Sportscore.sk | Aktuálne výsledky, tabuľky, štatistiky slovenských športových súťaží

AKTUÁLNE ZÁPASY A VÝSLEDKY

23.09. 16:00 Báhoň 0:3 Žilina

23.09. 16:00 Nové Zámky 1:0 V. Ludince

23.09. 16:00 Teplička n/V. 0:3 Trnava

23.09. 16:30 Michalovce 2:1pen Podbrezová

23.09. 16:00 Palárikovo 2:1 Vrbové

23.09. 14:00 Bardejov 2:2 Michalovce

24.09. 16:00 Inter -:- Most pri B.

24.09. 16:00 Častkovce -:- Nemšová

24.09. 16:00 Topoľčany -:- Nitra

24.09. 17:30 Slovan -:- Trenčín

24.09. 17:00 Ivanka pri D. -:- Slovenský Grob

24.09. 17:00 Bernolákovo -:- Stupava

24.09. 16:00 Vysoké Tatry -:- Bard. N. Ves


Futbal - mládež 2014/15


Kalendár - futbal

<< < September 2014 > >>
Po Ut St Š Pi So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30 01 02 03 04 05
975 záp. v mesiaci September 2014 975 záp. v mesiaci September 2014
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-5. kolo
15:30 MFK Žarnovica 1:1 FO Kinex Bytča
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-16. kolo
16:00 PFK Piešťany 1:2 ŠK LR Crystal Lednické Rovne
16:00 FK Púchov 0:0 OTJ Palárikovo
16:00 MFK Vrbové 2:3 FK Slovan Nemšová
16:00 KFC Komárno 1:0 FK DAC 1904 Dunajská Streda B
16:00 MFK Topvar Topoľčany 2:1 TJ Družstevník Veľké Ludince
16:00 Spartak Trnava C 3:0 FC Neded
16:00 Spartak Vráble 0:0 TJ Iskra Borčice
16:00 FKM Nové Zámky 2:2 OFC Russel Gabčíkovo
16:00 FK Slovan Levice 2:4 MŠK Thermal Veľký Meder
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-5. kolo
17:00 OFK Trebatice 1:0 TJ Družstevník Veľké Kostoľany
11 záp. 01. September 2014
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
00:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa -:- ŠK Slovan Bratislava
17:00 MFK Skalica 4:0 ŠK Senec
17:00 TJ Rovinka 1:3 Slovan Duslo Šaľa
18:30 FK Poprad 3:2 1.FC Tatran Prešov
19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou 0:2 Partizán Bardejov
5 záp. 02. September 2014
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-4. kolo
15:00 MFK Zemplín Michalovce 2:0 MFK Ružomberok
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
15:30 MŠK Tatran Spišské Vlachy 0:1 MFK Lokomotíva Zvolen
16:00 ŠK Tvrdošín 0:4 MFK Košice
16:00 MFK Spartak Medzev 0:1 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
16:00 FC Lokomotíva Košice 1:2 AS Trenčín
16:00 TJ Máj Černová 1:4 Dukla Banská Bystrica
16:00 Jupie Podlavice Badín 6:2 MFK Žarnovica
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-8. kolo
16:30 ŽP Šport Podbrezová B 3:0 MFK Detva
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-3. kolo
16:30 FK Tatran Zámutov 1:0 OFK Tatran Kračúnovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-1. kolo
16:30 FK Košická Nová Ves 1:0 TJ Cementár Turňa nad Bodvou
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
16:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 2:0 MFK Nová Dubnica
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-6. kolo
17:00 OŠK Slovenský Grob 2:2 ŠK Tomášov
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
17:00 FK Močenok 0:2 FK DAC 1904 Dunajská Streda
17:00 FC Rohožník 2:1 MFK Dubnica
17:00 ŠKF Sereď 1:0 Spartak Myjava
17:00 OFK Dunajská Lužná 4:0 ŠK Lozorno
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-2. kolo
17:30 SDM Domino Bratislava 2:1 ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
18:00 FC Baník Horná Nitra 0:1 FK Senica
18 záp. 03. September 2014
FUTBAL - Reprezentácia - prípravné zápasy 2014/2015-muži
18:20 Slovensko 1:0 Malta
FUTBAL - Majstrovstvá Európy U21 2015 - kvalifikácia-Skupina 3
18:30 Holandsko U21 0:1 Gruzínsko U21
20:30 Slovensko U21 1:1 Škótsko U21
3 záp. 04. September 2014
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-7. kolo
19:30 FK Bodva Moldava nad Bodvou 3:2 FK Poprad
1 záp. 05. September 2014
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-4. kolo
10:00 ŠK Vrakuňa 2:2 FC Ružinov Bratislava
FUTBAL - 2. liga Východ ženy 2014/2015-2. kolo
10:00 OŠK Bziny 2:0 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-5. kolo
11:00 FK Senica 4:1 ŠK Senec
11:00 ŽP Šport Podbrezová 4:1 MFK Košice
11:00 MFK Ružomberok 2:2 AS Trenčín
11:00 ŠK Slovan Bratislava 1:2 MFK Zemplín Michalovce
11:00 MŠK Žilina 5:0 Partizán Bardejov
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-2. kolo
13:00 FC Union Nové Zámky 0:6 FK Dúbravka
13:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 16:1 ŠK ŠTICH Humenné
13:00 ŠKF VIX Žilina -:- Partizán Bardejov
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-2. kolo
14:00 ŠK Svätý Jur 1:1 FC Čaka
14:30 FK Senica 2:0 OFK Dunajská Lužná
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-6. kolo
15:00 FK Predmier 2:0 OFK Kotešová
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-5. kolo
15:00 Spartak Trnava 2:0 1.FC Tatran Prešov
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-2. kolo
15:00 FKM Karlova Ves 3:6 FC Nitra
15:00 TJ Sokol Bodíky 1:1 Spartak Trnava
FUTBAL - 2. liga Východ ženy 2014/2015-2. kolo
15:00 FK Spišská Nová Ves 10:0 LAFC Lučenec
15:00 MFK Zemplín Michalovce 2:2 FK REaMOS Kysucký Lieskovec
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-7. kolo
15:30 MFK Skalica 3:0 MFK Dubnica
15:30 AFC Nové Mesto nad Váhom 2:3 MŠK Žilina B
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-7. kolo
15:30 Partizán Bardejov 3:0 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
15:30 MŠK Rimavská Sobota 1:0 1.FC Tatran Prešov
15:30 MFK Lokomotíva Zvolen 6:1 MFK Košice B
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-6. kolo
15:30 FK Rakytovce 3:2 FO Kinex Bytča
15:30 ŠKM Liptovský Hrádok 3:1 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
15:30 FK Čadca 3:2 MŠK Fomat Martin
15:30 OFK Teplička nad Váhom 3:1 LAFC Lučenec
15:30 MŠK Námestovo 5:1 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-6. kolo
15:30 MŠK Kysucké Nové Mesto 0:2 ŠK Závažná Poruba
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-6. kolo
15:30 FK Polom Raková 0:5 OŠK Rudina
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-6. kolo
15:30 TJ IDOP Lipovec 0:1 Oravan Oravská Jasenica
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-6. kolo
15:30 Jupie Podlavice Badín B 0:2 OFK Slovenská Ľupča
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-7. kolo
15:30 MFK Vranov nad Topľou 4:1 ŠK Odeva Lipany
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-5. kolo
15:30 FK Krásnohorské Podhradie 1:0 TJ Cementár Turňa nad Bodvou
15:30 FK Gemerská Hôrka 2:2 TJ Družstevník Čečejovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-5. kolo
15:30 TJ Busov Gaboltov 3:0 TJ Šľachtiteľ Malý Šariš
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-6. kolo
16:00 PFK Piešťany 1:3 FC Neded
16:00 FK Púchov 0:2 Spartak Vráble
16:00 MFK Vrbové 2:0 Spartak Trnava C
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-6. kolo
16:00 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 7:2 ŠK Blava Jaslovské Bohunice
16:00 FK Tempo Partizánske 3:0 OK Častkovce
16:00 FC Baník Horná Nitra 3:2 TJ KOVO Beluša
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-6. kolo
16:00 FC Nitra B 6:0 TJ Veľké Lovce
16:00 FK Vlčany 5:1 MŠO Štúrovo
16:00 FK Kolárovo 2:1 KFC Kalná nad Hronom
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-6. kolo
16:00 ŠK Vegum Dolné Vestenice 0:2 Spartak Myjava B
16:00 OFK Bošany 1:3 FK Partizán Prečín
16:00 TJ Slovan Zemianske Kostoľany 0:1 OŠK Podolie
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-6. kolo
16:00 OFK Rapid Ohrady 0:1 TJ Lehnice
16:00 DSC Orechová Potôň 0:0 FK Zlaté Klasy
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-6. kolo
16:00 OFK Hrušovany 2:1 TJ Slovan Preseľany
16:00 OFK Tovarníky 0:0 TJ Družstevník Jacovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-6. kolo
16:00 TJ Slovan Šaštín-Stráže 0:3 TJ Družstevník Zvončín
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-6. kolo
16:30 ŠK Svätý Jur 5:0 FK Slovan Ivanka pri Dunaji
16:30 ŠK Báhoň 0:1 FC Rohožník
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-4. kolo
16:30 SDM Domino Bratislava 4:1 ŠKP Inter Dúbravka Bratislava
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-5. kolo
17:00 MŠK Slavoj Spišská Belá 0:2 TJ Slovan Smižany
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-6. kolo
19:00 FK Šalková 1:1 OŠK Lieskovec
58 záp. 06. September 2014
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-7. kolo
10:30 ŠK Slovan Bratislava B 1:1 ŠK Senec
10:30 Spartak Trnava B 1:2 Slovan Duslo Šaľa
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-6. kolo
10:30 ŽP Šport Podbrezová B 4:1 ŠK Vinica
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-5. kolo
10:30 TJ Štart Hrabušice 2:1 OFK Kravany
10:30 FK Poprad B 4:1 TJ Družstevník Spišské Bystré
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-6. kolo
10:30 ČFK Nitra 1:1 FC ViOn Zlaté Moravce B
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-5. kolo
10:45 FK Geča 73 3:1 FK Košická Nová Ves
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-5. kolo
11:00 FC Nitra 2:0 Dukla Banská Bystrica
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-6. kolo
11:00 Jednota Sokol Chocholná-Velčice 2:4 TJ Iskra Holíč
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-2. kolo
13:00 ŠK Selce 2:3 FC Baník Horná Nitra
15:00 Slovan Duslo Šaľa 0:4 ŠK Slovan Bratislava
FUTBAL - 2. liga Západ B ženy 2014/2015-2. kolo
15:00 Spartak Myjava 10:0 AS Trenčín
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-7. kolo
15:30 FC ŠTK 1914 Šamorín 0:0 ŠKF Sereď
15:30 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:1 FC Nitra
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-7. kolo
15:30 Slavoj Trebišov 0:2 MFK Zemplín Michalovce
15:30 FC Lokomotíva Košice 0:1 MFK Dolný Kubín
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-6. kolo
15:30 FK 34 Brusno - Ondrej 0:4 TJ ŠK Kremnička
15:30 ŠK Javorník Makov 2:0 TJ Baník Kalinovo
15:30 MFK Nová Baňa 6:0 MFK Žarnovica
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-6. kolo
15:30 TJ Máj Černová 4:2 FK REaMOS Kysucký Lieskovec
15:30 OŠK Rosina 1:3 OŠK Baník Stráňavy
15:30 TJ Družstevník Belá - Dulice 2:1 ATTACK Vrútky
15:30 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 7:1 FK Slovan Trstená
15:30 TJ Tatran Bytčica 3:1 ŠK Tvrdošín
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-6. kolo
15:30 TJ Prameň Kováčová 4:2 MFK Spartak Hriňová
15:30 FK Slovenské Ďarmoty 1:1 MFK Detva
15:30 MFK Lokomotíva Zvolen B 2:1 FTC Fiľakovo
15:30 TJ Sklotatran Poltár 2:0 Jupie Podlavice Badín
15:30 MFK Revúca 3:1 TJ Jednota Málinec
15:30 FK CSM Tisovec 8:1 FC Slovan Divín
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-6. kolo
15:30 TJ Slovan Skalité 2:1 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
15:30 ŠK Belá 2:1 FK Rajec
15:30 ŠK Štiavnik 1:2 FK Slávia Staškov
15:30 FK Terchová 3:2 ŠK Čierne
15:30 TJ Jednota Bánová 7:0 FK Strečno
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-6. kolo
15:30 ŠK Dynamo Diviaky 2:1 ŠK Demänová
15:30 FK Nižná 0:0 OŠK Švošov
15:30 FC Tatran Kláštor pod Znievom 1:1 ŠK Turčianska Štiavnička
15:30 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 4:1 MŠK Fomat Martin B
15:30 ŠK Olympia Bobrov 4:1 OŠK Likavka
15:30 ŠK Agro Baník Dúbrava 2:1 OŠK Bešeňová
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-6. kolo
15:30 ŠK Voznica 0:3 ŠK Partizán Čierny Balog
15:30 OFK 1950 Priechod 1:1 FK 09 Bacúch
15:30 TJ Baník Štiavnické Bane 0:4 ŠK Sásová
15:30 TJ Sokol Repište 1:1 TJ Tatran VLM Pliešovce
15:30 ŠK Hrochoť 2:2 TJ Sokol Medzibrod
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-7. kolo
15:30 1.FC Tatran Prešov B 1:0 ŠK Futura Humenné
15:30 MŠK Tesla Stropkov 2:1 FK Družstevník Plavnica
15:30 FK Haniska 4:3 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry
15:30 ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves 2:1 MFK Slovan Sabinov
15:30 TJ Veľké Revištia 1:1 FK Spišská Nová Ves
15:30 TJ FK Vyšné Opátske 3:0 MFK Slovan Giraltovce
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-7. kolo
15:30 FK Drustav Svidník 0:8 TJ Rozvoj Pušovce
15:30 OŠK Fintice 1:1 FK Slovan Kendice
15:30 MFK Stará Ľubovňa 2:0 OFK Sim Raslavice
15:30 MŠK Spišské Podhradie 2:0 ŠK Štrba
15:30 MŠK Spartak Medzilaborce 1:3 OFK Dlhé Klčovo
15:30 FK Tatran Zámutov 6:1 TJ Sokol Ľubotice
15:30 OFK Tatran Kračúnovce 2:1 FO Ajax Pakostov
15:30 TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom 0:1 FK Svit
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-7. kolo
15:30 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 1:0 OŠK Rudňany
15:30 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 3:0 OFK Slovan Poproč
15:30 FK Šaca 3:1 FK Slovan Veľký Folkmar
15:30 FK Čaňa 0:3 MFK Spartak Medzev
15:30 ŠK Strážske 1:0 MŠK Tatran Spišské Vlachy
15:30 Družstevník Veľký Horeš 2:0 MFK Sobrance
15:30 FK Pokrok SEZ Krompachy 3:3 TJ Mladosť Kalša
15:30 MFK Veľké Kapušany 1:0 SP MFK Rožňava
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-5. kolo
15:30 MFK Dobšiná 1:2 MFK Ťahanovce
15:30 TJ Družstevník Malá Ida 2:0 TJ Gemerská Poloma
15:30 MŠK Ďurkov 4:3 TJ Kokšov-Bakša
15:30 FK Tatra Sokoľany 3:0 TJ Tatran Betliar
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-5. kolo
15:30 TJ Slovan Nálepkovo 0:0 TJ Toporec
15:30 FK Slovan Helcmanovce 1:1 FK Prakovce
15:30 OŠK Teplička 2:1 1. MFK Kežmarok
15:30 FK 05 Levoča 5:1 AŠK Maria Huta Gelnica
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-5. kolo
15:30 OFK Uzovce 2:0 TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
15:30 OŠK Kľušov 1:1 TJ OK Chmiňany
15:30 FK Demjata 1:0 TJ Poľana Šiba
15:30 OŠFK Šarišské Michaľany 4:0 FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
15:30 TJ Javorina Malcov 5:0 TJ Beloveža
15:30 FK Gerlachov 2:1 TJ Družstevník Záhradné
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-5. kolo
15:30 FK Soľ 1:1 OFK Tatran Bystré
15:30 OŠK Udavské 2:3 TJ Šimonka Čierne nad Topľou
15:30 OFK Agrifop Stakčín 2:1 FK Kamenica nad Cirochou
15:30 MsFK Hanušovce nad Topľou 2:1 TJ Družstevník Vyšný Mirošov
15:30 FK Sedliská 0:0 TJ Družstevník Breznica
15:30 ŠK Sačurov 0:3 TJ Družstevník Nižný Hrušov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Zemplínska 2014/2015-5. kolo
15:30 ŠK Nacina Ves 1:0 TJ Družstevník Cejkov
15:30 OFK Lastomír 3:0 TJ Družstevník Čičarovce
15:30 ŠK Agro Palín 2:1 TJ Olympia Borša
15:30 OŠK Vinné 0:0 FK Tatran Úpor
15:30 OŠK Zalužice 2:0 OŠK Budkovce
15:30 OŠK Krišovská Liesková 4:1 TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
15:30 TJ Tisa Trakany 5:1 TJ Družstevník Parchovany
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-6. kolo
16:00 TJ Družstevník Veľké Ludince 2:1 TJ Iskra Borčice
16:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 1:1 OFC Russel Gabčíkovo
16:00 FK Slovan Nemšová 1:1 MŠK Thermal Veľký Meder
16:00 OTJ Palárikovo 4:0 FK Slovan Levice
16:00 ŠK LR Crystal Lednické Rovne 3:0 FKM Nové Zámky
16:00 KFC Komárno 1:1 MFK Topvar Topoľčany
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-6. kolo
16:00 MFK Nová Dubnica 0:1 FO ŠK Modranka
16:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 3:5 FK Junior Kanianka
16:00 TJ Partizán Domaniža 2:1 OŠK Trenčianske Stankovce
16:00 TJ Slavoj Boleráz 3:0 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-6. kolo
16:00 FC Slovan Galanta 4:0 ŠK Tvrdošovce
16:00 TJ Slovan Čeľadice 7:0 MŠK Želiezovce
16:00 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 1:0 FK Močenok
16:00 ŠK Šurany 3:1 OTJ Horné Obdokovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-6. kolo
16:00 FK Streženice 3:5 TJ Tatran Horovce
16:00 TJ Tatran Uhrovec 2:0 TJ Slovan Trenčianska Turná
16:00 TJ Družstevník Malá Čausa 5:2 TJ Nový Život Veľké Uherce
16:00 MFK Stará Turá 1:1 TJ Partizán Cigeľ
16:00 TJ Tatran Cementáreň Ladce 6:1 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-6. kolo
16:00 TJ Družstevník Trstice 1:0 FK DAC 1904 Dunajská Streda C
16:00 TJ Družstevník Dolné Saliby 4:0 ŠK Šoporňa
16:00 ŠK TOP Pusté Úľany 4:0 TJ ŠM Janíky
16:00 FC Jelka 2:0 FC Nový Život
16:00 ŠK Veľké Uľany 2:0 ŠK Váhovce
16:00 ŠK FC Vydrany 1:2 TJ Družstevník Topoľníky
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-6. kolo
16:00 TJ Slovan Nitra-Chrenová 1:3 OFK 1948 Veľký Lapáš
16:00 TJ Slovan Krušovce 3:1 ŠK Tešedíkovo
16:00 TJ ŠK Radošina 3:3 OFK Solčany
16:00 FK KFC Tibi Horná Kráľová 2:1 OŠK Beladice
16:00 OFK Metacolor Ludanice 1:0 TJ Slovan Zbehy
16:00 MFK Alekšince 3:2 ŠK Veľké Zálužie
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-6. kolo
16:00 OFK Mokrý Háj 1:0 TJ ISKRA Horné Orešany
16:00 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 4:1 TJ Sokol Borský Mikuláš
16:00 FK Krakovany 1:1 TJ Spartak Šaštín-Stráže
16:00 TJ Nafta Gbely 2:1 OŠK Križovany nad Dudváhom
16:00 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 2:2 FK Oreské
16:00 FC Slovan Hlohovec 0:1 OFK Trebatice
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-6. kolo
16:30 TJ Slovan Viničné 0:2 FK Rača Bratislava
16:30 OFK Dunajská Lužná 2:1 FK Inter Bratislava
16:30 FK Slovan Most pri Bratislave 1:1 MŠK Kráľová pri Senci
16:30 ŠK Lozorno 2:0 ŠK Bernolákovo
16:30 FK Stupava 1:0 TJ Rovinka
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-4. kolo
16:30 TJ Čunovo 3:2 FK Lamač
16:30 TJ Malinovo 2:3 FK Dúbravka
16:30 FK Vajnory 3:2 ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava
16:30 SFC Kalinkovo 0:0 FK ŠK Danubia Bratislava
16:30 MFK Rusovce 2:0 FK Lokomotíva Devínska Nová Ves
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-4. kolo
16:30 PŠC Pezinok 4:1 FC Družstevník Budmerice
16:30 ŠK Šenkvice 4:0 TJ Záhoran Kostolište
16:30 FC Malacky 2:0 FC Zohor
16:30 TJ Záhoran Jakubov 0:2 TJ Veľké Leváre
16:30 TJ Dubová 3:4 ŠK Plavecký Štvrtok / OFK Vysoká
16:30 FK Jablonové 1:1 TJ Družstevník Závod
16:30 ŠFK Prenaks Jablonec 1:0 FK Karpaty Limbach
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-5. kolo
16:30 FK Humenné 3:2 FK obce Kochanovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-6. kolo
17:00 TJ Družstevník Tekovské Lužany 0:3 FC Veľký Kýr
17:00 TJ Imeľ 0:0 TJ Družstevník Hontianska Vrbica
17:00 OŠK Dolný Ohaj 1:1 TJ Lokomotíva Bánov
17:00 TJ Družstevník Pribeta 0:2 ŠK Nesvady
17:00 TJ Družstevník Bešeňov 0:1 FC Okoličná na Ostrove
17:00 FC Komjatice 1:1 MŠK Hurbanovo
17:00 ŠK Termál Podhájska 4:4 FK Marcelová
17:00 FK TJ Lokomotíva Kozárovce 5:1 OŠK Svätý Peter
FUTBAL - 2. liga Západ B ženy 2014/2015-2. kolo
18:00 MFK Topvar Topoľčany 1:3 ŽFK v Bánovciach nad Bebravou
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-7. kolo
19:30 MFK Zemplín Michalovce B 0:1 MFK Snina
160 záp. 07. September 2014
FUTBAL - Majstrovstvá Európy U21 2015 - kvalifikácia-Skupina 3
17:00 Luxembursko U21 0:3 Škótsko U21
18:30 Holandsko U21 0:1 Slovensko U21
FUTBAL - Majstrovstvá Európy 2016 - kvalifikácia-Skupina C
20:45 Luxembursko 1:1 Bielorusko
20:45 Španielsko 5:1 Macedónsko
20:45 Ukrajina 0:1 Slovensko
5 záp. 08. September 2014
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
16:00 KFC Kalná nad Hronom 1:4 FC ViOn Zlaté Moravce
FUTBAL - 2. liga Východ ženy 2014/2015-1. kolo
16:30 FK REaMOS Kysucký Lieskovec 3:1 OŠK Bziny
2 záp. 09. September 2014
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-6. kolo
15:00 MFK Zemplín Michalovce 2:2 MŠK Žilina
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-1. kolo
16:00 OŠK Bešeňová 1:0 FK Nižná
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
16:00 FO Kinex Bytča 2:3 TJ ŠK Kremnička
16:00 OFK Slovan Poproč 2:0 FK Tatran Zámutov
16:00 SP MFK Rožňava 3:1 LAFC Lučenec
16:00 MFK Nová Baňa 4:1 FK Rakytovce
17:00 FK Rača Bratislava 2:0 FC ŠTK 1914 Šamorín
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-2. kolo
18:00 FO ŠK Modranka 1:5 ŠK Slovan Bratislava
8 záp. 10. September 2014
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-7. kolo
16:00 MFK Topvar Topoľčany -:- PFK Piešťany
16:00 Spartak Trnava C -:- KFC Komárno
16:00 Spartak Vráble -:- MFK Vrbové
16:00 FK Slovan Levice -:- ŠK LR Crystal Lednické Rovne
16:00 MŠK Thermal Veľký Meder -:- OTJ Palárikovo
16:00 TJ Iskra Borčice -:- FK DAC 1904 Dunajská Streda B
16:00 FC Neded -:- TJ Družstevník Veľké Ludince
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-9. kolo
18:30 Spartak Myjava 2:0 Spartak Trnava
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-7. kolo
19:00 OFC Russel Gabčíkovo -:- FK Slovan Nemšová
9 záp. 12. September 2014
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-5. kolo
10:00 ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava -:- SFC Kalinkovo
FUTBAL - 2. liga Východ ženy 2014/2015-3. kolo
10:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:4 MFK Zemplín Michalovce
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-5. kolo
10:30 ŠKP Inter Dúbravka Bratislava -:- TJ Malinovo
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-6. kolo
11:00 ŠK Senec 2:0 Partizán Bardejov
11:00 AS Trenčín 3:0 ŠK Slovan Bratislava
11:00 MFK Košice 1:0 MFK Ružomberok
11:00 1.FC Tatran Prešov 1:3 ŽP Šport Podbrezová
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-7. kolo
12:00 OŠK Baník Stráňavy 2:0 TJ Družstevník Belá - Dulice
FUTBAL - Majstrovstvá sveta žien 2015 - kvalifikácia-Skupina 1
14:45 Rusko 1:4 Nemecko
15:00 Chorvátsko 1:0 Slovinsko
FUTBAL - 2. liga Východ ženy 2014/2015-3. kolo
15:00 FK REaMOS Kysucký Lieskovec 5:0 FK Spišská Nová Ves
FUTBAL - Majstrovstvá sveta žien 2015 - kvalifikácia-Skupina 1
15:30 Slovensko 0:1 Írsko
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-9. kolo
15:30 MFK Košice 3:0 ŽP Šport Podbrezová
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-8. kolo
15:30 MFK Dubnica 4:1 Slovan Duslo Šaľa
15:30 MFK Skalica 3:0 AFC Nové Mesto nad Váhom
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-8. kolo
15:30 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:1 FK Poprad
15:30 MFK Dolný Kubín 2:4 FK Bodva Moldava nad Bodvou
15:30 1.FC Tatran Prešov 0:2 MFK Lokomotíva Zvolen
15:30 Partizán Bardejov 1:1 MŠK Rimavská Sobota
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-7. kolo
15:30 MFK Žarnovica -:- MŠK Námestovo
15:30 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B -:- OFK Teplička nad Váhom
15:30 LAFC Lučenec 3:0 FK Čadca
15:30 MŠK Fomat Martin 3:0 ŠK Javorník Makov
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-7. kolo
15:30 ATTACK Vrútky 3:1 MŠK Kysucké Nové Mesto
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-7. kolo
15:30 OŠK Švošov 2:0 FC Tatran Kláštor pod Znievom
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-7. kolo
15:30 TJ Tatran VLM Pliešovce -:- ŠK Hrochoť
15:30 FK 09 Bacúch -:- FK Šalková
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-7. kolo
15:30 FC Baník Veľký Krtíš -:- CŠK Cinobaňa
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-8. kolo
15:30 ŠK Odeva Lipany 2:0 MFK Slovan Giraltovce
15:30 FK Spišská Nová Ves 3:0 TJ FK Vyšné Opátske
15:30 ŠK Futura Humenné 2:1 MŠK Tesla Stropkov
15:30 MFK Vranov nad Topľou 1:0 1.FC Tatran Prešov B
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-8. kolo
15:30 OŠK Rudňany 3:1 SP MFK Rožňava
15:30 MFK Sobrance 3:3 FK Pokrok SEZ Krompachy
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-6. kolo
15:30 FK Krásnohorské Podhradie 2:1 MFK Dobšiná
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-7. kolo
16:00 ŠK Blava Jaslovské Bohunice -:- MFK Nová Dubnica
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-7. kolo
16:00 KFC Kalná nad Hronom -:- FC Slovan Galanta
16:00 MŠO Štúrovo -:- FK Kolárovo
16:00 MŠK Želiezovce -:- TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-7. kolo
16:00 TJ Družstevník Zvončín -:- FK Krakovany
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-8. kolo
16:30 MŠK Žilina B 2:1 FC ŠTK 1914 Šamorín
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-5. kolo
16:30 ŠK Vrakuňa -:- MFK Rusovce
16:30 FK Dúbravka -:- FK Vajnory
16:30 FK Lamač -:- SDM Domino Bratislava
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-6. kolo
17:00 MŠK Slavoj Spišská Belá 5:0 TJ Slovan Nálepkovo
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-9. kolo
17:30 FK Senica 1:0 MFK Ružomberok
17:30 FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 FK DAC 1904 Dunajská Streda
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-8. kolo
17:30 FC Nitra 0:1 ŠK Slovan Bratislava B
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-8. kolo
17:30 MFK Zemplín Michalovce 3:0 FC Lokomotíva Košice
49 záp. 13. September 2014
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-7. kolo
10:00 TJ Spartak Šaštín-Stráže -:- TJ Nafta Gbely
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-7. kolo
10:30 FO Kinex Bytča -:- MFK Nová Baňa
10:30 TJ ŠK Kremnička -:- FK Rakytovce
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-7. kolo
10:30 OŠK Bešeňová -:- ŠK Dynamo Diviaky
10:30 ŠK Demänová 1:0 FK Nižná
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-6. kolo
10:30 FK obce Kochanovce 1:1 MsFK Hanušovce nad Topľou
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-3. kolo
11:00 FKM Karlova Ves -:- FC Čaka
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-6. kolo
11:00 Dukla Banská Bystrica 2:0 Spartak Trnava
11:00 FK Senica 3:2 FC Nitra
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-3. kolo
12:00 Spartak Trnava -:- OFK Dunajská Lužná
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-6. kolo
12:30 TJ Toporec 3:3 TJ Štart Hrabušice
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-3. kolo
15:00 FK Senica 4:1 ŠK Svätý Jur
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-8. kolo
15:30 ŠKF Sereď 0:0 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-8. kolo
15:30 MFK Košice B 3:0 Slavoj Trebišov
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-7. kolo
15:30 TJ Baník Kalinovo -:- ŠKM Liptovský Hrádok
15:30 TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3:1 FK 34 Brusno - Ondrej
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-7. kolo
15:30 ŠK Tvrdošín 6:0 TJ Máj Černová
15:30 TJ Stráža 4:3 TJ Tatran Bytčica
15:30 FK Slovan Trstená -:- TJ Tatran Oravské Veselé
15:30 ŠK Závažná Poruba -:- TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
15:30 FK REaMOS Kysucký Lieskovec 1:1 OŠK Rosina
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-7. kolo
15:30 FC Slovan Divín 0:0 TJ Prameň Kováčová
15:30 TJ Jednota Málinec -:- FK CSM Tisovec
15:30 Jupie Podlavice Badín -:- MFK Revúca
15:30 ŠK Vinica -:- TJ Sklotatran Poltár
15:30 FTC Fiľakovo -:- ŽP Šport Podbrezová B
15:30 MFK Detva -:- MFK Lokomotíva Zvolen B
15:30 MFK Spartak Hriňová -:- FK Slovenské Ďarmoty
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-7. kolo
15:30 FK Strečno 4:4 FK Polom Raková
15:30 OFK Kotešová 1:2 TJ Jednota Bánová
15:30 ŠK Čierne 2:0 FK Predmier
15:30 FK Slávia Staškov -:- FK Terchová
15:30 FK Rajec -:- ŠK Štiavnik
15:30 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka 1:2 ŠK Belá
15:30 OŠK Rudina -:- TJ Slovan Skalité
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-7. kolo
15:30 OŠK Likavka 3:2 ŠK Agro Baník Dúbrava
15:30 Oravan Oravská Jasenica 0:1 ŠK Olympia Bobrov
15:30 MŠK Fomat Martin B -:- TJ IDOP Lipovec
15:30 ŠK Turčianska Štiavnička 7:0 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-7. kolo
15:30 TJ Sokol Medzibrod -:- Jupie Podlavice Badín B
15:30 ŠK Sásová 1:2 TJ Sokol Repište
15:30 OŠK Lieskovec -:- TJ Baník Štiavnické Bane
15:30 ŠK Partizán Čierny Balog -:- OFK 1950 Priechod
15:30 OFK Slovenská Ľupča -:- ŠK Voznica
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-7. kolo
15:30 FK Jesenské -:- FC 98 Hajnáčka
15:30 OFK Olováry -:- FKM Tornaľa
15:30 OŠK Radzovce -:- 1. FK Buzitka
15:30 TJ Družstevník Mýtna -:- TJ Družstevník Sklabiná
15:30 TJ Vinohrad Čebovce -:- FK Iskra Hnúšťa
15:30 TJ Prameň Dolná Strehová -:- FK Lesenice
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-8. kolo
15:30 MFK Snina 3:0 TJ Veľké Revištia
15:30 MFK Slovan Sabinov 3:3 MFK Zemplín Michalovce B
15:30 FK Družstevník Plavnica 0:0 FK Haniska
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-8. kolo
15:30 TJ Rozvoj Pušovce 2:1 FK Svit
15:30 FO Ajax Pakostov 1:1 TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom
15:30 TJ Sokol Ľubotice 0:0 OFK Tatran Kračúnovce
15:30 OFK Dlhé Klčovo 3:1 FK Tatran Zámutov
15:30 ŠK Štrba 5:0 MŠK Spartak Medzilaborce
15:30 OFK Sim Raslavice 3:3 MŠK Spišské Podhradie
15:30 FK Slovan Kendice 4:1 MFK Stará Ľubovňa
15:30 FK Drustav Svidník 4:0 OŠK Fintice
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-8. kolo
15:30 TJ Mladosť Kalša 2:2 MFK Veľké Kapušany
15:30 MŠK Tatran Spišské Vlachy 0:0 Družstevník Veľký Horeš
15:30 MFK Spartak Medzev 5:2 ŠK Strážske
15:30 FK Slovan Veľký Folkmar 5:1 FK Čaňa
15:30 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 1:0 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-6. kolo
15:30 TJ Cementár Turňa nad Bodvou 8:3 TJ Tatran Betliar
15:30 TJ Družstevník Čečejovce 1:0 FK Tatra Sokoľany
15:30 MŠK Ďurkov 6:2 FK Gemerská Hôrka
15:30 TJ Gemerská Poloma 3:0 TJ Kokšov-Bakša
15:30 FK Košická Nová Ves 3:1 TJ Družstevník Malá Ida
15:30 MFK Ťahanovce 0:3 FK Geča 73
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-6. kolo
15:30 TJ Slovan Smižany 3:0 AŠK Maria Huta Gelnica
15:30 TJ Družstevník Spišské Bystré 3:1 FK 05 Levoča
15:30 1. MFK Kežmarok 0:2 FK Poprad B
15:30 OŠK Teplička 2:0 FK Prakovce
15:30 OFK Kravany 4:0 FK Slovan Helcmanovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-6. kolo
15:30 TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka 2:3 TJ Družstevník Záhradné
15:30 TJ Beloveža 3:0 FK Gerlachov
15:30 FC Pivovar Šariš Veľký Šariš 3:3 TJ Javorina Malcov
15:30 TJ Šľachtiteľ Malý Šariš 0:0 OŠFK Šarišské Michaľany
15:30 TJ Poľana Šiba 1:0 TJ Busov Gaboltov
15:30 TJ OK Chmiňany 1:1 FK Demjata
15:30 OFK Uzovce 2:1 OŠK Kľušov
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-6. kolo
15:30 OFK Tatran Bystré 2:2 TJ Družstevník Nižný Hrušov
15:30 TJ Družstevník Breznica 2:1 ŠK Sačurov
15:30 TJ Družstevník Vyšný Mirošov 4:1 FK Sedliská
15:30 FK Kamenica nad Cirochou 2:4 FK Humenné
15:30 TJ Šimonka Čierne nad Topľou 0:1 OFK Agrifop Stakčín
15:30 FK Soľ 4:1 OŠK Udavské
FUTBAL - VsFZ - V. liga Zemplínska 2014/2015-6. kolo
15:30 TJ Družstevník Cejkov 2:1 TJ Družstevník Parchovany
15:30 TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom 7:0 TJ Tisa Trakany
15:30 OŠK Budkovce 2:0 OŠK Krišovská Liesková
15:30 FK Tatran Úpor 2:1 OŠK Zalužice
15:30 TJ Olympia Borša 1:0 OŠK Vinné
15:30 TJ Družstevník Čičarovce 3:1 ŠK Agro Palín
15:30 ŠK Nacina Ves 1:0 OFK Lastomír
FUTBAL - 2. liga Západ B ženy 2014/2015-3. kolo
15:45 AS Trenčín 5:0 MFK Dubnica
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-7. kolo
16:00 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske -:- FK Spartak Bánovce nad Bebravou
16:00 OŠK Trenčianske Stankovce -:- TJ Slavoj Boleráz
16:00 FK Junior Kanianka -:- TJ Partizán Domaniža
16:00 TJ Iskra Holíč -:- MŠK Slovan Trenčianske Teplice
16:00 TJ KOVO Beluša -:- Jednota Sokol Chocholná-Velčice
16:00 OK Častkovce -:- FC Baník Horná Nitra
16:00 FO ŠK Modranka -:- FK Tempo Partizánske
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-7. kolo
16:00 TJ Veľké Lovce -:- FK Vlčany
16:00 OTJ Horné Obdokovce -:- FC Nitra B
16:00 FC ViOn Zlaté Moravce B -:- ŠK Šurany
16:00 FK Močenok -:- ČFK Nitra
16:00 ŠK Tvrdošovce -:- TJ Slovan Čeľadice
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-7. kolo
16:00 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom -:- ŠK Vegum Dolné Vestenice
16:00 TJ Partizán Cigeľ -:- TJ Tatran Cementáreň Ladce
16:00 TJ Nový Život Veľké Uherce -:- MFK Stará Turá
16:00 OŠK Podolie -:- TJ Družstevník Malá Čausa
16:00 TJ Slovan Trenčianska Turná -:- TJ Slovan Zemianske Kostoľany
16:00 TJ Tatran Horovce -:- TJ Tatran Uhrovec
16:00 FK Partizán Prečín -:- FK Streženice
16:00 Spartak Myjava B -:- OFK Bošany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-7. kolo
16:00 TJ Lehnice -:- TJ Družstevník Trstice
16:00 TJ Družstevník Topoľníky -:- OFK Rapid Ohrady
16:00 FK Zlaté Klasy -:- ŠK FC Vydrany
16:00 ŠK Váhovce -:- DSC Orechová Potôň
16:00 FC Nový Život -:- ŠK Veľké Uľany
16:00 TJ ŠM Janíky -:- FC Jelka
16:00 ŠK Šoporňa -:- ŠK TOP Pusté Úľany
16:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda C -:- TJ Družstevník Dolné Saliby
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-7. kolo
16:00 FK Oreské -:- FC Slovan Hlohovec
16:00 OŠK Križovany nad Dudváhom -:- TJ Družstevník Veľké Kostoľany
16:00 TJ Sokol Borský Mikuláš -:- TJ Slovan Šaštín-Stráže
16:00 TJ ISKRA Horné Orešany -:- TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
16:00 OFK Malženice -:- OFK Mokrý Háj
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-7. kolo
16:30 ŠK Tomášov 2:1 ŠK Báhoň
16:30 TJ Slovan Viničné 2:2 ŠK Svätý Jur
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-5. kolo
16:30 FK Lokomotíva Devínska Nová Ves -:- TJ Čunovo
16:30 FK ŠK Danubia Bratislava -:- FC Ružinov Bratislava
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-5. kolo
16:30 TJ Veľké Leváre 1:1 TJ Dubová
16:30 FC Zohor 0:4 TJ Záhoran Jakubov
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-9. kolo
19:00 MŠK Žilina 3:0 ŠK Slovan Bratislava
138 záp. 14. September 2014
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-3. kolo
11:30 FC Nitra 3:1 TJ Sokol Bodíky
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-8. kolo
16:00 OFK Slovan Poproč 0:4 FK Šaca
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-17. kolo
16:00 MŠK Thermal Veľký Meder 7:0 PFK Piešťany
16:00 OFC Russel Gabčíkovo 4:2 FK Slovan Levice
16:00 FC Neded 1:1 Spartak Vráble
5 záp. 15. September 2014
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-10. kolo
15:30 ŽP Šport Podbrezová 3:0 FK DAC 1904 Dunajská Streda
15:30 Spartak Trnava 5:2 Dukla Banská Bystrica
15:30 MFK Košice 0:0 FK Senica
17:30 MFK Ružomberok 2:2 Spartak Myjava
4 záp. 16. September 2014
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-15. kolo
15:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B 0:3 MŠK Fomat Martin
15:00 MFK Žarnovica 5:3 TJ Baník Kalinovo
15:00 FO Kinex Bytča 4:1 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
15:00 MFK Nová Baňa 0:1 TJ ŠK Kremnička
15:00 MŠK Námestovo 0:1 FK 34 Brusno - Ondrej
15:00 OFK Teplička nad Váhom 5:1 ŠKM Liptovský Hrádok
15:00 FK Čadca 1:1 ŠK Javorník Makov
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-3. kolo
15:30 FC Nitra 2:2 MFK Košice
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-4. kolo
16:00 TJ Máj Černová 0:1 OŠK Baník Stráňavy
FUTBAL - Majstrovstvá sveta žien 2015 - kvalifikácia-Skupina 1
16:30 Slovinsko 2:1 Slovensko
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-10. kolo
17:30 AS Trenčín 2:2 MŠK Žilina
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-8. kolo
17:30 ŠK Senec 2:0 Spartak Trnava B
FUTBAL - Majstrovstvá sveta žien 2015 - kvalifikácia-Skupina 1
18:00 Chorvátsko 1:3 Rusko
18:00 Nemecko 2:0 Írsko
14 záp. 17. September 2014
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-2. kolo
15:30 FK Terchová 2:0 FK Predmier
FUTBAL - Európska liga 2014/2015 - skupinová fáza-Skupina I
21:05 Young Boys Bern 5:0 ŠK Slovan Bratislava
21:05 SSC Neapol 3:1 AC Sparta Praha
3 záp. 18. September 2014
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-9. kolo
19:30 FK Bodva Moldava nad Bodvou 0:1 MFK Zemplín Michalovce
1 záp. 19. September 2014
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-6. kolo
10:00 FC Ružinov Bratislava 3:1 ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-7. kolo
11:00 Spartak Trnava 2:1 FK Senica
11:00 ŽP Šport Podbrezová 1:2 Dukla Banská Bystrica
11:00 MFK Ružomberok 0:2 1.FC Tatran Prešov
11:00 ŠK Slovan Bratislava 1:0 MFK Košice
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-3. kolo
13:00 ŠK ŠTICH Humenné -:- ŠK Selce
13:00 FK Dúbravka 1:1 Slovan Duslo Šaľa
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-4. kolo
13:30 ŠK Svätý Jur 1:4 FKM Karlova Ves
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-9. kolo
14:00 FK Svit 1:1 FO Ajax Pakostov
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-9. kolo
15:00 AFC Nové Mesto nad Váhom 1:1 MFK Dubnica
15:00 Slovan Duslo Šaľa 5:1 ŠK Senec
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-9. kolo
15:00 MŠK Rimavská Sobota 1:0 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
15:00 MFK Lokomotíva Zvolen 0:0 Partizán Bardejov
15:00 FK Poprad 3:0 MFK Dolný Kubín
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-8. kolo
15:00 FK Rakytovce 2:0 MFK Nová Baňa
15:00 MŠK Námestovo 1:0 FO Kinex Bytča
15:00 OFK Teplička nad Váhom 3:1 MFK Žarnovica
15:00 FK Čadca 5:0 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B
15:00 ŠKM Liptovský Hrádok 1:5 MŠK Fomat Martin
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-8. kolo
15:00 MŠK Kysucké Nové Mesto 1:0 OŠK Baník Stráňavy
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-8. kolo
15:00 TJ IDOP Lipovec 0:0 ŠK Turčianska Štiavnička
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-8. kolo
15:00 Jupie Podlavice Badín B 7:1 ŠK Voznica
15:00 TJ Sokol Medzibrod 4:1 TJ Tatran VLM Pliešovce
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-8. kolo
15:00 FC Baník Veľký Krtíš 1:1 FK Jesenské
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-9. kolo
15:00 SP MFK Rožňava 0:5 TJ Mladosť Kalša
15:00 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec 2:2 OŠK Rudňany
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-7. kolo
15:00 FK Gemerská Hôrka 4:0 TJ Gemerská Poloma
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-7. kolo
15:00 AŠK Maria Huta Gelnica 5:1 TJ Družstevník Spišské Bystré
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-7. kolo
15:00 TJ Busov Gaboltov 1:2 TJ OK Chmiňany
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-4. kolo
15:00 TJ Sokol Bodíky 3:0 FC Čaka
15:00 OFK Dunajská Lužná 2:7 FC Nitra
15:00 FK Senica 1:0 Spartak Trnava
FUTBAL - 2. liga Východ ženy 2014/2015-4. kolo
15:00 FK Spišská Nová Ves 2:3 OŠK Bziny
15:00 MFK Zemplín Michalovce 17:0 LAFC Lučenec
15:00 FK REaMOS Kysucký Lieskovec 9:0 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-8. kolo
15:30 PFK Piešťany 1:1 TJ Družstevník Veľké Ludince
15:30 OTJ Palárikovo 3:0 OFC Russel Gabčíkovo
15:30 FK Púchov 2:3 FK Slovan Levice
15:30 MFK Vrbové 3:2 FKM Nové Zámky
15:30 KFC Komárno 0:0 Spartak Vráble
15:30 MFK Topvar Topoľčany 3:0 Spartak Trnava C
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-8. kolo
15:30 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 5:1 MFK Nová Dubnica
15:30 FK Tempo Partizánske 4:2 ŠK Blava Jaslovské Bohunice
15:30 FC Baník Horná Nitra 5:0 FO ŠK Modranka
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-8. kolo
15:30 FC Nitra B 2:0 FC ViOn Zlaté Moravce B
15:30 FK Vlčany 2:0 OTJ Horné Obdokovce
15:30 FK Kolárovo 4:0 TJ Veľké Lovce
15:30 KFC Kalná nad Hronom 1:1 MŠO Štúrovo
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-8. kolo
15:30 ŠK Vegum Dolné Vestenice 2:2 OFK Bošany
15:30 TJ Slovan Zemianske Kostoľany 1:0 TJ Tatran Horovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-8. kolo
15:30 OFK Rapid Ohrady 3:1 FK Zlaté Klasy
15:30 DSC Orechová Potôň 1:1 FC Nový Život
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-8. kolo
15:30 OFK Tovarníky 4:1 ŠK Tešedíkovo
15:30 TJ Slovan Nitra-Chrenová 1:3 OFK Hrušovany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-8. kolo
15:30 TJ Slovan Šaštín-Stráže 1:2 TJ ISKRA Horné Orešany
15:30 OFK Trebatice 5:0 FK Oreské
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-9. kolo
16:00 MFK Zemplín Michalovce B 0:3 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry
16:00 1.FC Tatran Prešov B 1:0 ŠK Odeva Lipany
16:00 MŠK Tesla Stropkov 4:0 MFK Vranov nad Topľou
16:00 FK Haniska 3:1 ŠK Futura Humenné
16:00 ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves 3:2 FK Družstevník Plavnica
16:00 TJ Veľké Revištia 3:1 MFK Slovan Sabinov
16:00 TJ FK Vyšné Opátske 3:0 MFK Snina
16:00 MFK Slovan Giraltovce 1:0 FK Spišská Nová Ves
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-8. kolo
16:00 ŠK Svätý Jur 3:1 TJ Rovinka
16:00 ŠK Báhoň 1:0 FK Slovan Ivanka pri Dunaji
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-8. kolo
16:00 FC Komjatice 2:0 ŠK Nesvady
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-11. kolo
17:30 FK Senica 1:1 ŽP Šport Podbrezová
17:30 Dukla Banská Bystrica 3:1 MFK Ružomberok
17:30 FC ViOn Zlaté Moravce 0:1 AS Trenčín
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-8. kolo
19:00 FK Šalková 3:1 ŠK Partizán Čierny Balog
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-11. kolo
19:30 Spartak Myjava 0:2 MFK Košice
20:00 MŠK Žilina 1:0 Spartak Trnava
73 záp. 20. September 2014
FUTBAL - 2. liga Západ B ženy 2014/2015-4. kolo
10:00 MFK Topvar Topoľčany 4:5 AS Trenčín
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-9. kolo
10:30 ŠK Slovan Bratislava B 0:2 ŠKF Sereď
10:30 Spartak Trnava B 0:3 FC Nitra
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-8. kolo
10:30 TJ ŠK Kremnička 4:2 TJ Tatran Krásno nad Kysucou
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-8. kolo
10:30 OŠK Bešeňová 6:4 OŠK Likavka
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-7. kolo
10:30 TJ Štart Hrabušice 4:3 MŠK Slavoj Spišská Belá
10:30 FK Poprad B 2:0 FK Prakovce
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-8. kolo
10:30 ČFK Nitra 5:1 MŠK Želiezovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-7. kolo
10:45 FK Geča 73 6:1 FK Krásnohorské Podhradie
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-8. kolo
11:00 Jednota Sokol Chocholná-Velčice 0:4 OK Častkovce
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-7. kolo
11:00 FC Nitra 5:0 ŠK Senec
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-3. kolo
12:00 FC Baník Horná Nitra 3:5 ŠKF VIX Žilina
13:00 Partizán Bardejov -:- FC Union Nové Zámky
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-9. kolo
15:00 FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1 MFK Skalica
15:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 3:0 MŠK Žilina B
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-9. kolo
15:00 Slavoj Trebišov 1:0 1.FC Tatran Prešov
15:00 FC Lokomotíva Košice 4:2 MFK Košice B
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-8. kolo
15:00 ŠK Javorník Makov 3:1 LAFC Lučenec
15:00 FK 34 Brusno - Ondrej -:- TJ Baník Kalinovo
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-8. kolo
15:00 TJ Máj Černová 2:0 OŠK Rosina
15:00 TJ Družstevník Belá - Dulice 2:2 FK REaMOS Kysucký Lieskovec
15:00 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 10:0 ATTACK Vrútky
15:00 TJ Tatran Oravské Veselé 1:1 ŠK Závažná Poruba
15:00 TJ Tatran Bytčica 1:4 FK Slovan Trstená
15:00 ŠK Tvrdošín 2:1 TJ Stráža
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-8. kolo
15:00 TJ Prameň Kováčová 8:0 FK Slovenské Ďarmoty
15:00 MFK Lokomotíva Zvolen B 5:2 MFK Spartak Hriňová
15:00 TJ Sklotatran Poltár 1:0 FTC Fiľakovo
15:00 MFK Revúca 4:1 ŠK Vinica
15:00 FK CSM Tisovec 1:1 Jupie Podlavice Badín
15:00 FC Slovan Divín 1:4 TJ Jednota Málinec
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-8. kolo
15:00 FK Polom Raková 2:2 TJ Slovan Skalité
15:00 ŠK Belá 1:2 OŠK Rudina
15:00 ŠK Štiavnik 0:0 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
15:00 FK Terchová 1:3 FK Rajec
15:00 FK Predmier 2:4 FK Slávia Staškov
15:00 TJ Jednota Bánová 3:0 ŠK Čierne
15:00 FK Strečno 4:1 OFK Kotešová
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-8. kolo
15:00 ŠK Dynamo Diviaky 2:1 FK Nižná
15:00 FC Tatran Kláštor pod Znievom 2:0 ŠK Demänová
15:00 FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka 7:0 OŠK Švošov
15:00 ŠK Olympia Bobrov 5:0 MŠK Fomat Martin B
15:00 ŠK Agro Baník Dúbrava 0:1 Oravan Oravská Jasenica
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-8. kolo
15:00 OFK 1950 Priechod 2:0 OFK Slovenská Ľupča
15:00 TJ Baník Štiavnické Bane 3:2 FK 09 Bacúch
15:00 TJ Sokol Repište 1:0 OŠK Lieskovec
15:00 ŠK Hrochoť 1:1 ŠK Sásová
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-8. kolo
15:00 CŠK Cinobaňa 5:1 FK Lesenice
15:00 FK Iskra Hnúšťa 1:3 TJ Prameň Dolná Strehová
15:00 TJ Družstevník Sklabiná 0:1 TJ Vinohrad Čebovce
15:00 1. FK Buzitka 1:0 TJ Družstevník Mýtna
15:00 FKM Tornaľa 5:1 OŠK Radzovce
15:00 FC 98 Hajnáčka 3:3 OFK Olováry
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-9. kolo
15:00 OŠK Fintice 1:3 TJ Rozvoj Pušovce
15:00 MFK Stará Ľubovňa 0:2 FK Drustav Svidník
15:00 MŠK Spišské Podhradie 4:4 FK Slovan Kendice
15:00 MŠK Spartak Medzilaborce 4:1 OFK Sim Raslavice
15:00 FK Tatran Zámutov 5:1 ŠK Štrba
15:00 OFK Tatran Kračúnovce 3:1 OFK Dlhé Klčovo
15:00 TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom 4:0 TJ Sokol Ľubotice
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-9. kolo
15:00 FK Šaca 3:0 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany
15:00 FK Čaňa 4:1 OFK Slovan Poproč
15:00 ŠK Strážske 2:1 FK Slovan Veľký Folkmar
15:00 Družstevník Veľký Horeš 2:0 MFK Spartak Medzev
15:00 FK Pokrok SEZ Krompachy 1:2 MŠK Tatran Spišské Vlachy
15:00 MFK Veľké Kapušany 0:2 MFK Sobrance
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-7. kolo
15:00 MFK Dobšiná 1:4 TJ Cementár Turňa nad Bodvou
15:00 TJ Družstevník Malá Ida 5:3 MFK Ťahanovce
15:00 TJ Kokšov-Bakša 3:2 FK Košická Nová Ves
15:00 FK Tatra Sokoľany 3:4 MŠK Ďurkov
15:00 TJ Tatran Betliar 5:3 TJ Družstevník Čečejovce
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-7. kolo
15:00 TJ Slovan Nálepkovo 3:0 TJ Slovan Smižany
15:00 FK Slovan Helcmanovce 2:0 TJ Toporec
15:00 OŠK Teplička 2:1 OFK Kravany
15:00 FK 05 Levoča 5:1 1. MFK Kežmarok
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-7. kolo
15:00 OŠK Kľušov 2:0 TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
15:00 FK Demjata 4:0 OFK Uzovce
15:00 OŠFK Šarišské Michaľany 4:0 TJ Poľana Šiba
15:00 TJ Javorina Malcov 1:2 TJ Šľachtiteľ Malý Šariš
15:00 FK Gerlachov 1:0 FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
15:00 TJ Družstevník Záhradné 4:0 TJ Beloveža
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-7. kolo
15:00 OŠK Udavské 2:1 OFK Tatran Bystré
15:00 OFK Agrifop Stakčín 3:1 FK Soľ
15:00 FK Humenné 5:3 TJ Šimonka Čierne nad Topľou
15:00 MsFK Hanušovce nad Topľou 3:0 FK Kamenica nad Cirochou
15:00 FK Sedliská 1:3 FK obce Kochanovce
15:00 ŠK Sačurov 2:7 TJ Družstevník Vyšný Mirošov
15:00 TJ Družstevník Nižný Hrušov 3:2 TJ Družstevník Breznica
FUTBAL - 2. liga Západ B ženy 2014/2015-4. kolo
15:00 Spartak Myjava 3:2 MŠK Považská Bystrica
FUTBAL - VsFZ - V. liga Zemplínska 2014/2015-7. kolo
15:00 OFK Lastomír 3:1 TJ Družstevník Cejkov
15:00 ŠK Agro Palín 0:1 ŠK Nacina Ves
15:00 OŠK Vinné 3:0 TJ Družstevník Čičarovce
15:00 OŠK Zalužice 1:2 TJ Olympia Borša
15:00 OŠK Krišovská Liesková 2:4 FK Tatran Úpor
15:00 TJ Tisa Trakany 5:1 OŠK Budkovce
15:00 TJ Družstevník Parchovany 3:1 TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-8. kolo
15:30 FK DAC 1904 Dunajská Streda B 4:0 FC Neded
15:30 FK Slovan Nemšová 0:1 TJ Iskra Borčice
15:30 ŠK LR Crystal Lednické Rovne 0:3 MŠK Thermal Veľký Meder
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-8. kolo
15:30 MŠK Slovan Trenčianske Teplice 0:1 TJ KOVO Beluša
15:30 TJ Partizán Domaniža 3:0 TJ Iskra Holíč
15:30 TJ Slavoj Boleráz 1:0 FK Junior Kanianka
15:30 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske 1:3 OŠK Trenčianske Stankovce
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-8. kolo
15:30 FC Slovan Galanta 4:0 TJ Slovan Čeľadice
15:30 TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 2:2 ŠK Tvrdošovce
15:30 ŠK Šurany 8:0 FK Močenok
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-8. kolo
15:30 FK Streženice 0:3 Spartak Myjava B
15:30 TJ Tatran Uhrovec 4:0 FK Partizán Prečín
15:30 TJ Družstevník Malá Čausa 5:2 TJ Slovan Trenčianska Turná
15:30 MFK Stará Turá 4:1 OŠK Podolie
15:30 TJ Tatran Cementáreň Ladce 4:1 TJ Nový Život Veľké Uherce
15:30 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 0:0 TJ Partizán Cigeľ
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-8. kolo
15:30 TJ Družstevník Trstice 1:2 TJ Družstevník Dolné Saliby
15:30 ŠK TOP Pusté Úľany 4:1 FK DAC 1904 Dunajská Streda C
15:30 FC Jelka 0:1 ŠK Šoporňa
15:30 ŠK Veľké Uľany 1:0 TJ ŠM Janíky
15:30 ŠK FC Vydrany 6:0 ŠK Váhovce
15:30 TJ Lehnice 3:0 TJ Družstevník Topoľníky
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-8. kolo
15:30 TJ Slovan Krušovce 2:3 OFK 1948 Veľký Lapáš
15:30 TJ ŠK Radošina 5:0 TJ Slovan Preseľany
15:30 FK KFC Tibi Horná Kráľová 1:2 OFK Solčany
15:30 OFK Metacolor Ludanice 1:0 TJ Družstevník Jacovce
15:30 MFK Alekšince 2:1 OŠK Beladice
15:30 ŠK Veľké Zálužie 4:1 TJ Slovan Zbehy
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-8. kolo
15:30 TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 0:4 OFK Malženice
15:30 FK Krakovany 3:0 TJ Sokol Borský Mikuláš
15:30 TJ Nafta Gbely 1:1 TJ Družstevník Zvončín
15:30 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 2:0 TJ Spartak Šaštín-Stráže
15:30 FC Slovan Hlohovec 1:0 OŠK Križovany nad Dudváhom
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-8. kolo
15:30 TJ Družstevník Tekovské Lužany 2:2 TJ Imeľ
15:30 OŠK Dolný Ohaj 1:0 FC Veľký Kýr
15:30 TJ Družstevník Pribeta 2:0 TJ Družstevník Hontianska Vrbica
15:30 TJ Družstevník Bešeňov 1:2 TJ Lokomotíva Bánov
15:30 ŠK Termál Podhájska 2:1 FC Okoličná na Ostrove
15:30 FK TJ Lokomotíva Kozárovce 4:2 MŠK Hurbanovo
15:30 OŠK Svätý Peter 5:1 FK Marcelová
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-8. kolo
16:00 ŠK Bernolákovo 0:4 FK Rača Bratislava
16:00 OFK Dunajská Lužná 0:0 FK Slovan Most pri Bratislave
16:00 ŠK Lozorno -:- FK Inter Bratislava
16:00 FK Stupava -:- MŠK Kráľová pri Senci
16:00 OŠK Slovenský Grob 2:0 TJ Slovan Viničné
16:00 FC Rohožník 2:0 ŠK Tomášov
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-6. kolo
16:00 TJ Čunovo -:- SDM Domino Bratislava
16:00 TJ Malinovo 1:2 FK Lamač
16:00 FK Vajnory 5:0 ŠKP Inter Dúbravka Bratislava
16:00 SFC Kalinkovo 8:1 FK Dúbravka
16:00 MFK Rusovce 5:2 FK ŠK Danubia Bratislava
16:00 FK Lokomotíva Devínska Nová Ves 2:1 ŠK Vrakuňa
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-6. kolo
16:00 PŠC Pezinok 4:0 ŠK Šenkvice
16:00 FC Malacky 5:1 FC Družstevník Budmerice
16:00 TJ Záhoran Jakubov -:- TJ Záhoran Kostolište
16:00 TJ Dubová 4:4 FC Zohor
16:00 FK Jablonové 3:2 TJ Veľké Leváre
16:00 ŠFK Prenaks Jablonec 1:0 ŠK Plavecký Štvrtok / OFK Vysoká
16:00 FK Karpaty Limbach 3:1 TJ Družstevník Závod
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-11. kolo
19:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 ŠK Slovan Bratislava
156 záp. 21. September 2014
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-7. kolo
14:00 Partizán Bardejov 2:2 MFK Zemplín Michalovce
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-17. kolo
16:00 OTJ Palárikovo 2:1 MFK Vrbové
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
16:00 ŠK Báhoň 0:3 MŠK Žilina
16:00 FKM Nové Zámky 1:0 TJ Družstevník Veľké Ludince
16:00 OFK Teplička nad Váhom 0:3 Spartak Trnava
16:30 MFK Zemplín Michalovce 2:1 ŽP Šport Podbrezová
6 záp. dnes 23. September 2014
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-8. kolo
16:00 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry -:- ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves
FUTBAL - Slovnaft Cup 2014/2015-3. kolo
16:00 FK Inter Bratislava -:- FK Slovan Most pri Bratislave
16:00 OK Častkovce -:- FK Slovan Nemšová
16:00 MFK Topvar Topoľčany -:- FC Nitra
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-7. kolo
17:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji -:- OŠK Slovenský Grob
17:00 ŠK Bernolákovo -:- FK Stupava
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-2. kolo
17:30 ŠK Slovan Bratislava -:- AS Trenčín
7 záp. 24. September 2014
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-7. kolo
16:30 TJ Rovinka -:- FK Rača Bratislava
16:30 MŠK Kráľová pri Senci -:- ŠK Lozorno
2 záp. 25. September 2014
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-12. kolo
18:30 Spartak Myjava -:- FK Senica
1 záp. 26. September 2014
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-7. kolo
10:00 ŠK Štart Nepočujúci 1947 Bratislava -:- MFK Rusovce
FUTBAL - 2. liga Východ ženy 2014/2015-5. kolo
10:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš -:- FK Spišská Nová Ves
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-7. kolo
10:30 ŠKP Inter Dúbravka Bratislava -:- SFC Kalinkovo
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-8. kolo
11:00 ŠK Senec -:- MFK Zemplín Michalovce
11:00 MFK Košice -:- MŠK Žilina
11:00 1.FC Tatran Prešov -:- ŠK Slovan Bratislava
11:00 Dukla Banská Bystrica -:- MFK Ružomberok
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-5. kolo
11:30 FC Nitra -:- FK Senica
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-4. kolo
13:00 FC Union Nové Zámky -:- Slovan Duslo Šaľa
13:00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice -:- FK Dúbravka
13:00 ŠKF VIX Žilina -:- ŠK ŠTICH Humenné
13:00 Partizán Bardejov -:- FC Baník Horná Nitra
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-8. kolo
13:00 AS Trenčín -:- Partizán Bardejov
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-10. kolo
15:00 MFK Dubnica -:- ŠK Senec
15:00 MFK Skalica -:- FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
15:00 AFC Nové Mesto nad Váhom -:- FC ŠTK 1914 Šamorín
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-10. kolo
15:00 1.FC Tatran Prešov -:- FC Lokomotíva Košice
15:00 Partizán Bardejov -:- Slavoj Trebišov
15:00 MŠK Rimavská Sobota -:- MFK Lokomotíva Zvolen
15:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš -:- MFK Dolný Kubín
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-9. kolo
15:00 MŠK Fomat Martin -:- FK 34 Brusno - Ondrej
15:00 LAFC Lučenec -:- ŠKM Liptovský Hrádok
15:00 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa B -:- ŠK Javorník Makov
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-9. kolo
15:00 ATTACK Vrútky -:- TJ Tatran Oravské Veselé
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-9. kolo
15:00 TJ Tatran VLM Pliešovce -:- Jupie Podlavice Badín B
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-10. kolo
15:00 ŠK Odeva Lipany -:- FK Spišská Nová Ves
15:00 ŠK Futura Humenné -:- ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves
15:00 MFK Vranov nad Topľou -:- FK Haniska
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-10. kolo
15:00 OŠK Rudňany -:- TJ Mladosť Kalša
15:00 MFK Sobrance -:- SP MFK Rožňava
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-8. kolo
15:00 TJ Cementár Turňa nad Bodvou -:- TJ Družstevník Čečejovce
15:00 FK Krásnohorské Podhradie -:- TJ Družstevník Malá Ida
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-5. kolo
15:00 FKM Karlova Ves -:- TJ Sokol Bodíky
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-8. kolo
15:00 FC Nitra -:- Spartak Trnava
FUTBAL - 2. liga Západ B ženy 2014/2015-5. kolo
15:00 TJ KOVO Beluša -:- Spartak Myjava
FUTBAL - 2. liga Východ ženy 2014/2015-5. kolo
15:00 LAFC Lučenec -:- FK REaMOS Kysucký Lieskovec
15:00 OŠK Bziny -:- MFK Zemplín Michalovce
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-9. kolo
15:30 ŠK Blava Jaslovské Bohunice -:- FC Baník Horná Nitra
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-9. kolo
15:30 MŠO Štúrovo -:- FC Slovan Galanta
15:30 MŠK Želiezovce -:- ŠK Šurany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-9. kolo
15:30 OFK Bošany -:- FK Streženice
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-9. kolo
15:30 FK Zlaté Klasy -:- TJ Lehnice
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-9. kolo
15:30 OFK Solčany -:- OFK Metacolor Ludanice
15:30 OFK Hrušovany -:- TJ Slovan Krušovce
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-9. kolo
15:30 TJ Družstevník Zvončín -:- TJ Družstevník Veľké Kostoľany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-9. kolo
15:30 FK Marcelová -:- TJ Družstevník Tekovské Lužany
15:30 MŠK Hurbanovo -:- OŠK Svätý Peter
15:30 FC Okoličná na Ostrove -:- FK TJ Lokomotíva Kozárovce
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-7. kolo
16:00 ŠK Vrakuňa -:- TJ Čunovo
16:00 FK Dúbravka -:- FC Ružinov Bratislava
16:00 FK Lamač -:- FK Vajnory
16:00 SDM Domino Bratislava -:- TJ Malinovo
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-7. kolo
16:00 ŠK Plavecký Štvrtok / OFK Vysoká -:- FK Karpaty Limbach
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-8. kolo
17:00 MŠK Slavoj Spišská Belá -:- FK Slovan Helcmanovce
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-12. kolo
17:30 Dukla Banská Bystrica -:- MFK Košice
17:30 FC ViOn Zlaté Moravce -:- Spartak Trnava
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-10. kolo
17:30 FC Nitra -:- Slovan Duslo Šaľa
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-10. kolo
17:30 MFK Zemplín Michalovce -:- FK Poprad
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-12. kolo
19:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda -:- AS Trenčín
59 záp. 27. September 2014
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-10. kolo
10:30 MŠK Žilina B -:- ŠK Slovan Bratislava B
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-9. kolo
10:30 FO Kinex Bytča -:- OFK Teplička nad Váhom
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-9. kolo
10:30 ŠK Demänová -:- FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-9. kolo
10:30 FK Inter Bratislava -:- FK Stupava
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-8. kolo
10:30 FK obce Kochanovce -:- ŠK Sačurov
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-5. kolo
11:00 FC Čaka -:- OFK Dunajská Lužná
FUTBAL - 1. liga starší dorast - U19 - 2014/2015-8. kolo
11:00 FK Senica -:- ŽP Šport Podbrezová
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-8. kolo
12:00 TJ Toporec -:- OŠK Teplička
FUTBAL - 2. liga Západ A ženy 2014/2015-5. kolo
12:00 Spartak Trnava -:- ŠK Svätý Jur
FUTBAL - 1. liga ženy 2014/2015-4. kolo
13:00 ŠK Selce -:- ŠK Slovan Bratislava
FUTBAL - 2. liga Západ B ženy 2014/2015-5. kolo
13:00 MŠK Považská Bystrica -:- MFK Dubnica
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Západ 2014/2015-10. kolo
15:00 ŠKF Sereď -:- Spartak Trnava B
FUTBAL - DOXXbet 2. liga Východ 2014/2015-10. kolo
15:00 MFK Košice B -:- FK Bodva Moldava nad Bodvou
FUTBAL - SsFZ - III. liga Stred 2014/2015-9. kolo
15:00 TJ Tatran Krásno nad Kysucou -:- FK Rakytovce
15:00 TJ Baník Kalinovo -:- TJ ŠK Kremnička
15:00 MFK Žarnovica -:- FK Čadca
15:00 MFK Nová Baňa -:- MŠK Námestovo
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-9. kolo
15:00 TJ Stráža -:- TJ Máj Černová
15:00 FK Slovan Trstená -:- ŠK Tvrdošín
15:00 ŠK Závažná Poruba -:- TJ Tatran Bytčica
15:00 OŠK Baník Stráňavy -:- TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
15:00 FK REaMOS Kysucký Lieskovec -:- MŠK Kysucké Nové Mesto
15:00 OŠK Rosina -:- TJ Družstevník Belá - Dulice
FUTBAL - SsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-9. kolo
15:00 TJ Jednota Málinec -:- TJ Prameň Kováčová
15:00 Jupie Podlavice Badín -:- FC Slovan Divín
15:00 ŠK Vinica -:- FK CSM Tisovec
15:00 FTC Fiľakovo -:- MFK Revúca
15:00 MFK Detva -:- TJ Sklotatran Poltár
15:00 MFK Spartak Hriňová -:- ŽP Šport Podbrezová B
15:00 FK Slovenské Ďarmoty -:- MFK Lokomotíva Zvolen B
FUTBAL - SsFZ - V. liga A 2014/2015-9. kolo
15:00 OFK Kotešová -:- FK Polom Raková
15:00 ŠK Čierne -:- FK Strečno
15:00 FK Slávia Staškov -:- TJ Jednota Bánová
15:00 FK Rajec -:- FK Predmier
15:00 ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka -:- FK Terchová
15:00 OŠK Rudina -:- ŠK Štiavnik
15:00 TJ Slovan Skalité -:- ŠK Belá
FUTBAL - SsFZ - V. liga B 2014/2015-9. kolo
15:00 OŠK Likavka -:- ŠK Dynamo Diviaky
15:00 Oravan Oravská Jasenica -:- OŠK Bešeňová
15:00 MŠK Fomat Martin B -:- ŠK Agro Baník Dúbrava
15:00 ŠK Turčianska Štiavnička -:- ŠK Olympia Bobrov
15:00 OŠK Švošov -:- TJ IDOP Lipovec
15:00 FK Nižná -:- FC Tatran Kláštor pod Znievom
FUTBAL - SsFZ - V. liga C 2014/2015-9. kolo
15:00 ŠK Sásová -:- TJ Sokol Medzibrod
15:00 OŠK Lieskovec -:- ŠK Hrochoť
15:00 FK 09 Bacúch -:- TJ Sokol Repište
15:00 ŠK Partizán Čierny Balog -:- TJ Baník Štiavnické Bane
15:00 OFK Slovenská Ľupča -:- FK Šalková
15:00 ŠK Voznica -:- OFK 1950 Priechod
FUTBAL - SsFZ - V. liga D 2014/2015-9. kolo
15:00 FK Jesenské -:- CŠK Cinobaňa
15:00 OFK Olováry -:- FC Baník Veľký Krtíš
15:00 OŠK Radzovce -:- FC 98 Hajnáčka
15:00 TJ Družstevník Mýtna -:- FKM Tornaľa
15:00 TJ Vinohrad Čebovce -:- 1. FK Buzitka
15:00 TJ Prameň Dolná Strehová -:- TJ Družstevník Sklabiná
15:00 FK Lesenice -:- FK Iskra Hnúšťa
FUTBAL - VsFZ - III. liga Východ 2014/2015-10. kolo
15:00 MFK Snina -:- MFK Slovan Giraltovce
15:00 MFK Slovan Sabinov -:- TJ FK Vyšné Opátske
15:00 FK Starý Smokovec Vysoké Tatry -:- TJ Veľké Revištia
15:00 FK Družstevník Plavnica -:- MFK Zemplín Michalovce B
15:00 1.FC Tatran Prešov B -:- MŠK Tesla Stropkov
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Sever 2014/2015-10. kolo
15:00 TJ Rozvoj Pušovce -:- FO Ajax Pakostov
15:00 TJ Sokol Ľubotice -:- FK Svit
15:00 OFK Dlhé Klčovo -:- TJ Družstevník Radvaň nad Laborcom
15:00 ŠK Štrba -:- OFK Tatran Kračúnovce
15:00 OFK Sim Raslavice -:- FK Tatran Zámutov
15:00 FK Slovan Kendice -:- MŠK Spartak Medzilaborce
15:00 FK Drustav Svidník -:- MŠK Spišské Podhradie
15:00 OŠK Fintice -:- MFK Stará Ľubovňa
FUTBAL - VsFZ - IV. liga Juh 2014/2015-10. kolo
15:00 MŠK Tatran Spišské Vlachy -:- MFK Veľké Kapušany
15:00 MFK Spartak Medzev -:- FK Pokrok SEZ Krompachy
15:00 FK Slovan Veľký Folkmar -:- Družstevník Veľký Horeš
15:00 OFK Slovan Poproč -:- ŠK Strážske
15:00 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany -:- FK Čaňa
15:00 TJ Slavoj Kráľovský Chlmec -:- FK Šaca
FUTBAL - VsFZ - V. liga Košicko-Gemerská 2014/2015-8. kolo
15:00 MŠK Ďurkov -:- TJ Tatran Betliar
15:00 TJ Gemerská Poloma -:- FK Tatra Sokoľany
15:00 FK Košická Nová Ves -:- FK Gemerská Hôrka
15:00 MFK Ťahanovce -:- TJ Kokšov-Bakša
15:00 MFK Dobšiná -:- FK Geča 73
FUTBAL - VsFZ - V. liga Podtatranská 2014/2015-8. kolo
15:00 TJ Slovan Smižany -:- TJ Družstevník Spišské Bystré
15:00 1. MFK Kežmarok -:- AŠK Maria Huta Gelnica
15:00 FK Prakovce -:- FK 05 Levoča
15:00 OFK Kravany -:- FK Poprad B
15:00 TJ Slovan Nálepkovo -:- TJ Štart Hrabušice
FUTBAL - VsFZ - V. liga Šarišská 2014/2015-8. kolo
15:00 TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka -:- TJ Beloveža
15:00 FC Pivovar Šariš Veľký Šariš -:- TJ Družstevník Záhradné
15:00 TJ Šľachtiteľ Malý Šariš -:- FK Gerlachov
15:00 TJ Poľana Šiba -:- TJ Javorina Malcov
15:00 TJ OK Chmiňany -:- OŠFK Šarišské Michaľany
15:00 OFK Uzovce -:- TJ Busov Gaboltov
15:00 OŠK Kľušov -:- FK Demjata
FUTBAL - VsFZ - V. liga Vihorlatsko-Dukelská 2014/2015-8. kolo
15:00 OFK Tatran Bystré -:- TJ Družstevník Breznica
15:00 TJ Družstevník Vyšný Mirošov -:- TJ Družstevník Nižný Hrušov
15:00 FK Kamenica nad Cirochou -:- FK Sedliská
15:00 TJ Šimonka Čierne nad Topľou -:- MsFK Hanušovce nad Topľou
15:00 FK Soľ -:- FK Humenné
15:00 OŠK Udavské -:- OFK Agrifop Stakčín
FUTBAL - VsFZ - V. liga Zemplínska 2014/2015-8. kolo
15:00 TJ Družstevník Čičarovce -:- OŠK Zalužice
15:00 ŠK Nacina Ves -:- OŠK Vinné
15:00 OFK Lastomír -:- ŠK Agro Palín
15:00 TJ Družstevník Cejkov -:- TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom
15:00 OŠK Budkovce -:- TJ Družstevník Parchovany
15:00 FK Tatran Úpor -:- TJ Tisa Trakany
15:00 TJ Olympia Borša -:- OŠK Krišovská Liesková
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-12. kolo
15:30 ŽP Šport Podbrezová -:- ŠK Slovan Bratislava
FUTBAL - ZsFZ - III. liga Západ 2014/2015-9. kolo
15:30 Spartak Trnava C -:- PFK Piešťany
15:30 Spartak Vráble -:- MFK Topvar Topoľčany
15:30 FKM Nové Zámky -:- KFC Komárno
15:30 FK Slovan Levice -:- MFK Vrbové
15:30 MŠK Thermal Veľký Meder -:- FK Púchov
15:30 OFC Russel Gabčíkovo -:- ŠK LR Crystal Lednické Rovne
15:30 TJ Iskra Borčice -:- OTJ Palárikovo
15:30 FC Neded -:- FK Slovan Nemšová
15:30 TJ Družstevník Veľké Ludince -:- FK DAC 1904 Dunajská Streda B
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga SZ 2014/2015-9. kolo
15:30 OŠK Trenčianske Stankovce -:- FK Spartak Bánovce nad Bebravou
15:30 FK Junior Kanianka -:- ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske
15:30 TJ Iskra Holíč -:- TJ Slavoj Boleráz
15:30 TJ KOVO Beluša -:- TJ Partizán Domaniža
15:30 OK Častkovce -:- MŠK Slovan Trenčianske Teplice
15:30 FO ŠK Modranka -:- Jednota Sokol Chocholná-Velčice
15:30 MFK Nová Dubnica -:- FK Tempo Partizánske
FUTBAL - ZsFZ - IV. liga JV 2014/2015-9. kolo
15:30 TJ Veľké Lovce -:- KFC Kalná nad Hronom
15:30 OTJ Horné Obdokovce -:- FK Kolárovo
15:30 FC ViOn Zlaté Moravce B -:- FK Vlčany
15:30 FK Močenok -:- FC Nitra B
15:30 ŠK Tvrdošovce -:- ČFK Nitra
15:30 TJ Slovan Čeľadice -:- TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Sever 2014/2015-9. kolo
15:30 TJ Partizán Cigeľ -:- ŠK Vegum Dolné Vestenice
15:30 TJ Nový Život Veľké Uherce -:- OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
15:30 OŠK Podolie -:- TJ Tatran Cementáreň Ladce
15:30 TJ Slovan Trenčianska Turná -:- MFK Stará Turá
15:30 TJ Tatran Horovce -:- TJ Družstevník Malá Čausa
15:30 FK Partizán Prečín -:- TJ Slovan Zemianske Kostoľany
15:30 Spartak Myjava B -:- TJ Tatran Uhrovec
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Juh 2014/2015-9. kolo
15:30 TJ Družstevník Topoľníky -:- TJ Družstevník Trstice
15:30 ŠK Váhovce -:- OFK Rapid Ohrady
15:30 FC Nový Život -:- ŠK FC Vydrany
15:30 TJ ŠM Janíky -:- DSC Orechová Potôň
15:30 ŠK Šoporňa -:- ŠK Veľké Uľany
15:30 FK DAC 1904 Dunajská Streda C -:- FC Jelka
15:30 TJ Družstevník Dolné Saliby -:- ŠK TOP Pusté Úľany
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Stred 2014/2015-9. kolo
15:30 TJ Slovan Zbehy -:- TJ Slovan Nitra-Chrenová
15:30 OŠK Beladice -:- ŠK Veľké Zálužie
15:30 TJ Družstevník Jacovce -:- MFK Alekšince
15:30 ŠK Tešedíkovo -:- FK KFC Tibi Horná Kráľová
15:30 TJ Slovan Preseľany -:- OFK Tovarníky
15:30 OFK 1948 Veľký Lapáš -:- TJ ŠK Radošina
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Západ 2014/2015-9. kolo
15:30 OŠK Križovany nad Dudváhom -:- OFK Trebatice
15:30 FC Slovan Hlohovec -:- TJ Spartak Šaštín-Stráže
15:30 TJ Sokol Borský Mikuláš -:- TJ Nafta Gbely
15:30 TJ ISKRA Horné Orešany -:- FK Krakovany
15:30 OFK Malženice -:- TJ Slovan Šaštín-Stráže
15:30 OFK Mokrý Háj -:- TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
FUTBAL - ZsFZ - V. liga Východ 2014/2015-9. kolo
15:30 ŠK Nesvady -:- ŠK Termál Podhájska
15:30 TJ Lokomotíva Bánov -:- FC Komjatice
15:30 TJ Družstevník Hontianska Vrbica -:- TJ Družstevník Bešeňov
15:30 FC Veľký Kýr -:- TJ Družstevník Pribeta
15:30 TJ Imeľ -:- OŠK Dolný Ohaj
FUTBAL - 2. liga Západ B ženy 2014/2015-5. kolo
15:45 AS Trenčín -:- ŽFK v Bánovciach nad Bebravou
FUTBAL - BFZ - III. liga Bratislava 2014/2015-9. kolo
16:00 ŠK Tomášov -:- OFK Dunajská Lužná
16:00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji -:- FC Rohožník
16:00 TJ Slovan Viničné -:- ŠK Báhoň
16:00 TJ Rovinka -:- OŠK Slovenský Grob
16:00 ŠK Bernolákovo -:- ŠK Svätý Jur
16:00 MŠK Kráľová pri Senci -:- FK Rača Bratislava
16:00 FK Slovan Most pri Bratislave -:- ŠK Lozorno
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina A - 2014/2015-7. kolo
16:00 FK ŠK Danubia Bratislava -:- FK Lokomotíva Devínska Nová Ves
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-7. kolo
16:00 TJ Družstevník Závod -:- PŠC Pezinok
16:00 TJ Veľké Leváre -:- ŠFK Prenaks Jablonec
16:00 FC Zohor -:- FK Jablonové
16:00 TJ Záhoran Kostolište -:- TJ Dubová
16:00 FC Družstevník Budmerice -:- TJ Záhoran Jakubov
16:00 ŠK Šenkvice -:- FC Malacky
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-12. kolo
19:00 MŠK Žilina -:- MFK Ružomberok
175 záp. 28. September 2014
FUTBAL - BFZ - IV. liga - skupina B - 2014/2015-5. kolo
16:00 FK Karpaty Limbach -:- PŠC Pezinok
FUTBAL - Fortuna liga 2014/2015-9. kolo
17:00 Dukla Banská Bystrica -:- AS Trenčín
2 záp. 30. September 2014
Stejně jako na hřišti vám může být i v jiném prostředí - např. v casino online a nemusíte chodit ani nikam daleko.

Pridajte sa k nám aj na Facebooku