 TJ Slovan Trenčianska Turná 1:4 Spartak Myjava B
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-3. kolo
17:00 ŠK FC Vydrany 0:1 TJ Družstevník Trstice
17:00 TJ Lehnice 1:0 ŠK Veľké Uľany
17:00 TJ Družstevník Topoľníky 1:1 FC Jelka
17:00 ŠK Váhovce 3:2 TJ Družstevník Dolné Saliby
17:00 FC Nový Život 4:1 FK DAC 1904 Dunajská Streda C
17:00 TJ ŠM Janíky 3:2 ŠK Šoporňa
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-3. kolo
17:00 OFK Metacolor Ludanice 3:4 TJ Slovan Nitra-Chrenová
17:00 MFK Alekšince 2:0 FK KFC Tibi Horná Kráľová
17:00 ŠK Veľké Zálužie 0:0 OFK Tovarníky
17:00 TJ Slovan Zbehy 3:1 TJ ŠK Radošina
17:00 OŠK Beladice 1:3 TJ Slovan Krušovce
17:00 TJ Družstevník Jacovce 1:0 OFK Hrušovany
17:00 ŠK Tešedíkovo 0:2 TJ Slovan Preseľany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-3. kolo
17:00 FC Slovan Hlohovec 3:0 TJ Nafta Gbely
17:00 OFK Trebatice 6:0 FK Krakovany
17:00 FK Oreské 4:1 TJ Slovan Šaštín-Stráže
17:00 OŠK Križovany nad Dudváhom 1:1 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
17:00 OFK Malženice 2:2 TJ Družstevník Zvončín
17:00 TJ Sokol Borský Mikuláš 3:0 TJ ISKRA Horné Orešany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-3. kolo
17:00 ŠK Termál Podhájska 3:1 TJ Družstevník Tekovské Lužany
17:00 FK TJ Lokomotíva Kozárovce 3:0 FC Komjatice
17:00 OŠK Svätý Peter 5:3 TJ Družstevník Bešeňov
17:00 ŠK Nesvady 2:2 FC Veľký Kýr
17:00 TJ Lokomotíva Bánov 4:0 TJ Družstevník Hontianska Vrbica
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-1. kolo
17:00 MFK Rusovce 3:1 SFC Kalinkovo
17:00 FK Lokomotíva Devínska Nová Ves 3:0 FK Vajnory
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-1. kolo
17:00 FK Jablonové 1:1 PŠC Pezinok
17:00 ŠFK Prenaks Jablonec 2:1 TJ Dubová
17:00 FK Karpaty Limbach 2:0 TJ Záhoran Jakubov
17:00 TJ Družstevník Závod 3:2 FC Malacky
17:00 TJ Veľké Leváre 6:0 FC Družstevník Budmerice
17:00 FC Zohor 1:1 TJ Záhoran Kostolište
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-6. kolo
19:00 AS Trenčín 4:2 MFK Košice
161 záp. 17. August 2014
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-1. kolo
14:00 FK Senica 2:1 AS Trenčín
1 záp. 19. August 2014
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-2. kolo
16:30 Jupie Podlavice Badín 2:1 ŠK Javorník Makov
17:00 MFK Veľké Kapušany 0:3 FK Bodva Moldava nad Bodvou
FUTBAL - Majstrovstvá sveta žien 2015 - kvalifikácia-Skupina 1
20:30 Írsko 2:0 Slovinsko
FUTBAL - Liga majstrov 2014/2015-Play-off
20:45 ŠK Slovan Bratislava 1:1 BATE Borisov
4 záp. 20. August 2014
FUTBAL - Majstrovstvá sveta žien 2015 - kvalifikácia-Skupina 1
14:00 Rusko 3:1 Slovensko
FUTBAL - Európska liga 2014/2015-Play-off
20:15 Spartak Trnava 1:3 FC Zürich
2 záp. 21. August 2014
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-4. kolo
17:00 FK Nižná 3:2 MŠK Fomat Martin B
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-7. kolo
18:30 FK Senica 1:1 AS Trenčín
2 záp. 22. August 2014
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-2. kolo
10:00 FC Ružinov Bratislava 1:0 MFK Rusovce
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-3. kolo
11:00 Dukla Banská Bystrica 1:0 ŠK Senec
11:00 MFK Ružomberok 3:0 Partizán Bardejov
15:00 Spartak Trnava 3:1 AS Trenčín
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-5. kolo
16:00 MFK Skalica 3:1 ŠKF Sereď
16:00 AFC Nové Mesto nad Váhom 0:1 FC Nitra
16:00 FC ŠTK 1914 Šamorín 0:1 ŠK Senec
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-5. kolo
16:00 1.FC Tatran Prešov 0:3 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
16:00 Partizán Bardejov 2:1 MFK Košice B
16:00 MŠK Rimavská Sobota 2:1 MFK Zemplín Michalovce
16:00 MFK Lokomotíva Zvolen 1:0 MFK Dolný Kubín
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-4. kolo
16:00 ŠKM Liptovský Hrádok 4:3 FK 34 Brusno - Ondrej
16:00 FK Čadca 0:1 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
16:00 OFK Teplička nad Váhom 1:0 TJ Baník Kalinovo
16:00 MŠK Námestovo 1:0 MŠK Fomat Martin
16:00 FK Rakytovce 1:2 MFK Žarnovica
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-4. kolo
16:00 MŠK Kysucké Nové Mesto 0:2 TJ Stráža
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ IDOP Lipovec 1:1 OŠK Bešeňová
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-4. kolo
16:00 Jupie Podlavice Badín B 1:2 ŠK Partizán Čierny Balog
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-5. kolo
16:00 ŠK Futura Humenné 0:1 ŠK Odeva Lipany
16:00 MFK Vranov nad Topľou 0:0 FK Družstevník Plavnica
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-3. kolo
16:00 FK Krásnohorské Podhradie -:- FK Košická Nová Ves
16:00 FK Gemerská Hôrka 1:1 FK Tatra Sokoľany
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-3. kolo
17:00 MŠK Slavoj Spišská Belá 2:1 OFK Kravany
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-4. kolo
17:00 ŠK Svätý Jur -:- FC Rohožník
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-2. kolo
17:00 FK Lamač -:- FK Dúbravka
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-4. kolo
17:00 PFK Piešťany 0:0 TJ Iskra Borčice
17:00 FK Púchov 0:0 MFK Topvar Topoľčany
17:00 MFK Vrbové -:- KFC Komárno
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-4. kolo
17:00 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 4:0 FO ŠK Modranka
17:00 ŠK Blava Jaslovské Bohunice 0:1 OK Častkovce
17:00 FK Tempo Partizánske 1:1 TJ Iskra Holíč
17:00 FC Baník Horná Nitra 1:0 FK Junior Kanianka
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-4. kolo
17:00 FK Vlčany 3:0 FK Kolárovo
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-4. kolo
17:00 ŠK Vegum Dolné Vestenice 0:7 FK Partizán Prečín
17:00 OFK Bošany 3:0 TJ Slovan Trenčianska Turná
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-4. kolo
17:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda C 4:0 TJ ŠM Janíky
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-4. kolo
17:00 OFK Hrušovany 0:1 OFK Solčany
17:00 OFK Tovarníky 3:1 TJ Slovan Zbehy
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-4. kolo
17:00 TJ Slovan Šaštín-Stráže -:- OŠK Križovany nad Dudváhom
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-7. kolo
18:30 MFK Ružomberok 2:0 ŽP Šport Podbrezová
19:00 Dukla Banská Bystrica -:- FK DAC 1904 Dunajská Streda
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-4. kolo
19:00 FK Šalková -:- TJ Tatran VLM Pliešovce
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-7. kolo
19:30 Spartak Myjava -:- ŠK Slovan Bratislava
19:30 MŠK Žilina -:- FC ViOn Zlaté Moravce
45 záp. dnes 23. August 2014
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-5. kolo
10:30 MŠK Žilina B -:- MFK Dubnica
10:30 ŠK Slovan Bratislava B -:- Spartak Trnava B
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-4. kolo
10:30 FO Kinex Bytča -:- FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-4. kolo
10:30 ŽP Šport Podbrezová B -:- TJ Jednota Málinec
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-4. kolo
10:30 ŠK Demänová -:- ŠK Turčianska Štiavnička
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-5. kolo
10:30 MFK Zemplín Michalovce B -:- MFK Slovan Giraltovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-3. kolo
10:30 FK Poprad B -:- FK 05 Levoča
10:30 TJ Štart Hrabušice -:- 1. MFK Kežmarok
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-4. kolo
10:30 FK Inter Bratislava -:- ŠK Bernolákovo
10:30 FK Rača Bratislava -:- ŠK Tomášov
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-4. kolo
10:30 ČFK Nitra -:- TJ Veľké Lovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-3. kolo
10:45 FK Geča 73 -:- MŠK Ďurkov
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-3. kolo
11:00 FK Senica -:- 1.FC Tatran Prešov
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-4. kolo
11:00 Jednota Sokol Chocholná-Velčice -:- OŠK Trenčianske Stankovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-3. kolo
13:00 TJ Toporec -:- TJ Slovan Smižany
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-7. kolo
16:00 MFK Košice -:- Spartak Trnava
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-5. kolo
16:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -:- Slovan Duslo Šaľa
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-5. kolo
16:00 Slavoj Trebišov -:- FK Poprad
16:00 FC Lokomotíva Košice -:- FK Bodva Moldava nad Bodvou
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-4. kolo
16:00 ŠK Javorník Makov -:- TJ ŠK Kremnička
16:00 MFK Nová Baňa -:- LAFC Lučenec
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ Družstevník Belá - Dulice -:- FK Slovan Trstená
16:00 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica -:- ŠK Tvrdošín
16:00 TJ Tatran Oravské Veselé -:- TJ Tatran Bytčica
16:00 TJ Máj Černová -:- OŠK Baník Stráňavy
16:00 FK REaMOS Kysucký Lieskovec -:- ATTACK Vrútky
16:00 OŠK Rosina -:- ŠK Závažná Poruba
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ Prameň Kováčová -:- MFK Detva
16:00 MFK Spartak Hriňová -:- FTC Fiľakovo
16:00 FK Slovenské Ďarmoty -:- ŠK Vinica
16:00 MFK Lokomotíva Zvolen B -:- Jupie Podlavice Badín
16:00 TJ Sklotatran Poltár -:- FC Slovan Divín
16:00 MFK Revúca -:- FK CSM Tisovec
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-4. kolo
16:00 FK Polom Raková -:- ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
16:00 OŠK Rudina -:- FK Rajec
16:00 TJ Slovan Skalité -:- FK Slávia Staškov
16:00 ŠK Belá -:- ŠK Čierne
16:00 ŠK Štiavnik -:- OFK Kotešová
16:00 FK Terchová -:- FK Strečno
16:00 FK Predmier -:- TJ Jednota Bánová
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-4. kolo
16:00 ŠK Dynamo Diviaky -:- OŠK Švošov
16:00 FC Tatran Kláštor pod Znievom -:- Oravan Oravská Jasenica
16:00 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka -:- OŠK Likavka
16:00 ŠK Olympia Bobrov -:- ŠK Agro Baník Dúbrava
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-4. kolo
16:00 OFK Slovenská Ľupča -:- FK 09 Bacúch
16:00 ŠK Voznica -:- OŠK Lieskovec
16:00 OFK 1950 Priechod -:- ŠK Sásová
16:00 TJ Baník Štiavnické Bane -:- TJ Sokol Medzibrod
16:00 TJ Sokol Repište -:- ŠK Hrochoť
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-4. kolo
16:00 CŠK Cinobaňa -:- TJ Vinohrad Čebovce
16:00 TJ Prameň Dolná Strehová -:- TJ Družstevník Mýtna
16:00 FK Lesenice -:- OŠK Radzovce
16:00 FK Iskra Hnúšťa -:- OFK Olováry
16:00 TJ Družstevník Sklabiná -:- FK Jesenské
16:00 1. FK Buzitka -:- FC Baník Veľký Krtíš
16:00 FKM Tornaľa -:- FC 98 Hajnáčka
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-5. kolo
16:00 1.FC Tatran Prešov B -:- FK Starý Smokovec Vysoké Tatry
16:00 MŠK Tesla Stropkov -:- MFK Slovan Sabinov
16:00 FK Haniska -:- MFK Snina
16:00 ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves -:- FK Spišská Nová Ves
16:00 TJ Veľké Revištia -:- TJ FK Vyšné Opátske
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-5. kolo
16:00 FK Slovan Kendice -:- TJ Rozvoj Pušovce
16:00 FK Drustav Svidník -:- OFK Sim Raslavice
16:00 OŠK Fintice -:- ŠK Štrba
16:00 MFK Stará Ľubovňa -:- OFK Dlhé Klčovo
16:00 MŠK Spišské Podhradie -:- TJ Sokol Ľubotice
16:00 MŠK Spartak Medzilaborce -:- FO Ajax Pakostov
16:00 FK Tatran Zámutov -:- FK Svit
16:00 OFK Tatran Kračúnovce -:- TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-5. kolo
16:00 OFK Slovan Poproč -:- OŠK Rudňany
16:00 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany -:- FK Slovan Veľký Folkmar
16:00 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec -:- MFK Spartak Medzev
16:00 FK Šaca -:- MŠK Tatran Spišské Vlachy
16:00 FK Čaňa -:- MFK Sobrance
16:00 ŠK Strážske -:- TJ Mladosť Kalša
16:00 Družstevník Veľký Horeš -:- SP MFK Rožňava
16:00 FK Pokrok SEZ Krompachy -:- MFK Veľké Kapušany
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-3. kolo
16:00 MFK Ťahanovce -:- TJ Cementár Turňa nad Bodvou
16:00 MFK Dobšiná -:- TJ Gemerská Poloma
16:00 TJ Družstevník Malá Ida -:- TJ Družstevník Čečejovce
16:00 TJ Kokšov-Bakša -:- TJ Tatran Betliar
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-3. kolo
16:00 OŠK Teplička -:- AŠK Maria Huta Gelnica
16:00 TJ Slovan Nálepkovo -:- FK Prakovce
16:00 FK Slovan Helcmanovce -:- TJ Družstevník Spišské Bystré
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ OK Chmiňany -:- TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
16:00 OFK Uzovce -:- TJ Poľana Šiba
16:00 OŠK Kľušov -:- TJ Šľachtiteľ Malý Šariš
16:00 FK Demjata -:- FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
16:00 OŠFK Šarišské Michaľany -:- TJ Družstevník Záhradné
16:00 TJ Javorina Malcov -:- FK Gerlachov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ Šimonka Čierne nad Topľou -:- OFK Tatran Bystré
16:00 FK Soľ -:- FK obce Kochanovce
16:00 OŠK Udavské -:- FK obce Kochanovce
16:00 OFK Agrifop Stakčín -:- TJ Družstevník Vyšný Mirošov
16:00 FK Humenné -:- TJ Družstevník Breznica
16:00 MsFK Hanušovce nad Topľou -:- TJ Družstevník Nižný Hrušov
16:00 FK Sedliská -:- ŠK Sačurov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Zemplínska 2014/2015-3. kolo
16:00 TJ Družstevník Čičarovce -:- TJ Družstevník Cejkov
16:00 OFK Lastomír -:- FK Tatran Úpor
16:00 ŠK Agro Palín -:- OŠK Budkovce
16:00 OŠK Vinné -:- TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
16:00 OŠK Zalužice -:- TJ Družstevník Parchovany
16:00 OŠK Krišovská Liesková -:- TJ Tisa Trakany
16:00 ŠK Nacina Ves -:- TJ Olympia Borša
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-4. kolo
17:00 OŠK Slovenský Grob -:- ŠK Báhoň
17:00 OFK Dunajská Lužná -:- MŠK Kráľová pri Senci
17:00 FK Slovan Most pri Bratislave -:- TJ Rovinka
17:00 ŠK Lozorno -:- TJ Slovan Viničné
17:00 FK Stupava -:- FK Slovan Ivanka pri Dunaji
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-2. kolo
17:00 TJ Čunovo -:- ŠKP Inter Dúbravka Bratislava
17:00 TJ Malinovo -:- FK ŠK Danubia Bratislava
17:00 FK Vajnory -:- ŠK Vrakuňa
17:00 SFC Kalinkovo -:- FK Lokomotíva Devínska Nová Ves
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-2. kolo
17:00 PŠC Pezinok -:- TJ Záhoran Kostolište
17:00 FC Družstevník Budmerice -:- TJ Družstevník Závod
17:00 ŠK Šenkvice -:- TJ Veľké Leváre
17:00 FC Malacky -:- ŠK Plavecký Štvrtok / OFK Vysoká
17:00 TJ Záhoran Jakubov -:- TJ Družstevník Závod
17:00 TJ Dubová -:- FK Karpaty Limbach
17:00 FK Jablonové -:- ŠFK Prenaks Jablonec
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-4. kolo
17:00 FC Neded -:- OFC Russel Gabčíkovo
17:00 TJ Družstevník Veľké Ludince -:- MŠK Thermal Veľký Meder
17:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda B -:- FK Slovan Levice
17:00 FK Slovan Nemšová -:- FKM Nové Zámky
17:00 OTJ Palárikovo -:- Spartak Vráble
17:00 ŠK LR Crystal Lednické Rovne -:- Spartak Trnava C
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-4. kolo
17:00 MFK Nová Dubnica -:- TJ KOVO Beluša
17:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice -:- ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske
17:00 TJ Partizán Domaniža -:- TJ Slavoj Boleráz
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-4. kolo
17:00 FC Slovan Galanta -:- MŠK Želiezovce
17:00 ŠK Tvrdošovce -:- FK Močenok
17:00 TJ Slovan Čeľadice -:- FC ViOn Zlaté Moravce B
17:00 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou -:- OTJ Horné Obdokovce
17:00 ŠK Šurany -:- MŠO Štúrovo
17:00 FC Nitra B -:- KFC Kalná nad Hronom
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-4. kolo
17:00 Spartak Myjava B -:- TJ Tatran Horovce
17:00 FK Streženice -:- OŠK Podolie
17:00 TJ Tatran Uhrovec -:- TJ Nový Život Veľké Uherce
17:00 TJ Slovan Zemianske Kostoľany -:- TJ Partizán Cigeľ
17:00 TJ Družstevník Malá Čausa -:- OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
17:00 MFK Stará Turá -:- TJ Tatran Cementáreň Ladce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-4. kolo
17:00 TJ Družstevník Trstice -:- ŠK Šoporňa
17:00 TJ Družstevník Dolné Saliby -:- FC Nový Život
17:00 ŠK TOP Pusté Úľany -:- ŠK Váhovce
17:00 FC Jelka -:- FK Zlaté Klasy
17:00 ŠK Veľké Uľany -:- TJ Družstevník Topoľníky
17:00 DSC Orechová Potôň -:- TJ Lehnice
17:00 ŠK FC Vydrany -:- OFK Rapid Ohrady
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-4. kolo
17:00 TJ Slovan Nitra-Chrenová -:- TJ Slovan Preseľany
17:00 OFK 1948 Veľký Lapáš -:- ŠK Tešedíkovo
17:00 TJ Slovan Krušovce -:- TJ Družstevník Jacovce
17:00 TJ ŠK Radošina -:- OŠK Beladice
17:00 FK KFC Tibi Horná Kráľová -:- ŠK Veľké Zálužie
17:00 OFK Metacolor Ludanice -:- MFK Alekšince
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-4. kolo
17:00 OFK Malženice -:- TJ Sokol Borský Mikuláš
17:00 OFK Mokrý Háj -:- TJ Družstevník Zvončín
17:00 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján -:- TJ Spartak Šaštín-Stráže
17:00 FK Krakovany -:- FK Oreské
17:00 TJ Nafta Gbely -:- OFK Trebatice
17:00 TJ Družstevník Veľké Kostoľany -:- FC Slovan Hlohovec
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-4. kolo
17:00 TJ Družstevník Tekovské Lužany -:- TJ Družstevník Hontianska Vrbica
17:00 FC Veľký Kýr -:- TJ Lokomotíva Bánov
17:00 TJ Imeľ -:- ŠK Nesvady
17:00 OŠK Dolný Ohaj -:- FC Okoličná na Ostrove
17:00 TJ Družstevník Pribeta -:- MŠK Hurbanovo
17:00 TJ Družstevník Bešeňov -:- FK Marcelová
17:00 FC Komjatice -:- OŠK Svätý Peter
17:00 ŠK Termál Podhájska -:- FK TJ Lokomotíva Kozárovce
168 záp. 24. August 2014
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-3. kolo
16:00 ŽP Šport Podbrezová -:- MFK Zemplín Michalovce
FUTBAL - Liga majstrov 2014/2015-Play-off
20:45 BATE Borisov -:- ŠK Slovan Bratislava
2 záp. 26. August 2014
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-3. kolo
14:00 ŠK Slovan Bratislava -:- MŠK Žilina
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-2. kolo
16:00 OŠK Baník Stráňavy -:- MŠK Rimavská Sobota
16:30 ŠK Štrba -:- MFK Zemplín Michalovce
3 záp. 27. August 2014
FUTBAL - Európska liga 2014/2015-Play-off
20:00 FC Zürich -:- Spartak Trnava
1 záp. 28. August 2014
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-14. kolo
16:00 FK Rakytovce -:- FK Čadca
16:00 MŠK Fomat Martin -:- LAFC Lučenec
16:00 TJ Baník Kalinovo -:- FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B
16:00 TJ Tatran Krásno nad Kysucou -:- MFK Žarnovica
16:00 TJ ŠK Kremnička -:- FO Kinex Bytča
16:00 FK 34 Brusno - Ondrej -:- MFK Nová Baňa
16:00 ŠKM Liptovský Hrádok -:- MŠK Námestovo
16:00 ŠK Javorník Makov -:- OFK Teplička nad Váhom
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-5. kolo
17:00 KFC Komárno -:- PFK Piešťany
17:00 MFK Topvar Topoľčany -:- MFK Vrbové
17:00 Spartak Trnava C -:- FK Púchov
17:00 Spartak Vráble -:- ŠK LR Crystal Lednické Rovne
17:00 FKM Nové Zámky -:- OTJ Palárikovo
17:00 FK Slovan Levice -:- FK Slovan Nemšová
17:00 MŠK Thermal Veľký Meder -:- FK DAC 1904 Dunajská Streda B
17:00 OFC Russel Gabčíkovo -:- TJ Družstevník Veľké Ludince
17:00 TJ Iskra Borčice -:- FC Neded
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-5. kolo
17:00 TJ Slovan Zbehy -:- FK KFC Tibi Horná Kráľová
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-8. kolo
18:30 FK DAC 1904 Dunajská Streda -:- MŠK Žilina
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-6. kolo
19:00 ŠK Senec -:- FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
20 záp. 29. August 2014
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-1. kolo
00:00 Partizán Bardejov -:- ŠK Selce
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-3. kolo
10:00 ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava -:- TJ Malinovo
10:30 ŠKP Inter Dúbravka Bratislava -:- FK Lamač
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-4. kolo
11:00 ŠK Senec -:- MŠK Žilina
11:00 Partizán Bardejov -:- ŠK Slovan Bratislava
11:00 AS Trenčín -:- ŽP Šport Podbrezová
11:00 Dukla Banská Bystrica -:- FK Senica
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-1. kolo
11:30 FC Nitra -:- FC Čaka
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-1. kolo
13:00 ŠKF VIX Žilina -:- FC Union Nové Zámky
13:00 ŠK ŠTICH Humenné -:- Slovan Duslo Šaľa
13:00 ŠK Slovan Bratislava -:- FK Dúbravka
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-1. kolo
15:00 OFK Dunajská Lužná -:- ŠK Svätý Jur
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-8. kolo
16:00 ŽP Šport Podbrezová -:- FC ViOn Zlaté Moravce
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-6. kolo
16:00 MFK Dubnica -:- Spartak Trnava B
16:00 Slovan Duslo Šaľa -:- ŠK Slovan Bratislava B
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-6. kolo
16:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš -:- FK Bodva Moldava nad Bodvou
16:00 FK Poprad -:- FC Lokomotíva Košice
16:00 MFK Dolný Kubín -:- Slavoj Trebišov
16:00 1.FC Tatran Prešov -:- Partizán Bardejov
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-5. kolo
16:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B -:- MFK Nová Baňa
16:00 LAFC Lučenec -:- MŠK Námestovo
16:00 MŠK Fomat Martin -:- OFK Teplička nad Váhom
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-5. kolo
16:00 ATTACK Vrútky -:- OŠK Rosina
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-5. kolo
16:00 TJ Tatran VLM Pliešovce -:- TJ Baník Štiavnické Bane
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-5. kolo
16:00 FC Baník Veľký Krtíš -:- FKM Tornaľa
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-6. kolo
16:00 ŠK Odeva Lipany -:- TJ FK Vyšné Opátske
16:00 FK Spišská Nová Ves -:- MFK Zemplín Michalovce B
16:00 ŠK Futura Humenné -:- MFK Vranov nad Topľou
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-6. kolo
16:00 OŠK Rudňany -:- MFK Veľké Kapušany
16:00 SP MFK Rožňava -:- FK Pokrok SEZ Krompachy
16:00 MFK Sobrance -:- ŠK Strážske
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ Cementár Turňa nad Bodvou -:- FK Tatra Sokoľany
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-4. kolo
16:00 AŠK Maria Huta Gelnica -:- FK Poprad B
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-4. kolo
16:00 MFK Košice -:- Spartak Trnava
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-5. kolo
17:00 ŠK Báhoň -:- OFK Dunajská Lužná
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-3. kolo
17:00 ŠK Vrakuňa -:- SFC Kalinkovo
17:00 FK Dúbravka -:- SDM Domino Bratislava
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-3. kolo
17:00 ŠK Plavecký Štvrtok / OFK Vysoká -:- TJ Záhoran Jakubov
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-5. kolo
17:00 FK Kolárovo -:- FC Slovan Galanta
17:00 KFC Kalná nad Hronom -:- FK Vlčany
17:00 MŠO Štúrovo -:- FC Nitra B
17:00 MŠK Želiezovce -:- ŠK Tvrdošovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-5. kolo
17:00 OFK Rapid Ohrady -:- TJ Družstevník Trstice
17:00 FK Zlaté Klasy -:- ŠK Veľké Uľany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-5. kolo
17:00 OFK Solčany -:- TJ Slovan Krušovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-5. kolo
17:00 TJ Spartak Šaštín-Stráže -:- TJ Slovan Šaštín-Stráže
17:00 TJ Družstevník Zvončín -:- TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-5. kolo
17:00 FK Marcelová -:- FC Komjatice
17:00 MŠK Hurbanovo -:- TJ Družstevník Bešeňov
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-8. kolo
17:30 AS Trenčín -:- Spartak Myjava
17:30 MFK Ružomberok -:- MFK Košice
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-6. kolo
19:30 FC Nitra -:- FC ŠTK 1914 Šamorín
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-6. kolo
19:30 MFK Zemplín Michalovce -:- MFK Lokomotíva Zvolen
53 záp. 30. August 2014
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-6. kolo
10:30 MŠK Žilina B -:- MFK Skalica
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-5. kolo
10:30 TJ ŠK Kremnička -:- ŠKM Liptovský Hrádok
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-5. kolo
10:30 OŠK Bešeňová -:- ŠK Olympia Bobrov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-4. kolo
10:30 TJ Slovan Smižany -:- FK 05 Levoča
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-4. kolo
10:30 FK obce Kochanovce -:- OFK Agrifop Stakčín
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-1. kolo
12:00 Spartak Trnava -:- FKM Karlova Ves
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-4. kolo
13:00 TJ Toporec -:- MŠK Slavoj Spišská Belá
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-1. kolo
13:00 FC Baník Horná Nitra -:- MŠK Slovan Trenčianske Teplice
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-1. kolo
15:00 FK Senica -:- TJ Sokol Bodíky
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-8. kolo
16:00 Spartak Trnava -:- FK Senica
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-6. kolo
16:00 ŠKF Sereď -:- AFC Nové Mesto nad Váhom
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-6. kolo
16:00 MFK Košice B -:- MŠK Rimavská Sobota
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-5. kolo
16:00 MFK Žarnovica -:- FO Kinex Bytča
16:00 TJ Baník Kalinovo -:- FK Čadca
16:00 TJ Tatran Krásno nad Kysucou -:- ŠK Javorník Makov
16:00 FK 34 Brusno - Ondrej -:- FK Rakytovce
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-5. kolo
16:00 TJ Tatran Bytčica -:- TJ Máj Černová
16:00 ŠK Tvrdošín -:- TJ Tatran Oravské Veselé
16:00 TJ Stráža -:- TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
16:00 FK Slovan Trstená -:- MŠK Kysucké Nové Mesto
16:00 ŠK Závažná Poruba -:- TJ Družstevník Belá - Dulice
16:00 OŠK Baník Stráňavy -:- FK REaMOS Kysucký Lieskovec
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-5. kolo
16:00 FK CSM Tisovec -:- TJ Prameň Kováčová
16:00 FC Slovan Divín -:- MFK Revúca
16:00 TJ Jednota Málinec -:- TJ Sklotatran Poltár
16:00 Jupie Podlavice Badín -:- ŽP Šport Podbrezová B
16:00 ŠK Vinica -:- MFK Lokomotíva Zvolen B
16:00 FTC Fiľakovo -:- FK Slovenské Ďarmoty
16:00 MFK Detva -:- MFK Spartak Hriňová
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-5. kolo
16:00 TJ Jednota Bánová -:- FK Polom Raková
16:00 FK Strečno -:- FK Predmier
16:00 OFK Kotešová -:- FK Terchová
16:00 ŠK Čierne -:- ŠK Štiavnik
16:00 FK Slávia Staškov -:- ŠK Belá
16:00 FK Rajec -:- TJ Slovan Skalité
16:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka -:- OŠK Rudina
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-5. kolo
16:00 ŠK Agro Baník Dúbrava -:- ŠK Dynamo Diviaky
16:00 OŠK Likavka -:- TJ IDOP Lipovec
16:00 Oravan Oravská Jasenica -:- FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
16:00 MŠK Fomat Martin B -:- FC Tatran Kláštor pod Znievom
16:00 ŠK Turčianska Štiavnička -:- FK Nižná
16:00 OŠK Švošov -:- ŠK Demänová
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-5. kolo
16:00 ŠK Hrochoť -:- Jupie Podlavice Badín B
16:00 TJ Sokol Medzibrod -:- TJ Sokol Repište
16:00 ŠK Sásová -:- FK Šalková
16:00 OŠK Lieskovec -:- OFK 1950 Priechod
16:00 FK 09 Bacúch -:- ŠK Voznica
16:00 ŠK Partizán Čierny Balog -:- OFK Slovenská Ľupča
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-5. kolo
16:00 FC 98 Hajnáčka -:- CŠK Cinobaňa
16:00 FK Jesenské -:- 1. FK Buzitka
16:00 OFK Olováry -:- TJ Družstevník Sklabiná
16:00 OŠK Radzovce -:- FK Iskra Hnúšťa
16:00 TJ Družstevník Mýtna -:- FK Lesenice
16:00 TJ Vinohrad Čebovce -:- TJ Prameň Dolná Strehová
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-6. kolo
16:00 MFK Slovan Giraltovce -:- TJ Veľké Revištia
16:00 MFK Snina -:- ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves
16:00 MFK Slovan Sabinov -:- FK Haniska
16:00 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry -:- MŠK Tesla Stropkov
16:00 FK Družstevník Plavnica -:- 1.FC Tatran Prešov B
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-6. kolo
16:00 TJ Rozvoj Pušovce -:- TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom
16:00 FK Svit -:- OFK Tatran Kračúnovce
16:00 FO Ajax Pakostov -:- FK Tatran Zámutov
16:00 TJ Sokol Ľubotice -:- MŠK Spartak Medzilaborce
16:00 OFK Dlhé Klčovo -:- MŠK Spišské Podhradie
16:00 ŠK Štrba -:- MFK Stará Ľubovňa
16:00 OFK Sim Raslavice -:- OŠK Fintice
16:00 FK Slovan Kendice -:- FK Drustav Svidník
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-6. kolo
16:00 TJ Mladosť Kalša -:- Družstevník Veľký Horeš
16:00 MŠK Tatran Spišské Vlachy -:- FK Čaňa
16:00 MFK Spartak Medzev -:- FK Šaca
16:00 FK Slovan Veľký Folkmar -:- TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
16:00 OFK Slovan Poproč -:- FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ Tatran Betliar -:- FK Gemerská Hôrka
16:00 TJ Družstevník Čečejovce -:- TJ Kokšov-Bakša
16:00 MŠK Ďurkov -:- TJ Družstevník Malá Ida
16:00 TJ Gemerská Poloma -:- FK Geča 73
16:00 FK Košická Nová Ves -:- MFK Dobšiná
16:00 MFK Ťahanovce -:- FK Krásnohorské Podhradie
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ Družstevník Spišské Bystré -:- OŠK Teplička
16:00 1. MFK Kežmarok -:- FK Slovan Helcmanovce
16:00 FK Prakovce -:- TJ Štart Hrabušice
16:00 OFK Kravany -:- TJ Slovan Nálepkovo
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka -:- FK Gerlachov
16:00 TJ Družstevník Záhradné -:- TJ Javorina Malcov
16:00 TJ Beloveža -:- OŠFK Šarišské Michaľany
16:00 FC Pivovar Šariš Veľký Šariš -:- TJ Busov Gaboltov
16:00 TJ Šľachtiteľ Malý Šariš -:- FK Demjata
16:00 TJ Poľana Šiba -:- OŠK Kľušov
16:00 TJ OK Chmiňany -:- OFK Uzovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-4. kolo
16:00 OFK Tatran Bystré -:- ŠK Sačurov
16:00 TJ Družstevník Nižný Hrušov -:- FK Sedliská
16:00 TJ Družstevník Breznica -:- MsFK Hanušovce nad Topľou
16:00 TJ Družstevník Vyšný Mirošov -:- FK Humenné
16:00 FK Kamenica nad Cirochou -:- OŠK Udavské
16:00 TJ Šimonka Čierne nad Topľou -:- FK Soľ
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-5. kolo
17:00 FC Rohožník -:- OŠK Slovenský Grob
17:00 ŠK Tomášov -:- ŠK Svätý Jur
17:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji -:- FK Rača Bratislava
17:00 TJ Slovan Viničné -:- FK Stupava
17:00 TJ Rovinka -:- ŠK Lozorno
17:00 ŠK Bernolákovo -:- FK Slovan Most pri Bratislave
17:00 MŠK Kráľová pri Senci -:- FK Inter Bratislava
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-4. kolo
17:00 1.FC Tatran Prešov -:- FC Nitra
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-3. kolo
17:00 MFK Rusovce -:- TJ Čunovo
17:00 FK Lokomotíva Devínska Nová Ves -:- FC Ružinov Bratislava
17:00 FK Vajnory -:- FK ŠK Danubia Bratislava
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-3. kolo
17:00 ŠFK Prenaks Jablonec -:- PŠC Pezinok
17:00 FK Karpaty Limbach -:- FK Jablonové
17:00 TJ Družstevník Závod -:- TJ Dubová
17:00 TJ Veľké Leváre -:- FC Malacky
17:00 FC Zohor -:- ŠK Šenkvice
17:00 TJ Záhoran Kostolište -:- FC Družstevník Budmerice
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-5. kolo
17:00 TJ Slavoj Boleráz -:- FK Spartak Bánovce nad Bebravou
17:00 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske -:- TJ Partizán Domaniža
17:00 OŠK Trenčianske Stankovce -:- MŠK Slovan Trenčianske Teplice
17:00 FK Junior Kanianka -:- Jednota Sokol Chocholná-Velčice
17:00 TJ Iskra Holíč -:- FC Baník Horná Nitra
17:00 TJ KOVO Beluša -:- FK Tempo Partizánske
17:00 OK Častkovce -:- MFK Nová Dubnica
17:00 FO ŠK Modranka -:- ŠK Blava Jaslovské Bohunice
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-5. kolo
17:00 TJ Veľké Lovce -:- ŠK Šurany
17:00 OTJ Horné Obdokovce -:- ČFK Nitra
17:00 FC ViOn Zlaté Moravce B -:- TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
17:00 FK Močenok -:- TJ Slovan Čeľadice
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-5. kolo
17:00 TJ Tatran Cementáreň Ladce -:- ŠK Vegum Dolné Vestenice
17:00 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom -:- MFK Stará Turá
17:00 TJ Partizán Cigeľ -:- TJ Družstevník Malá Čausa
17:00 TJ Nový Život Veľké Uherce -:- TJ Slovan Zemianske Kostoľany
17:00 OŠK Podolie -:- TJ Tatran Uhrovec
17:00 TJ Slovan Trenčianska Turná -:- FK Streženice
17:00 TJ Tatran Horovce -:- OFK Bošany
17:00 FK Partizán Prečín -:- Spartak Myjava B
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-5. kolo
17:00 TJ Lehnice -:- ŠK FC Vydrany
17:00 TJ Družstevník Topoľníky -:- DSC Orechová Potôň
17:00 ŠK Váhovce -:- FC Jelka
17:00 FC Nový Život -:- ŠK TOP Pusté Úľany
17:00 TJ Družstevník Dolné Saliby -:- TJ ŠM Janíky
17:00 ŠK Šoporňa -:- FK DAC 1904 Dunajská Streda C
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-5. kolo
17:00 MFK Alekšince -:- TJ Slovan Nitra-Chrenová
17:00 ŠK Veľké Zálužie -:- OFK Metacolor Ludanice
17:00 OŠK Beladice -:- OFK Tovarníky
17:00 TJ Družstevník Jacovce -:- TJ ŠK Radošina
17:00 ŠK Tešedíkovo -:- OFK Hrušovany
17:00 TJ Slovan Preseľany -:- OFK 1948 Veľký Lapáš
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-5. kolo
17:00 FK Oreské -:- TJ Nafta Gbely
17:00 OŠK Križovany nad Dudváhom -:- FK Krakovany
17:00 TJ Sokol Borský Mikuláš -:- OFK Mokrý Háj
17:00 TJ ISKRA Horné Orešany -:- OFK Malženice
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-5. kolo
17:00 FK TJ Lokomotíva Kozárovce -:- TJ Družstevník Tekovské Lužany
17:00 OŠK Svätý Peter -:- ŠK Termál Podhájska
17:00 FC Okoličná na Ostrove -:- TJ Družstevník Pribeta
17:00 ŠK Nesvady -:- OŠK Dolný Ohaj
17:00 TJ Lokomotíva Bánov -:- TJ Imeľ
17:00 TJ Družstevník Hontianska Vrbica -:- FC Veľký Kýr
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-8. kolo
18:30 ŠK Slovan Bratislava -:- Dukla Banská Bystrica
155 záp. 31. August 2014

Pridajte sa k nám aj na Facebooku