Aký typ online kupujúceho ste?

Bez mučenia sa Vám priznám, že už sa aj mne podarilo zopár kúskov uloviť na internete. Napríklad celé minuloročné Vianoce som vybavila práve prostredníctvom online nákupov. Nakoľko máme malú dcéru a ešte nie je celkom nákupov schopná, teda minulý rok nebola. Tak som túto možnosť nákupov cez internet využila. Musím priznať, že mi možnosť takéhoto nakupovania uľahčila prípravu minuloročných Vianoc. Dokonca sa po nákupe darčekov dostavila aj myšlienka nákupu potravín, deshumidificador barato. Musím však priznať, že takýto spôsob nakupovania ma až tak neoslovil, ale netvrdím, že mi v danom čase nepomohol. A dokonca je tu možnosť, že by som ešte takýto spôsob nakupovania využila. Čo sa mňa týka na online nákupoch ma najviac oslovilo, že ich jednoducho a ľahko zvládnem v čase medzi varením obeda, uspávaním a kojením v obľúbenom pyžame a v papučiach. Je však pravda, že som musela presne vedieť čo a kde chcem nakupovať. Lebo ak som náhodou len tak prehliadala možnosti bez rozmyslu, trvalo to hrozne dlho a nič som nekúpila.

Za mňa, čo sa týka stránok, mám rada stránky, ktoré sú prehľadne, ľahko ovládatelné a pozerateľné aj cez mobil. Lebo môj veľký problém je, že som dokonca spohodlnela tak, že sa mi ani počítač nechce vyberať a zapínať. Nutné je však pripomenúť, že moja dcéra rastie a hneď ako dorastie do nakupovatelného veku, teda veku kedy mi bude robiť spoločnosť pri nakupovaní, určite sa vrátim ešte aj do kamenných obchodov a obchodných centier. Pretože pri nákupoch cez internet mi chýbala taká ta predvianočná atmosféra, vôňa ihličia, vianočné pesničky, možnosť dať si po nákupoch kávičku a obedík. Toto všetko Vám online nákupy neponúkajú. Rovnako ako si nemôžete oblečenie či akýkoľvek výrobok vopred pozrieť a vyskúšať.

Ak si vyberiete však obchod, ktorý je čo sa týka dodania a reklamačného poriadku v poriadku, tak sa nemáte čoho obávať. Mala som aj skúsenosť nakúpené veci po Vianociach vrátiť a celý tento proces prebiehal úplne v poriadku. Na čo si však teba dať určite pozor pri Vianočných nákupoch je určite nakupovať v predstihu. Dodacia lehota sa v takomto období predlžuje a tovar sa môže trošičku oneskoriť, teda jeho dodanie. Napríklad mne sa stalo, že z pôvodných troch dní, ktoré obchodník inzeroval sa stal mesiac. A keďže kalendár a dátum nepustí, je lepšie sa takejto situácii vyhnúť. Najlepšie nakupovať vopred aspoň mesiac. Na stranu obchodníka však musím podotknúť, že sa ospravedlnil a o časovom sklze informoval. Dostala som aj zľavu na ďalší nákup. A našťastie sa tovar do Vianoc dostavil. Takže aby som to na záver zhrnula, nie som vášnivý online nakupujúci, som online nakupujúci, ktorý využíva nákup prostredníctvom internetu, vďaka situácii, do ktorej s dostal. Situácia, v ktorej sa práve nachádzam, je ale ta najkrajšia, v akej som mohla byť či existovať a neskromne priznávam, že mi nahradila akýkoľvek pozlátok nakupovania v obchodných centrách. Ale sú také príležitosti, kedy sa bez obchodu jednoducho nezaobídete, a proste nakúpiť potrebujete. A vďaka tebe milý internet, si aj my matky na materskej v kľude nakúpime, a pri tom sa ani z domu nemusíme vôbec pohnúť.

http://www.expertosaereos.com/humidificador/